взяти
кредит

0 (800) 753 000 ПН-СБ: 9:00-20:00; ВС: 09:00-16:00

Повернутися до списку всіх офісів

Онлайн кредит в Лозовій

Виникли несподівані витрати: виручить терміновий кредит Лозова, який можна взяти в компанії FinX швидко, без довідок про доходи і на будь-які цілі.

Все робиться для зручності клієнта, і отримати мікропозику в FinX можна онлайн через зручний сервіс, по телефону або при особистому відвідуванні відділення компанії.

Кілька варіантів подачі заявки дозволяють вибрати зручний спосіб оформлення мікрокредиту. Зокрема для студента, мами з дитиною простіше і швидше відправити заявку на позику онлайн і отримати гроші, не виходячи з дому, тоді як пенсіонери віддають перевагу традиційному способу оформлення будь-яких зобов'язань, в тому числі і кредитних. Для цього потрібно особисто підійти в офіс компанії FinX, розташованому в Лозовій, і оформити мікропозику з прямою участю менеджера, який підбере вигідні умови кредитування і заповнить анкету.

Гроші в борг у Лозовій: що потрібно робити, щоб отримати кредит

Експрес-кредит сьогодні – це не тільки можливість купити товари і послуги тут і зараз, не відкладаючи покупку на потім. Сфера споживчого кредитування набагато ширша – онлайн-кредитування користується великим попитом, і перші кроки в цій сфері зробили саме мікрофінансові організації.

Компанія FinX (ТОВ «ФК «Кредіплюс») – це фінансова установа, основна спеціалізація якої полягає в наданні термінових споживчих позик і кредитів для фізичних осіб. У скарбничці компанії представлені кредитні програми для нових клієнтів, студентів, пенсіонерів і навіть моряків. Крім того, компанія FinX пропонує програму кредитування для підприємців на розвиток бізнесу + «кредит на відкриття бізнесу» для бажаючих почати свою справу і стати незалежними від роботодавця.

Переваги кредитування в FinX

 • Це зручно – онлайн-сервіс FinX працює цілодобово 24/7, що дозволяє подати заявку на позику в будь-який час доби.
 • Це швидко – процес оформлення кредиту в Лозовій займає 20 хв., а гроші перераховуються на карту клієнта моментально.
 • Це вигідно – лояльні умови кредитування діють для нових позичальників, знижки для студентів, пенсіонерів та постійних клієнтів.
 • Це безпечно – персональні дані, отримані від позичальника, конфіденційні і не доступні для третіх осіб.
 • Це просто – кредит можуть оформити громадяни України від 18 років.

Хто може оформити кредит в Лозовій в FinX

Компанія FinX ставить мінімальні вимоги до нових позичальників і надає кредити для широкої кредитної аудиторії, в яку включені не тільки громадяни, що працюють офіційно.

Термінова споживча мікропозика доступна для:

 • Неофіційно працюючих громадян та самозайнятих;
 • Тимчасово безробітних;
 • Мам в декретній відпустці і домогосподарок;
 • Студентів та пенсіонерів;
 • Підприємців.

Оформити заявку та взяти кредит в Лозовій можуть позичальники з нульовою («чистою») кредитною історією і кредитним рейтингом нижче середнього. Така категорія позичальників може поліпшити свою кредитну історію: для цього достатньо взяти мікрокредит і погасити його без прострочень.

Умови кредитування

Розширити кредитну аудиторію компанії FinX дозволяють умови кредитування для нових і постійних клієнтів.

 • Мінімальний кредитний ліміт становить 1000 грн, але при першому зверненні позичальник може отримати суму до 15 000 грн на термін від 84 днів (10-11 тижнів) до 1,5 років.
 • Відсоткова ставка становить від 230% в рік і залежить від статусу клієнта – новий клієнт, постійний позичальник, студент, пенсіонер.

Знизити ризик прострочень дозволяє і той факт, що гасити кредит можна з різною періодичністю виплат і кількістю платежів. Крім того, для клієнтів, які не можуть віддати всю суму відразу, діє продовження кредитного договору. Також позику можна погасити достроково без прихованих відсотків, штрафів та комісій, а це вже вигідно для клієнта, який зміг вирішити фінансові проблеми за допомогою мікропозики з мінімальною переплатою.

Документи, необхідні для оформлення кредиту в FinX

Для того щоб взяти гроші в борг Лозова, необхідно дотримуватися простих умов: повноліття (18 років), українське громадянство, відсутність судимості, банківська картка (дебетова або кредитна) будь-якого українського банку.

Для отримання споживчої позики буде потрібно:

 • Паспорт громадянина України;
 • ІПН (ідентифікаційний номер платника податків);
 • Виписка з ЄДРПОУ та податкова декларація за звітний рік (тільки для юр. осіб).

Один з головних пріоритетів в роботі FinX – інформаційна безпека. ТОВ «ФК «Кредіплюс – ліцензована фінансова установа, яка діє в рамках українського законодавства. Компанія не вимагає від клієнта надлишкових даних при оформленні та отриманні грошей: всі отримані персональні дані позичальників конфіденційні і не доступні третім особам, що робить фінансову послугу безпечною.

Офіс Лозова

 • Адреса

  вул. Богданівська, 35

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-20:00; СБ: 09:00-20:00; НД: 09:00-16:00

 • Контакти

  (067) 555 64 31; (067) 555 64 35; (050) 555 08 73

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть суму (грн)

Кількість щомісячних платежів

Щомісячний платіж

грн

Ви вибрали: Змінити
Сума - 1000 грн; Тип погашення - ежемесячно; Платежiв - 0

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити