Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Програма «Рефінанс»

Виберіть потрібну суму
Кількість платежів
сума кредиту
9412.00 грн
Період оплати
1 раз на місяць
Платіж по кредиту
1570.13 грн
Детальніше
Загальні витрати
1420.58 грн
Загальна вартість
10832.58 грн
Реальна річна ставка
80 %
Відсоткова річна ставка
0.10 %
Разова комісія
15.00 %
Ставка на день
0.18 %

Опис програми РЕФІНАНС:

 • Продукт Рефінанс спеціально розроблений для клієнтів, які мають труднощі з обслуговуванням кредиту на умовах договору. 
 • Документи для оформлення кредиту: паспорт громадянина України та ІПН 
 • Кредити від FinX без прихованих комісій та штрафів за дострокове погашення кредиту 
 • Рішення приймаємо за 20 хвилин 

Максимальна сума кредиту від 8 236,00 грн. до 58 824,00 грн.
Процентна ставка 0.1% річних
Термін кредиту від 6 до 12 місяців
Реальна річна відсоткова ставка від 37% до 82%
Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Програма кредитування "РЕФІНАНС"

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі. 

Рефінансування мікропозик

Взяти кредит просто, віддати – не завжди, тому при виникненні труднощів із виплатою можна скористатися послугою рефінансування мікропозик, по-іншому перекредитування, яка допомагає уникнути серйозних проблем неоплачених боргових зобов'язань.

Вчасно внести платежі або погасити мікрокредит повністю вдається не всім і не завжди. Наслідки прострочень ростуть, як снігова грудка – пені, штрафні санкції, психологічний тиск із боку МФО або колекторів. І це тільки частина проблем, які можна "заробити" при простроченнях по кредиту.

Багато мікрофінансових організацій готові йти назустріч клієнтові, пропонуючи різні програми врегулювання питання: пролонгація кредитного договору, яка, наприклад, давно діє у фінансовій компанії FinX, реструктуризація або рефінансування. По кожному окремо взятому випадку вибирається найбільш правильне рішення, яке допомагає уникнути серйозних наслідків.

Рефінансування мікропозик: що треба знати

Фінансова послуга рефінансування або перекредитования мікропозик в Україні – це отримання ще одного кредиту для погашення існуючої заборгованості по мікрокредиту, який оформляється у цій же МФО або іншій кредитній організації, у тому числі й у банку.

Характерна відмінність послуги рефінансування – можливість отримати новий кредит із більш вигідною процентною ставкою за наявності діючого кредиту, навіть якщо мікропозика виплачується своєчасно та у повному об'ємі. Цей варіант стане відмінним рішенням, якщо вимагається понизити боргове навантаження, об'єднавши декілька кредитів в один.

Якщо розглядати рефінансування із юридичної точки зору, то новий кредит вважається цільовим, і позичальник не зможе пустити позикові кошти на інші потреби, оскільки у договорі чітко вказується, що отримана сума йде на погашення раніше узятих боргових зобов'язань. У цьому випадку рефінансування стає одним із законних способів уникнути прострочення і нарахування штрафів.

Чи можливо перекредитування мікропозики із простроченнями

Чи є можливість рефінансування мікропозики із простроченнями в Україні, якщо кредитів декілька і по одному із них (чи по кожному) є прострочені платежі?

Послугою перекредитування можна скористатися навіть за наявності прострочень, тобто звернутися безпосередньо у ту мікрофінансову організацію, у якій був узятий кредит, або у сторонні мікрокредитні організації, у тому числі і до банківських установ України.

 • Якщо утворилося прострочення по одному кредиту, то можна спробувати рефінансувати борг у мікрофінансовій організації, у якій була оформлена мікропозика, правда, у цьому випадку, це буде більше реструктуризація, тобто перегляд умов договору, збільшення терміну кредитування зі зменшенням суми обов'язкового платежу.
 • Інший варіант – оформити новий кредит у цій же мікрофінансовій організації, який перекриє всі боргові зобов'язання позичальника у цій установі навіть за наявності прострочень.

Рефінансування або перекредитування із простроченнями у МФО, у якому спочатку був оформлений кредит, найменш "енергозатратний" спосіб розв'язати проблему прострочень. Це дозволить уникнути нарахування підвищених відсотків, штрафів і пеня, відновити своє добре ім'я, при тому, що безпосередньо мікрокредитні компанії особисто готові прийти на допомогу відповідальним клієнтам.

Наприклад, послугою реструктуризації пропонує скористатися фінансова компанія FinX, яка намагається бути надійним партнером для своїх клієнтів, які потрапили у важку життєву ситуацію. Завдяки введенню нової програми у компанії для клієнтів є декілька пропозицій по врегулюванню заборгованості, що утворилася або загрожує утворитися.

Хто допоможе рефінансувати мікропозики в Україні

Якщо домовитися "зі своєю" мікрофінансовою організацією не виходить, можна отримати послугу рефінансування мікропозик в Україні в інших МФО або у банку.

Послуга рефінансування у сторонніх організаціях має свої особливості: зокрема фінустанови, неважливо МФО це або банк, звертають увагу на ряд параметрів, у тому числі і на наявність прострочення.

Перш, ніж подавати заяву у банк на рефінансування слід знати – чи підходите ви під критерії банку, оскільки найчастіше банківські установи готові рефінансувати сторонні боргові зобов'язання, якщо ви є:

 • Постійним клієнтом банку;
 • Маєте хорошу кредитну історію;
 • Офіційно працевлаштовані і можете надати довідку про доходи, яких вистачає для погашення нових кредитних зобов'язань;
 • Не ігноруєте і не ховаєтеся від кредиторів;
 • Зможете надати вагомі пояснення виникнення заборгованості за відкритими кредитними договорами.

Якщо клієнт не відповідає більшості із цих параметрів, то, скоріш всього, у рефінансуванні буде відмовлено, але не варто впадати у відчай. Є ще й інші мікрофінансові організації, які лояльно відносяться до нових клієнтів, навіть якщо у них є відкриті кредити із простроченнями і не дуже "чиста" кредитна історія.

Так, компанія FinX готова надати позику для нових і постійних клієнтів на оптимально вигідних умовах кредитування, підібравши ті кредитні програми, які дозволять погасити існуючі боргові зобов'язання і платити нові без сильного обтяження для бюджету.

Як отримати рефінансування кредитів

Для того, щоб почати оформлення процедури рефінансування без відмов в Україні необхідно дотриматися ряду умов, які є типовими для більшості фінансових установ:

 • Наявність українського громадянства;
 • Відповідність встановленому віку позичальника;
 • Наявність необхідного пакету документів;
 • Можливість надати довідку про доходи або запоруку на вимогу.

Щоб оформити рефінансування необхідно мати на руках наступні документи:

 • Паспорт громадянина України з українською пропискою;
 • ІПН (ідентифікаційний код платника податків);
 • Копії паспорта та ІПН;
 • Оригінал кредитного договору, який вимагає рефінансування;
 • Підготовлена заздалегідь довідка про доходи буде не зайвою.

Щоб заручитися вагомішою підтримкою, можна запросити сопозичальника або поручителя із хорошою кредитною історією, і надати заставне забезпечення, але при зверненні у МФО частенько це не потрібно.

Співпраця із компанією FinX дозволяє взяти нову позику без рефінансування, особливо, якщо кредит оформлений в іншому МФО або банку і має невелике прострочення або не вигідний за умовами кредитування. Таким чином, у вас є можливість вибрати найбільш вигідну пропозицію із числа пропонованих компанією і подати заявку у режимі онлайн.


ПОПЕРЕДЖЕННЯ
(застосовується для всіх різновидів споживчого кредиту)

 1. У випадку, якщо у позичальника (споживача) будуть існувати будь-які боргові зобов’язання за договором про споживчий кредит, і вони не будуть погашені (виконані) в останній день строку передбаченого договором про споживчий кредит або графіком платежів, виконання зобов’язань зі сплати платежів вважається простроченим позичальником і ТОВ «ФК «Кредіплюс» (надалі – кредитодавець, фінансова установа) має право самостійно або із залученням колекторської компанії розпочати діяльність із врегулювання простроченої заборгованості, відступити права вимоги погашення боргу іншій фінансовій установі, ініціювати процедури стягнення заборгованості в примусовому порядку.
  За несвоєчасне повернення суми кредиту та/або сплати процентів за користування кредитом, позичальник зобов’язаний сплатити кредитодавцю пеню та/або штраф у розмірі, що визначений індивідуальною частиною кредитного договору.
  Якщо Позичальник не сплатив/не повністю сплатив періодичний платіж в день настання дати його належної сплати, визначеної Графіком платежів, а також протягом 5 календарних днів після настання дати платежу, то на 6-й день від дати неналежної сплати Позичальник, якщо тільки він не звільнений від обов’язку сплачувати неустойку, згідно чинного законодавства, зобов’язаний сплатити на користь Кредитодавця штраф у розмірі від 50 до 300 грн. а в подальшому починаючи з 7-го дня пеню за кожний календарний день прострочення в розмірі, що не може перевищувати подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня.

  Сукупна сума неустойки (штрафу та пені) не може перевищувати 50% від загальної суми кредиту, крім мікрокредиту для якого сукупна сума неустойки (штрафу, пені) не може перевищувати розміру подвійної суми, одержаної позичальником за договором про споживчий кредит.

 2. Порушення позичальником (споживачем) виконання зобов'язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі.

 3. Фінансовій установі (ТОВ «ФК «Кредіплюс») забороняється вимагати від позичальника (споживача) придбання будь-яких товарів чи послуг від ТОВ «ФК «Кредіплюс» або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання споживчого кредиту.

 4. Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах позичальник (споживач) має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

 5. Фінансова установа (ТОВ «ФК «Кредіплюс») має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін.

 6. Споживач може відмовитися від отримання рекламних матеріалів кредитодавця засобами дистанційних каналів комунікації, зокрема зателефонувавши за тел.: 0-800-753-000

 7. Можливі витрати на сплату позичальником (споживачем) платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного позичальником (споживачем) способу сплати.

 8. Ініціювання позичальником (споживачем) продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов'язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється без змін умов попередньо укладеного договору в бік погіршення для споживача (пролонгація не передбачається).

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.882,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити