Вхід взяти
кредит

(067) 555 76 01 ПН-СБ: 9:00-20:00; ВС: 09:00-16:00

Програма «Кредит на бізнес»

Умови кредитування по програмі КРЕДИТ НА БІЗНЕС:

Конкретні умови кредитування в межах програми, в т.ч. загальна вартість в кредиту, визначаються для кожного позичальника індивідуально.(Детальніше)

Багато хто помилково вважає, що підприємницький сектор - фінансово найменш вразлива категорія українських громадян, яка рідко потребує кредитів. Але згідно статистики, більше 90% вітчизняних підприємців відчувають перманентну нестачу грошей. Це спонукає бізнес шукати джерела фінансового підживлення у вигляді кредитних організацій. Кредит на розвиток бізнесу - досить стара програма, створена ще в 2000-х банківською системою. Сьогодні вона зазнала ряд змін, що спростили процедуру отримання позик на невеликі суми.

Кредити для бізнесу

Приватні підприємці - це представники малого та середнього бізнесу, офіційно зареєстровані та платять податки відповідно до чинного податкового законодавства.

Фактично, це ті ж фізичні особи, що і звичайні громадяни України. Таким чином, вони можуть отримати кредит на розвиток бізнесу на тих же умовах, на яких видаються споживчі позики.

Саме цим керувалася компанія FinX, створивши окремий фінансовий продукт, що зветься «кредит для бізнесу». Вигідний кредит без відмови https://finx.com.ua/credit-bez-otkaza.

Де взяти гроші на бізнес

Будь-яке підприємство має потребу в грошах набагато частіше, ніж більшість звичайних споживачів. Причому це стосується не тільки українських реалій, так відбувається у всьому світі.

Будь-який бізнес влаштований таким чином, що періодичні фінансові вливання неминучі. Найчастіший приклад - терміново потрібно купити товарну партію, щоб взяти участь в тендері і отримати хороший прибуток. Банально, але цілком життєво.

Виникає питання, де взяти кредит для підприємця? До недавнього часу варіант був один - банки. Банківські позики приваблюють необмеженими фінансовими лімітами і можливістю взяти гроші в валюті. Але ці плюси підходять лише великим корпоративним гравцям, мало залучаючи звичайну ФОП.

Сьогодні мікрофінансові організації розширили свій діапазон, почавши видавати кредити для підприємців. При цьому вони зберегли основні риси споживчих мікрокредитів, включаючи низькі документальні вимоги, а також високу оперативність.

Умови оформлення кредиту для бізнесу

Слід сказати, що більш гнучких умов отримання кредитів для підприємців, ніж в FinX, важко знайти. Ми постаралися повністю зберегти принципи швидкого онлайн кредиту, лише скорегувавши документальні вимоги. Для оформлення позики на розвиток бізнесу досить надати:

  • паспорт громадянина України, який досяг 18 років;
  • ІПН;
  • податкову декларацію за останній рік.

Процедура оформлення кредиту для бізнесу включає вибір умов кредитування на калькуляторі (сума, термін, періодичність) і відправку заяви на розгляд.

Після погодження заяви вам буде запропоновано підписати договір у найближчому відділенні FinX та отримати свої гроші на банківську картку.

В результаті бізнес сьогодні має готове рішення щодо послуг отримання кредиту без довідок про доходи, застав і обліку кредитної історії.

Переваги компанії FinX при отриманній коштів для ведення бізнесу

Компанія FinX надає споживчі позики і кредити на розвиток бізнесу для повнолітніх громадян України на виключно вигідних умовах.

Також серед наших фірмових переваг ми хотіли б відзначити швидкість оформлення (до 20 хвилин), наявність 57 відділень в 37 містах країни, а також відсутність комісій за дострокове повернення боргу.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть суму (грн)

Кількість щомісячних платежів

Щомісячний платіж

грн

Ви вибрали: Змінити
Сума - 1000 грн; Тип погашення - ежемесячно; Платежiв - 0

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити