Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Програма «Швидкий»

Виберіть потрібну суму
Кількість платежів
сума кредиту
9334.00 грн
Період оплати
кожні 14 днів
Платіж по кредиту
2648.67 грн
Детальніше
Загальні витрати
8891.52 грн
Загальна вартість
18225.52 грн
Реальна річна ставка
93276 %
Відсоткова річна ставка
460.00 %
Разова комісія
25.00 %
Ставка на день
1.13 %

Опис програми ШВИДКИЙ:

 • Продукт ШВИДКИЙ спеціально розроблений для нових клієнтів, що  подали заявку на розгляд кредиту вперше на офіційному сайті FinX
 • Документи для оформлення кредиту: паспорт громадянина України та ІПН 
 • Кредити від FinX без прихованих комісій та штрафів за дострокове погашення кредиту 
 • Рішення приймаємо за 20 хвилин
 • Можливе оформлення заявки на розгляд по телефону. 

Максимальна сума кредиту від 8 000,00 грн. до  13 334,00 грн.
Процентна ставка 460% відсотки річних
Термін кредиту 84 дні
Реальна річна відсоткова ставка від 93 176% до 93 332%
Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Програма кредитування "ШВИДКИЙ"

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

Умови та процедура отримання позики в FinX

Компанія FinX є класичною МФО, що надає кредити для широкої клієнтської аудиторії, включаючи студентів віком від 18 років. Позичальником може стати будь-який повнолітній громадянин України, який має на руках відповідні документи, а саме:

 • український паспорт;
 • ідентифікаційний код (ІПН).

Компанія FinX не вимагає від своїх клієнтів довідок по зарплаті, поручительств чи застав. Таким чином, отримати кредит може навіть непрацюючий студент віком 18-20 років, який має при собі банківську карту.

Оформити позику можна в режимі онлайн через інтернет. Для цього слід скористатися калькулятором на сайті компанії, обравши умови кредитування. Далі потрібно:

 • заповнити анкету та надіслати заявку;
 • в телефонній розмові з менеджером підтвердити актуальність заявки;
 • дочекатися остаточного рішення (не більше 20 хвилин).

Після успішної верифікації даних й подальшого за цим затвердження кредиту, студенту буде запропоновано відвідати найближчий регіональний офіс компанії FinX для підписання кредитного договору.

Після укладення договору гроші оперативно надійдуть на карту банку. Так швидко й легко можна отримати кредит для студентів у FinX.

Переваги кредитування у FinX

У число наших клієнтів входять всі категорії позичальників, у тому числі студенти, пенсіонери, люди, які працюють неофіційно й навіть безробітні.

Ми працюємо абсолютно прозоро. Ніяких прихованих комісій й штрафів за дострокове погашення кредиту.

Погасити кредит можна в будь-якому зручному терміналі або відділенні банку. Також для виплати боргу можна скористатися розділом "Як погасити кредит" на сайті компанії.


ПОПЕРЕДЖЕННЯ
(застосовується для всіх різновидів споживчого кредиту)

 1. У випадку, якщо у позичальника (споживача) будуть існувати будь-які боргові зобов’язання за договором про споживчий кредит, і вони не будуть погашені (виконані) в останній день строку передбаченого договором про споживчий кредит або графіком платежів, виконання зобов’язань зі сплати платежів вважається простроченим позичальником і ТОВ «ФК «Кредіплюс» (надалі – кредитодавець, фінансова установа) має право самостійно або із залученням колекторської компанії розпочати діяльність із врегулювання простроченої заборгованості, відступити права вимоги погашення боргу іншій фінансовій установі, ініціювати процедури стягнення заборгованості в примусовому порядку.
  За несвоєчасне повернення суми кредиту та/або сплати процентів за користування кредитом, позичальник зобов’язаний сплатити кредитодавцю пеню та/або штраф у розмірі, що визначений індивідуальною частиною кредитного договору.
  Якщо Позичальник не сплатив/не повністю сплатив періодичний платіж в день настання дати його належної сплати, визначеної Графіком платежів, а також протягом 5 календарних днів після настання дати платежу, то на 6-й день від дати неналежної сплати Позичальник, якщо тільки він не звільнений від обов’язку сплачувати неустойку, згідно чинного законодавства, зобов’язаний сплатити на користь Кредитодавця штраф у розмірі від 50 до 300 грн. а в подальшому починаючи з 7-го дня пеню за кожний календарний день прострочення в розмірі, що не може перевищувати подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня.

  Сукупна сума неустойки (штрафу та пені) не може перевищувати 50% від загальної суми кредиту, крім мікрокредиту для якого сукупна сума неустойки (штрафу, пені) не може перевищувати розміру подвійної суми, одержаної позичальником за договором про споживчий кредит.

 2. Порушення позичальником (споживачем) виконання зобов'язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі.

 3. Фінансовій установі (ТОВ «ФК «Кредіплюс») забороняється вимагати від позичальника (споживача) придбання будь-яких товарів чи послуг від ТОВ «ФК «Кредіплюс» або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання споживчого кредиту.

 4. Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах позичальник (споживач) має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

 5. Фінансова установа (ТОВ «ФК «Кредіплюс») має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін.

 6. Споживач може відмовитися від отримання рекламних матеріалів кредитодавця засобами дистанційних каналів комунікації, зокрема зателефонувавши за тел.: 0-800-753-000

 7. Можливі витрати на сплату позичальником (споживачем) платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного позичальником (споживачем) способу сплати.

 8. Ініціювання позичальником (споживачем) продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов'язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється без змін умов попередньо укладеного договору в бік погіршення для споживача (пролонгація не передбачається).

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.882,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити