Вхід взяти
кредит

(067) 555 76 01 ПН-СБ: 9:00-20:00; ВС: 09:00-16:00

Повернутися до списку всіх офісів

Терміновий кредит в Бердичеві

Компанія FinX пропонує строковий онлайн кредит в Бердичеві на карту, який допоможе швидко вирішити всі складні життєські ситуації та невідкладні фінансові проблеми.

Якщо ви потребуєте термінової фінансової допомоги, а попросити в борг у родичів або друзів немає можливості, раціональне рішення – звернутися в компанію FinX, яка надає термінові кредити для фізичних і юридичних осіб без відмови, і необхідності збирати довідки про доходи з місця роботи і шукати поручителів. Взяти кредит із поганою кредитною історією https://finx.com.ua/kredit-s-plohoy-kreditnoy-istoriey.

Взяти кредит в Бердичеві: чому варто звернутися в компанію FinX?

На відміну від банку, компанія FinX більш мобільна і націлена на клієнта.

 • Крім зручного онлайн сервісу подачі заявок на мікрокредит, для потенційних позичальників 7 днів на тиждень працює 54 відділення, розташовані в 36 містах по всій території України, включаючи і Бердичів.
 • Компанія ставить мінімальні вимоги до позичальників, не вимагаючи довідки про доходи і підтвердження робочого статусу громадянина.
 • Гроші видаються на особисті потреби без необхідності доведення цільового призначення. Знімаючи готівку з картки, клієнт може витратити їх на будь-які цілі: ремонт, навчання, оплату кредитів у банку, комунальні платежі, подорож, все, що завгодно.
 • Процес оформлення заявки займає небагато часу (максимум 20-30 хв.), і при позитивному рішенні грошові кошти надходять на банківську карту протягом декількох хвилин.
 • Мінімальна сума кредиту становить 1000 грн, максимальна – 50 000 грн, при цьому при першому зверненні у клієнта є можливість отримати суму до 15 000 грн з подальшим збільшенням ліміту при успішному погашенні позики.

Чималі терміни погашення кредитних зобов'язань (від 80 днів до 30 міс.) і поділ періоду оплати допомагають погасити позику необтяжливо для бюджету.

Як оформити кредит в FinX?

Для позичальників пропонується кілька варіантів подачі заявки на мікрокредит: онлайн, особисте відвідування відділення МФО, оформлення мікропозик по телефону. Адреса і телефон відділення в м. Бердичів наведений в переліку офісів FinX в Україні.

Для того щоб взяти кредит в Бердичеві потрібно зайти на головну сторінку сайту FinX. Для початку вам буде запропоновано онлайн-калькулятор, за яким можна попередньо розрахувати позику, вибравши найбільш зручний період оплати, необхідну суму і кількість виплат.

Після того, як ви натиснули кнопку «Відправити заявку» з'являється анкета, в поля якої необхідно внести свої особисті дані: ім'я, прізвище, чинний (особистий) номер мобільного телефону і місто, де ви берете кредит. Також необхідно поставити галочку навпроти згоди з умовами заповнення онлайн-заявки і відправити анкету на розгляд, натиснувши кнопку «Отримати кредит».

Залишиться тільки дочекатися дзвінка менеджера, який допоможе підібрати найбільш вигідні умови кредитування, а потім почекати якийсь час, поки приймається рішення щодо позики. При позитивному рішенні вам необхідно пройти процедуру верифікації банківської карти, потім прийти в офіс відділення і підписати договір: після цього гроші надійдуть на банківську карту.

Хто може оформити кредит в Бердичеві?

Споживчий кредит Бердичів доступний для всіх громадян України, які досягли віку 18 років.

Лояльні умови кредитування в FinX і мінімальні вимоги до позичальників дозволяють взяти кредит:

 • Громадянам, які працюють офіційно і неофіційно (самозайнятою);
 • Тимчасово безробітним;
 • Позичальникам з поганою кредитною історією;
 • Студентам від 18 років і пенсіонерам;
 • Домогосподаркам і мамам в декреті;
 • Підприємцям і тим, що бажають розпочати свій бізнес.

Які документи потрібні для оформлення мікропозик

Головна конкурентна перевага кредитування в FinX – це мінімальний пакет документів і лояльні умови для всіх клієнтів МФО.

З документів потрібні:

 • Паспорт громадянина України;
 • ІПН (ідентифікаційний податковий номер);
 • Для юр. осіб додатково слід надати виписку з ЄДРПОУ про оплату візового збору за звітний рік.

Серед обов'язкових умов надання кредиту: повноліття, відсутність судимості і наявність банківської карти будь-якого з українських банків.

Способи погашення мікрокредиту

Компанія FinX піклується про те, щоб клієнти могли не тільки швидко взяти кредит, але й зручно погашати борг за споживчим займом.

Оптимальний варіант – внесення платежу онлайн на сайті компанії, через інтернет-банкінг Приват 24 або через термінали ПриватБанку без комісії. Є ще один варіант погашення мікропозик – переказом через відділення будь-якого банку України, але в цьому випадку, доведеться заплатити комісію, яку встановлює банк.

Уточнити всі питання, що виникають в процесі оформлення, та вирішити складності, а також отримати консультацію можна за телефоном або через чат на сайті компанії.

Офіс Бердичів

 • Адреса

  вул. Вінницька, 12

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-20:00; СБ: 09:00-20:00; НД: 09:00-16:00

 • Контакти

  (067) 555 91 60 ; (067) 555 67 25 ; (050) 555 10 68

Часті питання по кредиту

Хто може взяти кредит на картку у Бердичеві

Оформити кредит на картку може будь-який громадян України, що досяг повноліття. При цьому бути офіційно працевлаштованим зовсім не обов'язково. Є вигідні кредитні продукти для студентів, пенсіонерів, приватних підприємців, моряків.

Як оформити кредит у Бердичеві

Отримання позики є будь-яким зручним способом:

 • в офісі компанії за адресою: вул. Вінницька, 12;
 • зателефонувавши за одному із телефонів: (067) 555 91 60; (067) 555 67 25; (050) 555 10 68;
 • подача заявки у режимі онлайн на сайті.

Без довідки про доходи. Без застави. Без вказівки мети кредитування. Менеджер компанії підбере в індивідуальному порядку кредитну програму із кращими умовами, зручним терміном погашення.

Що із документів потрібно для оформлення

Для подачі заявки на кредит досить паспорта та ІПН.

Коли потрібно повернути позику

Термін погашення позики коливається від 82 днів до 30 місяців. Точний період буде вказано у персональному кредитному договорі. При наявності можливості є дострокове погашення кредиту.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть суму (грн)

Кількість щомісячних платежів

Щомісячний платіж

грн

Ви вибрали: Змінити
Сума - 1000 грн; Тип погашення - ежемесячно; Платежiв - 0

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити