Вхід взяти
кредит

(067) 555 76 01 ПН-СБ: 9:00-20:00; ВС: 09:00-16:00

Повернутися до списку всіх офісів

Кредит онлайн в Маріуполі

Для всіх, хто потрапив у скрутну ситуацію, що вимагає фінансових вливань, компанія FinX пропонує термінові кредити онлайн Маріуполь без відмови, швидко і без паперової тяганини.

Ті, хто зіткнувся з труднощами, не завжди знають, де можна взяти грошей у борг терміново, не звертаючись до друзів, знайомих і родичів, і не оформляючи заявку в банк. Компанія FinX (вона ж ТОВ «ФК «Кредіплюс») – це ваш надійний фінансовий партнер, який виручить у складній ситуації, пов'язаній з нестачею грошей. Компанія займається кредитуванням фізичних та юридичних осіб, і пропонує великий пакет кредитних програм на різні випадки без підтвердження офіційного заробітку. Отримати кредит 3000 грн. https://finx.com.ua/kredit-3000-grn.

Мікрокредит Маріуполь: що це таке?

Мікрокредит або по-іншому швидкий кредит Маріуполь, швидкозайм, мікропозика – це невелика сума грошей, яка видається на короткий термін мікрофінансовими організаціями.

У порівнянні з банківськими кредитними продуктами при оформленні кредиту в МФО від позичальника не потрібно:

 • Підтвердження офіційного джерела доходу, постійного місця роботи, незаплямованої кредитної історії.
 • Підтвердження цільового використання кредиту: гроші перераховуються на банківську карту (в окремих організаціях можна отримати готівку на руки при особистому зверненні) і використовуються на будь-які цілі і потреби.

Ще одна вагома перевага термінового мікрокредитування – це можливість оформити швидку позику через інтернет, відразу дізнатися рішення і отримати гроші, не виходячи з дому.

Основні переваги кредитування в FinX

Компанія FinX пропонує оформити мікрокредит в Маріуполі на банківську карту всім громадянам у віці від 18 років, без довідок про доходи, застави та поруки.

Оформити заявку можна цілодобово 24/7 на сервісі FinX, по телефону або при особистому зверненні в офіс. В Україні працює 54 відділення компанії, розташованих у 36 містах. Адреса, години роботи і контактні телефони відділення в Маріуполі вказані на сторінці розділу «Наші офіси».

 • Зручний сервіс для подачі заявки онлайн з калькулятором для попереднього розрахунку позики;
 • Оперативність оформлення мікрокредиту;
 • Мінімум вимог до клієнтів;
 • Мінімальний пакет документів;
 • Вигідні кредитні програми для різних категорій позичальників;
 • Програми лояльності для постійних клієнтів + ​​знижки студентам і пенсіонерам;
 • Дострокове погашення без прихованих відсотків, комісій, штрафів;
 • Пролонгація (продовження) дії кредитного договору.
 • Кілька варіантів погашення кредиту без комісії.

Умови отримання мікрокредиту

При першому зверненні клієнт може взяти кредит в Маріуполі від 1000 до 15000 грн з подальшим збільшенням кредитного ліміту до 50000 грн при відповідальному обслуговуванні кредитних зобов'язань.

Відсоткова ставка становить від 230% на рік, але розраховується індивідуально, і може варіюватися в більшу або меншу сторону в залежності від того, хто оформляє мікрокредит: студент, пенсіонер, постійний або новий клієнт.

Термін кредитування варіюється від 84 днів до 30 місяців (1,5 року) з можливістю продовження кредитного договору. Розділити оплату за позикою можна на кілька частин – щотижня, 1 раз на 2 тижні або раз на місяць.

Хто може взяти кредит в Маріуполі в FinX

Мінімум вимог, невеликі суми першої позики, плаваючий термін кредитування дозволяє компанії забезпечувати фінансову підтримку різним категоріям громадян України:

 • Працевлаштовані офіційно і неофіційно (тимчасово);
 • Підприємці (юр. особи) і ті, хто бажають відкрити свій бізнес;
 • Студенти і пенсіонери;
 • Молоді мами у декретній відпустці і домогосподарки;
 • Тимчасово безробітні громадяни;
 • Позичальники з поганою (нульовою) кредитною історією.

Документи для оформлення мікропозики

Мінімальні вимоги до клієнтів стосуються і документів, необхідних для пред'явлення при оформленні та підписанні кредитного договору.

Для отримання кредиту в Маріуполі потрібно надати:

 • Паспорт з українською пропискою;
 • ІПН (ідентифікаційний код платника податків);
 • Виписка з податкової декларації за звітний рік (для підприємців).

Основні вимоги, які пред'являються до клієнта – це повноліття (18 років), відсутність судимості, наявність банківської карти банку України.

Як оформити мікрокредит в Маріуполі онлайн в FinX

Для того щоб оформити мікрокредит, потрібно зайти на головну сторінку сайту FinX і заповнити заявку в спеціальній формі.

 • Для початку необхідно розрахувати параметри позики, визначивши періодичність виплат, суму, кількість виплат і отримати приблизний розрахунок платежів.
 • Після натискання кнопки «Відправити заявку» необхідно заповнити всі поля анкети, не забувши поставити галочку навпроти згоди з умовами оформлення онлайн-заявки на мікропозику.
 • Після відправлення анкети кнопкою «Отримати кредит» залишиться дочекатися дзвінка оператора для узгодження умов кредитування. Потім потрібно буде пройти процедуру верифікації карти, підписати кредитний договір і отримати гроші на карту.

Погасити мікрокредит також просто, як і отримати: можна скористатися оплатою онлайн на сайті FinX, зробити платіж через інтернет-банкінг Приват 24 або термінали ПриватБанку та інших сторонніх організацій, які є у вашому місті. Повний перелік способів погашення можна знайти у розділі:

Офіс Маріуполь

 • Адреса

  пр-т Будівельників, 92, прим. 37

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-20:00; СБ: 09:00-20:00; НД: 09:00-16:00

 • Контакти

  (067) 555 73 29; (067) 555 73 41; (050) 555 25 36

Часті питання по кредиту

Хто може взяти кредит на картку у Маріуполі

Будь-який громадянин України віком від 18 років. Кредитування є особам навіть без офіційного оформлення. Шанси отримання позики є і у громадян із поганою кредитною історією. Розроблено спеціальні програми для військових, пенсіонерів, студентів та інших категорій населення.

Як оформити кредит у Маріуполі

Прийти в офіс компанії із документами. Зробити віддалено це можна через телефонну лінію або чат онлайн. Менеджер внесе всі необхідні дані, відправить заявку в роботу. Озвучить отримане рішення і доступні умови кредитування протягом 15 хвилин.

Що із документів потрібно для оформлення

Із собою потрібно взяти паспорт, ІПН.

Коли потрібно повернути позику

До крайнього терміну, що зазначений у договорі. Є можливість закрити займ достроково. 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть суму (грн)

Кількість щомісячних платежів

Щомісячний платіж

грн

Ви вибрали: Змінити
Сума - 1000 грн; Тип погашення - ежемесячно; Платежiв - 0

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити