взяти
кредит

телефон гарячої лінії
0 (800) 753 000

Повернутися до списку всіх офісів

Взять кредит в Александрии

Виникли фінансові проблеми і терміново потрібна позика в Олександрії: компанія FinX пропонує споживчі кредити без довідок про доходи та поручителів на будь-які цілі.

Торгова марка FinX – фінансова компанія, яка здійснює споживче кредитування фізичних осіб за кількома кредитними програмами. Крім того, FinX однією з перших в структурі МФО запустила програму «кредити на банківську карту для підприємців» і бажаючих почати свою справу «з нуля».

Для всіх клієнтів, які зіштовхнулися з фінансовими труднощами, працює 54 регіональних офіси, розташованих в 36 містах України, в тому числі і в м. Олександрія.

Терміново потрібна позика в Олександрії: як взяти?

Швидкі кредити онлайн в Олександрії в компанії FinX – це відмінна можливість вирішити фінансові проблеми, не вдаючись до допомоги родичів і друзів, і не стикаючись з бюрократичними перепонами та паперовою тяганиною, що виникають при бажанні взяти кредит в банку.

Споживчі «кредити до зарплати» надаються без будь-якого підтвердження цільового використання грошових коштів: у нас можна взяти позику і оплатити навчання або внесок за банківським кредитом, комунальні платежі або ремонт, подорож, все, що завгодно. І це далеко не єдині переваги співпраці з компанією FinX.

Переваги співпраці з FinX

Якщо ви вирішили взяти кредит в Олександрії – ви вибрали найбільш просте і швидке рішення фінансової проблеми.

Основні переваги звернення до компанії FinX:

 • Мінімальний пакет документів;
 • Швидке оформлення та прийняття рішення;
 • Спеціальні умови кредитування для студентів та пенсіонерів;
 • Отримання грошових коштів на картку українського банку;
 • Відсутність прихованих комісій, штрафів та неустойок за дострокове погашення;
 • Пролонгація (продовження) кредитного договору;
 • Кілька способів погашення.

Принципи роботи компанії – це власний підхід до кредитних відносин зі своїми клієнтами. В основу цих принципів закладені: максимальна зручність для клієнтів, оперативність і повна конфіденційність отриманих особистих даних позичальників.

Для зручності співпраці компанія пропонує три варіанти подачі заявки на кредит: онлайн, по телефону або при особистому відвідуванні офісу. Крім того, клієнт може подати заявку на кредит онлайн і отримати рішення по ній в будь-який час доби – сервіс працює цілодобово.

Процес оформлення мікрокредиту займає близько 20 хвилин. Грошові кошти, в незалежності від форми подачі заявки (онлайн або при особистому зверненні) перераховуються на банківську карту, звідки клієнт може зняти готівку відразу після їх надходження на рахунок. Гроші після прийняття позитивного рішення надходять на карту клієнта моментально, що дуже важливо, коли фінансова допомога потрібна терміново. Затримка малоймовірна, але можлива, що може бути обумовлено тільки регламентом банку, який обслуговує карту.

При заповненні заявки і внесенні інформації про себе, клієнт може бути впевнений у захисті даних, які він надав компанії.

Хто може оформити споживчий займ в Олександрії?

Стати клієнтом компанії FinX може будь-який громадянин України, який досяг віку 18 років. Підтвердження доходу і наявність поручителів не є обов'язковою умовою для надання мікропозик; важливо тільки правильно оформити заявку, надавши всі необхідні дані. Плюсом буде наявність вже взятих і закритих кредитних зобов'язань.

Компанія ставить мінімальні вимоги до позичальників, тому взяти кредит без довідок про доходи в Олександрії можуть наступні категорії громадян:

 • Громадяни, працевлаштовані офіційно;
 • Громадяни, які працюють неофіційно (самозайняті);
 • Тимчасово безробітні;
 • Молоді мами в декреті і домогосподарки;
 • Студенти, які досягли віку 18 років;
 • Пенсіонери;
 • Бажаючі розпочати свою справу «з нуля»;
 • Громадяни з поганою КІ.

Остання категорія громадян при отриманні і подальшому погашенні боргу без прострочень сприяє поліпшенню своєї кредитної історії.

Які документи потрібні для оформлення мікрокредиту?

Для оформлення заявки на швидкозайм в Олександрії потрібні наступні документи:

 • Паспорт громадянина України;
 • ІПН (ідентифікаційний податковий номер);
 • Для юридичних осіб потрібне надання податкової декларації за останній рік.

Також у позичальника повинен бути діючий номер мобільного телефону, банківська карта будь-якого банку України з мінімальним позитивним балансом 2 грн і відсутність судимості.

Після оформлення заявки на кредит менеджер компанії підбере для вас найбільш вигідні умови кредитування. На додаток, під час подачі заявки ви можете попередньо розрахувати позику за допомогою онлайн-калькулятору на головній сторінці сервісу.

Офіс Олександрія

 • Адреса

  вул. Григорія Усика, буд. 58

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-20:00; СБ: 09:00-20:00; НД: 09:00-16:00

 • Контакти

  (052) 227 71 82; (067) 555 67 01; (067) 555 67 02

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Оберіть зручний період оплат

Виберіть суму (грн)

Кількість платежів

Сума одного платежу

грн

Ви вибрали: Змінити
Сума - 1000 грн; Тип погашення - ежемесячно; Платежiв - 0

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити