Увійти взяти
кредит

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Повернутися до списку всіх офісів

Онлайн кредит у Харкові

Шукайте, де взяти позику швидко, без проблем і паперової тяганини: компанія FinX пропонує термінові кредити в Харкові без довідки про доходи, з високим ступенем схвалення і оптимальними умовами кредитування.

Взяти споживчий кредит в МФО набагато простіше: такий спосіб вирішити термінові фінансові проблеми відрізняється від стандартних банківських продуктів високою швидкістю розгляду заявки і можливістю отримати мікропозику в будь-який час доби в режимі онлайн.

Оформлення термінового мікрокредиту в FinX – це ще і мінімальні вимоги до клієнтів + ​​широкий вибір кредитних програм для різних категорій позичальників + оперативне отримання грошей на карту будь-якого українського банку. Оформити кредит онлайн ви зможете у FinX.

Терміновий кредит без довідок в Харкові: умови кредитування

Фінансова компанія FinX (ТОВ «ФК «Кредіплюс») займається терміновим кредитуванням фізичних осіб у великому пакеті кредитних програм, в спектрі яких можна підібрати найбільш вигідні умови обслуговування і погашення мікропозики.

Компанія лояльно ставиться до нових клієнтів, тому взяти кредит в Харкові в FinX можуть наступні категорії позичальників:

 • Громадяни, які працюють офіційно більше 6 місяців.

 • Працевлаштовані на постійну роботу менше 6 місяців.

 • Особи, працевлаштовані неофіційно (за короткостроковим договором, підробіток).

 • Самозайняті громадяни.

 • Підприємці та громадяни, які хочуть почати свій бізнес.

 • Тимчасово безробітні (які перебувають на обліку в службі зайнятості).

 • Студенти та пенсіонери.

 • Молоді мами в декреті та домогосподарки.

 • Позичальники з кредитним рейтингом нижче середнього і поганою кредитною історією.

Затребувані кредитні програми

Споживчий кредит в м. Харків «до зарплати» – одна з популярних серед українців кредитних програм, коли потрібна невелика сума грошей на невідкладні потреби, при цьому для нових клієнтів передбачена кредитна програма «Start».

Умови кредитування практично ідентичні: вік від 18 років, початкова сума кредиту від 1000 грн на термін від 84 днів. Процентна ставка становить від 230% на рік. При цьому при виборі цієї програми періодичність виплат може бути 1 раз на тиждень або на 14 днів, або ж 1 раз на місяць. Це дозволяє розбити платежі таким чином, щоб було зручно і необтяжливо погашати кредит.

Інші, не менш затребувані кредитні продукти – це пенсійний займ і молодіжний кредит в Харкові в компанії FinX, який надається студентам від 18 до 24 років. Для такої категорії позичальників діють знижки.

Окрема категорія позичальників – це підприємці і ті, хто бажають відкрити свою справу з нуля. Компанія FinX однією з перших запровадила програму «споживчого кредитування на карту для підприємців на розвиток бізнесу» і стала надавати «кредити на відкриття бізнесу» для тих, у кого є хороша ідея, але немає можливості її реалізувати. Терміновий споживчий кредит для підприємців – це кредитний ліміт до 50000 грн на термін до 1,5 років, зручна періодичність виплат 1 раз на 14 днів або 1 раз на місяць, мінімум документів для оформлення.

Додаткові переваги кредитування в FinX

Незалежно від обраної програми кредитування, всі вони мають загальні переваги для позичальників:

 • Оформлення заявки онлайн, через інтернет, або особисто в одному з офісів компанії.

 • Оперативність оформлення і отримання позики (не більше 20 хв.).

 • Моментальне перерахування грошей на карту.

 • Дострокове погашення без комісій і штрафів, прихованих відсотків.

 • Можливість пролонгації (продовження дії) кредитного договору.

Всього в Україні працюють 54 відділення в 36 містах: в Харкові розташовані два офіси компанії, що дає можливість оформити кредит найближче до місця проживання. Адреса, години роботи і контактні телефони вказані на сторінці розділу «Наші офіси».

Найзручніше оформити кредит онлайн на карту в Харкові: зручний сервіс FinX працює цілодобово, без вихідних і свят. Інтуїтивно зрозуміла форма заявки дозволяє швидко подати анкету на кредит і отримати схвалення і гроші на карту протягом короткого терміну, навіть не виходячи з дому.

Незалежно від обраного способу отримання мікрокредиту – гроші перераховуються на банківську карту, з якої позичальник може зняти готівку або оплачувати товари і послуги.

Швидкий кредит в Харкові – які документи потрібні для оформлення?

Для отримання мікрокредиту не потрібні довідки про доходи, порука третіх осіб і заставу, не потрібно підтверджувати цільове використання позикових коштів.

Щоб оформити кредит без довідок в Харкові клієнт повинен бути повнолітнім, без судимостей. Потрібні тільки такі документи:

 • Паспорт громадянина України.

 • ІПН (ідентифікаційний код платника податків, який видається всім громадянам).

 • Для юр. осіб – виписка з ЄДРПОУ та податкової декларації за звітний рік.

Обов'язковою умовою є наявність банківської карти банку України. Карта повинна бути персоналізованою (іменною) і мати позитивний баланс на рахунку, що необхідно для верифікації карти і захисту від шахрайства з боку осіб, що заволоділи даними клієнта.

Компанія FinX не вимагає від клієнта надлишкових даних: всі персональні дані позичальників строго конфіденційні, захищені та недоступні третім особам, що гарантує повну безпеку фінансової послуги.

Офіс Харків

 • Адреса

  вул. Героїв Праці, 26

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-18:00; СБ: Вихідний день; НД: Вихідний день

 • Контакти

  (067) 555 73 59; (067) 555 73 61; (050) 555 18 96;

Часті питання по кредиту

Хто може взяти кредит на картку у Харкові

Позичальником може бути будь-яка фізична особа, якій виповнилося 18 і більше років. Кредитуються офіційно працевлаштовані і самозайняті, які тимчасово не працюють, студенти, пенсіонери, приватні підприємці, які є громадянами України.

Як оформити кредит у Харкові

Із документами прийти до відділення компанії або зателефонувати за телефоном 0 800 753 000. Подати заявку та уточнити деталі кредитування також можна і через сайт. Менеджер зв'яжеться найближчим часом, щоб внести необхідні дані і відправити запит у роботу. За результатами обробки заявки приймається рішення про вид кредитного продукту, який підійде конкретному клієнтові.

Що із документів потрібно для оформлення

Потрібно мати паспорт громадянина України, ІПН. Для приватних підприємців може знадобитися декларація про доходи за останні півроку.

Коли потрібно повернути позику

Повернути грошовий борг необхідно згідно із термінами кредитного договору, але не пізніше. Можна раніше, оскільки діє послуга дострокового закриття позики.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка 168% розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити