Вхід взяти
кредит

(067) 555 76 01 ПН-СБ: 9:00-20:00; ВС: 09:00-16:00

Програма «Студентський»

Умови кредитування по програмі СТУДЕНТСЬКИЙ:

Конкретні умови кредитування в межах програми, в т.ч. загальна вартість в кредиту, визначаються для кожного позичальника індивідуально.(Детальніше)

Кредитування молодих людей, які недавно досягли повноліття - дуже специфічна ніша. З одного боку, молодь проявляє найбільшу споживчу активність серед усіх категорій населення, що означає вигідність ставки на студентський кредит. З іншого боку, віковий статус й хитке матеріальне становище відштовхують деяких представників фінансової системи, примушуючи кредитні установи скептично ставитися до видачі кредитів студентам й молоді у цілому. Гроші на картку онлайн https://finx.com.ua/.

Як отримати кредит студенту?

Більшість студентів відчувають гостру потребу у фінансах. Стипендії в Україні дуже малі й прожити на ці гроші навчальний місяць не завжди представляється можливим. Багато молодих людей рано починають трудову діяльність, поєднуючи навчання з заробітком грошей, але знову-таки працевлаштування найчастіше носить неофіційний характер.

Банківські установи неохоче кредитують молодь віком до 23 років, навіть якщо студент працює й працевлаштований офіційно. Отримати кредит в банку без офіційного оформлення нереально де-факто. Менеджер зажадає від позичальника довідку про доходи за 3-6 місяців, й на цьому розмова закінчується.

Що робити в такій ситуації? Вихід є. Мікрофінансові організації (МФО) надають швидкі онлайн кредити на карту банку для клієнтів усіх категорій, включаючи студентів й безробітних.

Умови та процедура отримання позики для студентів в FinX

Компанія FinX є класичною МФО, що надає кредити для широкої клієнтської аудиторії, включаючи студентів віком від 18 років. Позичальником може стати будь-який повнолітній громадянин України, який має на руках відповідні документи, а саме:

  • український паспорт;
  • ідентифікаційний код (ІПН).

Компанія FinX не вимагає від своїх клієнтів довідок по зарплаті, поручительств чи застав. Таким чином, отримати кредит може навіть непрацюючий студент віком 18-20 років, який має при собі банківську карту.

Оформити позику можна в режимі онлайн через інтернет. Для цього слід скористатися калькулятором на сайті компанії, обравши умови кредитування. Далі потрібно:

  • заповнити анкету та надіслати заявку;
  • в телефонній розмові з менеджером підтвердити актуальність заявки;
  • дочекатися остаточного рішення (не більше 20 хвилин).

Після успішної верифікації даних й подальшого за цим затвердження кредиту, студенту буде запропоновано відвідати найближчий регіональний офіс компанії FinX для підписання кредитного договору.

Після укладення договору гроші оперативно надійдуть на карту банку. Так швидко й легко можна отримати кредит для студентів у FinX.

Переваги кредитування у FinX для студентів

Ви вчитеся, поки без роботи, при цьому потребуєте позикові кошти? 

У число наших клієнтів входять всі категорії позичальників, у тому числі студенти, пенсіонери, люди, які працюють неофіційно й навіть безробітні.

Ми працюємо абсолютно прозоро. Ніяких прихованих комісій й штрафів за дострокове погашення кредиту.

Погасити кредит можна в будь-якому зручному терміналі або відділенні банку. Також для виплати боргу можна скористатися розділом "Як погасати кредит" на сайті компанії.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть суму (грн)

Кількість щомісячних платежів

Щомісячний платіж

грн

Ви вибрали: Змінити
Сума - 1000 грн; Тип погашення - ежемесячно; Платежiв - 0

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити