взяти
кредит

0 (800) 753 000 ПН-СБ: 9:00-20:00; ВС: 09:00-16:00

Повернутися до списку всіх офісів

Онлайн кредит у Харкові

Шукайте, де взяти позику швидко, без проблем і паперової тяганини: компанія FinX пропонує термінові кредити в Харкові без довідки про доходи, з високим ступенем схвалення і оптимальними умовами кредитування.

Взяти споживчий кредит в МФО набагато простіше: такий спосіб вирішити термінові фінансові проблеми відрізняється від стандартних банківських продуктів високою швидкістю розгляду заявки і можливістю отримати мікропозику в будь-який час доби в режимі онлайн.

Оформлення термінового мікрокредиту в FinX – це ще і мінімальні вимоги до клієнтів + ​​широкий вибір кредитних програм для різних категорій позичальників + оперативне отримання грошей на карту будь-якого українського банку.

Терміновий кредит без довідок в Харкові: умови кредитування

Фінансова компанія FinX (ТОВ «ФК «Кредіплюс») займається терміновим кредитуванням фізичних осіб у великому пакеті кредитних програм, в спектрі яких можна підібрати найбільш вигідні умови обслуговування і погашення мікропозики.

Компанія лояльно ставиться до нових клієнтів, тому взяти кредит в Харкові в FinX можуть наступні категорії позичальників:

 • Громадяни, які працюють офіційно більше 6 місяців.

 • Працевлаштовані на постійну роботу менше 6 місяців.

 • Особи, працевлаштовані неофіційно (за короткостроковим договором, підробіток).

 • Самозайняті громадяни.

 • Підприємці та громадяни, які хочуть почати свій бізнес.

 • Тимчасово безробітні (які перебувають на обліку в службі зайнятості).

 • Студенти та пенсіонери.

 • Молоді мами в декреті та домогосподарки.

 • Позичальники з кредитним рейтингом нижче середнього і поганою кредитною історією.

Затребувані кредитні програми

Споживчий кредит в м. Харків «до зарплати» – одна з популярних серед українців кредитних програм, коли потрібна невелика сума грошей на невідкладні потреби, при цьому для нових клієнтів передбачена кредитна програма «Start».

Умови кредитування практично ідентичні: вік від 18 років, початкова сума кредиту від 1000 грн на термін від 84 днів. Процентна ставка становить від 230% на рік. При цьому при виборі цієї програми періодичність виплат може бути 1 раз на тиждень або на 14 днів, або ж 1 раз на місяць. Це дозволяє розбити платежі таким чином, щоб було зручно і необтяжливо погашати кредит.

Інші, не менш затребувані кредитні продукти – це пенсійний займ і молодіжний кредит в Харкові в компанії FinX, який надається студентам від 18 до 24 років. Для такої категорії позичальників діють знижки.

Окрема категорія позичальників – це підприємці і ті, хто бажають відкрити свою справу з нуля. Компанія FinX однією з перших запровадила програму «споживчого кредитування на карту для підприємців на розвиток бізнесу» і стала надавати «кредити на відкриття бізнесу» для тих, у кого є хороша ідея, але немає можливості її реалізувати. Терміновий споживчий кредит для підприємців – це кредитний ліміт до 50000 грн на термін до 1,5 років, зручна періодичність виплат 1 раз на 14 днів або 1 раз на місяць, мінімум документів для оформлення.

Додаткові переваги кредитування в FinX

Незалежно від обраної програми кредитування, всі вони мають загальні переваги для позичальників:

 • Оформлення заявки онлайн, через інтернет, або особисто в одному з офісів компанії.

 • Оперативність оформлення і отримання позики (не більше 20 хв.).

 • Моментальне перерахування грошей на карту.

 • Дострокове погашення без комісій і штрафів, прихованих відсотків.

 • Можливість пролонгації (продовження дії) кредитного договору.

Всього в Україні працюють 54 відділення в 36 містах: в Харкові розташовані два офіси компанії, що дає можливість оформити кредит найближче до місця проживання. Адреса, години роботи і контактні телефони вказані на сторінці розділу «Наші офіси».

Найзручніше оформити кредит онлайн на карту в Харкові: зручний сервіс FinX працює цілодобово, без вихідних і свят. Інтуїтивно зрозуміла форма заявки дозволяє швидко подати анкету на кредит і отримати схвалення і гроші на карту протягом короткого терміну, навіть не виходячи з дому.

Незалежно від обраного способу отримання мікрокредиту – гроші перераховуються на банківську карту, з якої позичальник може зняти готівку або оплачувати товари і послуги.

Швидкий кредит в Харкові – які документи потрібні для оформлення?

Для отримання мікрокредиту не потрібні довідки про доходи, порука третіх осіб і заставу, не потрібно підтверджувати цільове використання позикових коштів.

Щоб оформити кредит без довідок в Харкові клієнт повинен бути повнолітнім, без судимостей. Потрібні тільки такі документи:

 • Паспорт громадянина України.

 • ІПН (ідентифікаційний код платника податків, який видається всім громадянам).

 • Для юр. осіб – виписка з ЄДРПОУ та податкової декларації за звітний рік.

Обов'язковою умовою є наявність банківської карти банку України. Карта повинна бути персоналізованою (іменною) і мати позитивний баланс на рахунку, що необхідно для верифікації карти і захисту від шахрайства з боку осіб, що заволоділи даними клієнта.

Компанія FinX не вимагає від клієнта надлишкових даних: всі персональні дані позичальників строго конфіденційні, захищені та недоступні третім особам, що гарантує повну безпеку фінансової послуги.

Офіс Харків

 • Адреса

  вул. Героїв Праці, 26

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-20:00; СБ: 09:00-20:00; НД: 09:00-16:00

 • Контакти

  (067) 555 71 83; (067) 555 73 59; (067) 555 73 61; (050) 555 18 96;

Офіс Харків

 • Адреса

  пр. Вірменський, 2

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-20:00; СБ: 09:00-20:00; НД: 09:00-16:00

 • Контакти

  (067) 555 65 17; (067) 555 65 09; (050) 555 16 92

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть суму (грн)

Кількість щомісячних платежів

Щомісячний платіж

грн

Ви вибрали: Змінити
Сума - 1000 грн; Тип погашення - ежемесячно; Платежiв - 0

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити