Вхід взяти
кредит

(067) 555 76 01 ПН-СБ: 9:00-20:00; ВС: 09:00-16:00

Повернутися до списку всіх офісів

Кредит онлайн в Краматорську

Складні життєві ситуації, пов'язані з нестачею грошей, вимагають швидкого рішення: компанія FinX пропонує термінові кредити в Краматорську онлайн на банківську карту без довідок про доходи.

Коли гроші потрібні терміново, не завжди можна позичити в друзів і родичів, а банківський кредит відпадає через безліч вимог до позичальника і тривалого очікування рішення. І навіть якщо час на оформлення є, немає впевненості, що кредит буде схвалений.

Компанія FinX пропонує взяти кредит в Краматорську на оптимальних умовах: у великий пакет програм входять спеціальні пропозиції для студентів та пенсіонерів, нових клієнтів, моряків. Є і спеціальна програма кредитування для підприємців і тих, хто хоче почати свій бізнес. Ми готові надати швидку фінансову допомогу будь-якому громадянину України. Вигідний швидкий кредит https://finx.com.ua/bystryj-credit.

Швидкі позики в Краматорську: лояльні умови, мінімум вимог

Немає коштів на потреби першої необхідності, незакінчений ремонт псує настрій, на прострочені платежі за кредитом або ЖКГ «капають» пені, а взяти гроші миттєво немає ніякої можливості?

Компанія FinX – це простий вихід зі складних ситуацій, своєчасна і оперативна фінансова допомога і впевненість у позитивному вирішенні навіть при низькому кредитному рейтингу.

Хто може взяти кредит у компанії FinX

Оформити терміновий кредит у Краматорську без довідок про доходи в компанії FinX можуть всі бажаючі у віці від 18 років. У їх числі не тільки офіційно працевлаштовані громадяни, а й такі категорії потенційних кредитоотримувачів, як:

 • Особи без офіційного працевлаштування та тимчасово безробітні;
 • Самозайняті громадяни – фізичні особи, які не є підприємцями, але займаються певною професійною діяльністю і сплачують податки;
 • Юридичні особи з розвиненим бізнесом і ті громадяни, що тільки відкривають свою справу;
 • Студенти від 18 до 24 років;
 • Пенсіонери;
 • Позичальники з нульовою КІ або ті, хто допускав прострочення по кредитах і має кредитний рейтинг нижчий за середній.

Для громадян з поганою КІ отримання і повне погашення мікрокредиту без прострочень – реальна можливість поліпшити свою кредитну історію і підвищити рейтинг.

Умови кредитування

Лояльні умови кредитування діють для всіх клієнтів, в тому числі і нових. При першому зверненні позичальник може отримати гроші в борг Краматорськ на невелику суму: кредитний ліміт становить від 1000 до 15000 грн і видається на термін не менше 84 днів.

Невеликі суми і різна періодичність виплат за позикою (щотижня, раз в 14 днів або раз на місяць) дозволяє віддавати мікрокредит невеликими платежами, що зручно і знижує ризик прострочень. Крім того, при неможливості віддати всю позику відразу, компанія може пролонгувати, тобто продовжити дію кредитного договору ще на 2 тижні і більше.

Після закриття першого кредитного договору позичальник стає постійним клієнтом FinX, а це значить, що кредитний ліміт може бути збільшений (за бажанням клієнта) до 50000 грн з терміном виплати до 1,5 років.

Які документи необхідні для оформлення позики в Краматорську

Лояльність компанії FinX до своїх клієнтів – це мінімальні вимоги до позичальників + відсутність необхідності надання довідок про офіційний заробіток з місця роботи.

Не потрібно і підтвердження, куди будуть витрачені позикові кошти: клієнт може отримати кредит онлайн в Краматорську, та оплатити покупки карткою або зняти готівку.

Для оформлення мікрокредиту потрібно тільки:

 • Паспорт громадянина України;
 • ІПН (ідентифікаційний код платника податків);
 • Для юридичних осіб необхідно надати податкову декларацію за минулий рік.

У компанії FinX є обов'язкові умови, яких слід дотримуватися, але вони прості і легко здійснимі: вік від 18 років, відсутність судимості, наявність дебетової або кредитної картки українського банку і активний номер мобільного телефону.

Перш, ніж почати оформляти позику в Краматорську, переконайтеся, що всі умови дотримані: в цьому випадку оформлення мікрокредиту не займе багато часу.

Як оформити кредит онлайн

Компанія налаштована на своїх клієнтів і пропонує кілька варіантів оформлення заявки на кредит: онлайн, по телефону або при особистому відвідуванні одного з офісів, розташованих в 36 містах по всій території України. Адреса та години роботи відділення в Краматорську можна знайти у розділі «Наші офіси».

Найзручніший спосіб – оформити заявку на швидку позику в Краматорську онлайн. Для цього досить зайти на сайт компанії FinX, вибрати зручні параметри позики за допомогою онлайн-калькулятора, заповнити анкету, відправити заявку і дочекатися дзвінка менеджера для узгодження умов кредитування. Оформити заявку по телефону ще простіше: достатньо зателефонувати, і менеджер компанії підбере вигідні умови кредитування і заповнить анкету.

Процес оформлення не займе багато часу (не більше 20 хв), а рішення по заявці ви отримаєте швидко. Якщо воно позитивне, гроші відразу ж перераховуються на рахунок банківської карти нового клієнта FinX.

Офіс Краматорськ

 • Адреса

  вул. Паркова, 79

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-20:00; СБ: 09:00-20:00; НД: 09:00-16:00

 • Контакти

  067 555 74 58; 067 555 74 65; 067 555 74 68; 050 555 25 89;

Часті питання по кредиту

Хто може взяти кредит на картку у Краматорську

Громадяни України віком від 18 років. Мати офіційне працевлаштування не обов'язково. Є вигідні кредитні продукти для тимчасово непрацюючих, студентів, військових, пенсіонерів та інших категорій населення.

Як оформити кредит у Краматорську

Щоб оформити позику можна просто зателефонувати за телефоном 0 800 753 000, залишити заявку на сайті або прийти в офіс компанії. Менеджер за лічені хвилини самостійно внесе всі дані, озвучить результат обробки заявки і запропонує вигідні умови кредитування.

Що із документів потрібно для оформлення

Потрібно мати при собі паспорт, ІПН.

Коли потрібно повернути позику

Повернення грошей здійснюється не пізніше крайньої дати, прописаної в договорі. Можливе дострокове погашення.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть суму (грн)

Кількість щомісячних платежів

Щомісячний платіж

грн

Ви вибрали: Змінити
Сума - 1000 грн; Тип погашення - ежемесячно; Платежiв - 0

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити