взяти
кредит

0 (800) 753 000 ПН-СБ: 9:00-20:00; ВС: 09:00-16:00

Повернутися до списку всіх офісів

Терміновий кредит в Бердичеві

Компанія FinX пропонує строковий онлайн кредит в Бердичеві на карту, який допоможе швидко вирішити всі складні життєські ситуації та невідкладні фінансові проблеми.

Якщо ви потребуєте термінової фінансової допомоги, а попросити в борг у родичів або друзів немає можливості, раціональне рішення – звернутися в компанію FinX, яка надає термінові кредити для фізичних і юридичних осіб без відмови, і необхідності збирати довідки про доходи з місця роботи і шукати поручителів.

Взяти кредит в Бердичеві: чому варто звернутися в компанію FinX?

На відміну від банку, компанія FinX більш мобільна і націлена на клієнта.

 • Крім зручного онлайн сервісу подачі заявок на мікрокредит, для потенційних позичальників 7 днів на тиждень працює 54 відділення, розташовані в 36 містах по всій території України, включаючи і Бердичів.
 • Компанія ставить мінімальні вимоги до позичальників, не вимагаючи довідки про доходи і підтвердження робочого статусу громадянина.
 • Гроші видаються на особисті потреби без необхідності доведення цільового призначення. Знімаючи готівку з картки, клієнт може витратити їх на будь-які цілі: ремонт, навчання, оплату кредитів у банку, комунальні платежі, подорож, все, що завгодно.
 • Процес оформлення заявки займає небагато часу (максимум 20-30 хв.), і при позитивному рішенні грошові кошти надходять на банківську карту протягом декількох хвилин.
 • Мінімальна сума кредиту становить 1000 грн, максимальна – 50 000 грн, при цьому при першому зверненні у клієнта є можливість отримати суму до 15 000 грн з подальшим збільшенням ліміту при успішному погашенні позики.

Чималі терміни погашення кредитних зобов'язань (від 80 днів до 30 міс.) і поділ періоду оплати допомагають погасити позику необтяжливо для бюджету.

Як оформити кредит в FinX?

Для позичальників пропонується кілька варіантів подачі заявки на мікрокредит: онлайн, особисте відвідування відділення МФО, оформлення мікропозик по телефону. Адреса і телефон відділення в м. Бердичів наведений в переліку офісів FinX в Україні.

Для того щоб взяти кредит в Бердичеві потрібно зайти на головну сторінку сайту FinX. Для початку вам буде запропоновано онлайн-калькулятор, за яким можна попередньо розрахувати позику, вибравши найбільш зручний період оплати, необхідну суму і кількість виплат.

Після того, як ви натиснули кнопку «Відправити заявку» з'являється анкета, в поля якої необхідно внести свої особисті дані: ім'я, прізвище, чинний (особистий) номер мобільного телефону і місто, де ви берете кредит. Також необхідно поставити галочку навпроти згоди з умовами заповнення онлайн-заявки і відправити анкету на розгляд, натиснувши кнопку «Отримати кредит».

Залишиться тільки дочекатися дзвінка менеджера, який допоможе підібрати найбільш вигідні умови кредитування, а потім почекати якийсь час, поки приймається рішення щодо позики. При позитивному рішенні вам необхідно пройти процедуру верифікації банківської карти, потім прийти в офіс відділення і підписати договір: після цього гроші надійдуть на банківську карту.

Хто може оформити кредит в Бердичеві?

Споживчий кредит Бердичів доступний для всіх громадян України, які досягли віку 18 років.

Лояльні умови кредитування в FinX і мінімальні вимоги до позичальників дозволяють взяти кредит:

 • Громадянам, які працюють офіційно і неофіційно (самозайнятою);
 • Тимчасово безробітним;
 • Позичальникам з поганою кредитною історією;
 • Студентам від 18 років і пенсіонерам;
 • Домогосподаркам і мамам в декреті;
 • Підприємцям і тим, що бажають розпочати свій бізнес.

Які документи потрібні для оформлення мікропозик

Головна конкурентна перевага кредитування в FinX – це мінімальний пакет документів і лояльні умови для всіх клієнтів МФО.

З документів потрібні:

 • Паспорт громадянина України;
 • ІПН (ідентифікаційний податковий номер);
 • Для юр. осіб додатково слід надати виписку з ЄДРПОУ про оплату візового збору за звітний рік.

Серед обов'язкових умов надання кредиту: повноліття, відсутність судимості і наявність банківської карти будь-якого з українських банків.

Способи погашення мікрокредиту

Компанія FinX піклується про те, щоб клієнти могли не тільки швидко взяти кредит, але й зручно погашати борг за споживчим займом.

Оптимальний варіант – внесення платежу онлайн на сайті компанії, через інтернет-банкінг Приват 24 або через термінали ПриватБанку без комісії. Є ще один варіант погашення мікропозик – переказом через відділення будь-якого банку України, але в цьому випадку, доведеться заплатити комісію, яку встановлює банк.

Уточнити всі питання, що виникають в процесі оформлення, та вирішити складності, а також отримати консультацію можна за телефоном або через чат на сайті компанії.

Офіс Бердичів

 • Адреса

  вул. Вінницька, 12

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-20:00; СБ: 09:00-20:00; НД: 09:00-16:00

 • Контакти

  (067) 555 91 60 ; (067) 555 67 25 ; (050) 555 10 68

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть суму (грн)

Кількість щомісячних платежів

Щомісячний платіж

грн

Ви вибрали: Змінити
Сума - 1000 грн; Тип погашення - ежемесячно; Платежiв - 0

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити