Вхід взяти
кредит

0 (800) 753 000 ПН-СБ: 9:00-20:00; ВС: 09:00-16:00

Програма «Студентський»

Умови кредитування по програмі СТУДЕНТСЬКИЙ:

 • Сума кредиту: від 1 000 грн до 55 556 грн
 • Строк кредитування: від 84 днів до 30 місяців
 • Термін розгляду заявки: 20 хвилин
 • Погашення кредиту: 1 раз в 14 днів, 1 раз в місяць
 • Спеціальні умови: вік позичальника від 18 до 24 років
 • Загальна вартість кредиту від 2 209.32 грн. до 227 579.40 грн.

Конкретні умови кредитування в межах програми, в т.ч. загальна вартість в кредиту, визначаються для кожного позичальника індивідуально.

Кредитування молодих людей, які недавно досягли повноліття - дуже специфічна ніша. З одного боку, молодь проявляє найбільшу споживчу активність серед усіх категорій населення, що означає вигідність ставки на студентський кредит. З іншого боку, віковий статус й хитке матеріальне становище відштовхують деяких представників фінансової системи, примушуючи кредитні установи скептично ставитися до видачі кредитів студентам й молоді у цілому.

Як отримати кредит студенту?

Більшість студентів відчувають гостру потребу у фінансах. Стипендії в Україні дуже малі й прожити на ці гроші навчальний місяць не завжди представляється можливим. Багато молодих людей рано починають трудову діяльність, поєднуючи навчання з заробітком грошей, але знову-таки працевлаштування найчастіше носить неофіційний характер.

Банківські установи неохоче кредитують молодь віком до 23 років, навіть якщо студент працює й працевлаштований офіційно. Отримати кредит в банку без офіційного оформлення нереально де-факто. Менеджер зажадає від позичальника довідку про доходи за 3-6 місяців, й на цьому розмова закінчується.

Що робити в такій ситуації? Вихід є. Мікрофінансові організації (МФО) надають швидкі онлайн кредити на карту банку для клієнтів усіх категорій, включаючи студентів й безробітних.

Умови та процедура отримання позики для студентів в FinX

Компанія FinX є класичною МФО, що надає кредити для широкої клієнтської аудиторії, включаючи студентів віком від 18 років. Позичальником може стати будь-який повнолітній громадянин України, який має на руках відповідні документи, а саме:

 • український паспорт;
 • ідентифікаційний код (ІПН).

Компанія FinX не вимагає від своїх клієнтів довідок по зарплаті, поручительств чи застав. Таким чином, отримати кредит може навіть непрацюючий студент віком 18-20 років, який має при собі банківську карту.

Оформити позику можна в режимі онлайн через інтернет. Для цього слід скористатися калькулятором на сайті компанії, обравши умови кредитування. Далі потрібно:

 • заповнити анкету та надіслати заявку;
 • в телефонній розмові з менеджером підтвердити актуальність заявки;
 • дочекатися остаточного рішення (не більше 20 хвилин).

Після успішної верифікації даних й подальшого за цим затвердження кредиту, студенту буде запропоновано відвідати найближчий регіональний офіс компанії FinX для підписання кредитного договору.

Після укладення договору гроші оперативно надійдуть на карту банку. Так швидко й легко можна отримати кредит для студентів у FinX.

Переваги кредитування у FinX для студентів

Ви вчитеся, поки без роботи, при цьому потребуєте позикові кошти? Онлайн сервіс FinX надає споживчі позики без довідок про доходи на суму до 55 556 грн., строком до 1,5 року. 

У число наших клієнтів входять всі категорії позичальників, у тому числі студенти, пенсіонери, люди, які працюють неофіційно й навіть безробітні.

Ми працюємо абсолютно прозоро. Ніяких прихованих комісій й штрафів за дострокове погашення кредиту.

Погасити кредит можна в будь-якому зручному терміналі або відділенні банку. Також для виплати боргу можна скористатися розділом "Як погасати кредит" на сайті компанії.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть суму (грн)

Кількість щомісячних платежів

Щомісячний платіж

грн

Ви вибрали: Змінити
Сума - 1000 грн; Тип погашення - ежемесячно; Платежiв - 0

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити