взяти
кредит

0 (800) 753 000 ПН-СБ: 9:00-20:00; ВС: 09:00-16:00

Повернутися до списку всіх офісів

Онлайн кредит у Запоріжжі

Не знаєте, де перехопити грошей до зарплати: компанія FinX надає термінові онлайн кредити на карту в Запоріжжі без відмови з швидким рішенням за заявкою.

Компанія FinX (ТОВ «ФК «Кредіплюс»):

 • Пропонує зручний у використанні онлайн сервіс для подачі заявки, не виходячи з дому;
 • Працює офлайн у 54 відділеннях, розташованих в 36 містах України;
 • Забезпечує оптимально вигідні умови кредитування для всіх клієнтів + спеціальні пропозиції для студентів, пенсіонерів та підприємців;
 • Не потребує довідок про доходи, надання застави та пошуку поручителів;
 • Гарантує швидке рішення по заявці і надходження грошей на рахунок.

Якщо гроші потрібні терміново – кредит онлайн у Запоріжжі в компанії FinX допоможе вирішити всі фінансові труднощі без зайвої тяганини, витраченого часу і нервів. Лояльні умови кредитування і мінімум документів для отримання позики дозволяють взяти мікрокредит будь-якому громадянину України, що досяг віку 18 років.

Взяти гроші в борг у Запоріжжі: що потрібно робити

Компанія FinX за час роботи в ніші термінового споживчого кредитування зуміла створити власний підхід до клієнта, забезпечуючи для своїх клієнтів зручність і оперативність отримання позик. Саме це важливо позичальнику, коли фінансова допомога потрібна терміново.

Щоб отримати гроші в борг у Запоріжжі можна скористатися одним з трьох способів подачі заявки:

 • Онлайн через інтернет-сервіс подачі заявки на сайті компанії;
 • За телефоном гарячої лінії, який вказаний на сайті;
 • При особистому відвідуванні відділення МФО: в Запоріжжі працюють два офіси FinX, адреси яких вказані на сторінці міста в розділі «Наші офіси».

В незалежності від обраного способу отримання мікропозик, процес оформлення займає близько 20 хв., а гроші надходять на банківську карту протягом декількох хвилин (максимум пари годин). Швидкість надходження грошей на рахунок залежить від регламенту банку, що обслуговує карту, але в будь-якому випадку, це займе не більше одного робочого дня.

Після надходження грошей позичальник може зняти готівку або користуватися картою для оплати покупок і послуг: гроші видаються на особисті потреби без підтвердження цільового призначення позики.

Хто може взяти онлайн кредит на карту в Запоріжжі

Компанія FinX видає гроші до зарплати в Запоріжжі від 1000 до 15000 грн при першому зверненні з мінімальним терміном погашення від 84 днів до 30 місяців.

Невеликі суми кредитів на короткий термін – це зниження ризику прострочень і розширення клієнтської аудиторії. Таким чином, компанія FinX охоплює практично всі категорії потенційних позичальників:

 • Громадяни, які працюють офіційно, неофіційно, самозайняті;
 • Підприємці та ті, хто бажає відкрити свій бізнес «з нуля»;
 • Тимчасово безробітні і позичальники з поганою кредитною історією;
 • Домогосподарки і мами в декреті;
 • Студенти і пенсіонери.

Якщо клієнт закриває договір (без прострочень, достроково або в строк), кредитний ліміт може бути збільшений до 50000 грн (за бажанням клієнта) на термін до 1,5 років. Такою програмою кредитування часто користуються підприємці: оптимальні умови кредитування дозволяють отримати споживчу позику на розвиток бізнесу, і погасити її не відразу, а поступово, без серйозного дефіциту в бюджеті фірми.

Які документи необхідні для оформлення споживчої позики

Для того щоб взяти кредит у Запоріжжі в компанії FinX необхідно дотримуватися простих умови: бути повнолітнім, без судимостей, мати активний номер телефону і діючу іменну картку будь-якого українського банку.

При заповненні заявки і підписанні договору необхідно мати при собі:

 • Паспорт з українським громадянством;
 • ІПН (ідентифікаційний податковий номер);
 • Для юр. осіб потрібні виписка з ЄДРПОУ та декларація за минулий рік.

При оформленні заявки необхідно вказувати особистий номер телефону, оскільки саме на нього зателефонує менеджер МФО для вибору і узгодження умов кредитування.

Також обов'язково, щоб карта, куди надійдуть позикові кошти, була іменна, банку України та з позитивним балансом. Це необхідно для верифікації карти і виключення ризику шахрайських дій з боку третіх осіб, які можуть скористатися персональними даними в корисливих цілях.

Варіанти погашення кредиту в Запоріжжі

Погасити мікропозику так само просто, як і оформити кредит в Запоріжжі: найзручніший варіант – погашення онлайн з комісією 0% на сайті компанії (потрібна тільки карта і номер договору) або через термінали, розташовані по всій території України. Адреси терміналів і способи погашення вказані на сайті FinX в розділі «Погасити кредит».

Альтернативний спосіб погашення або внесення платежу, якщо інші варіанти недоступні з якихось причин – переказ грошей через відділення банку України. В цьому випадку позичальникові слід точно знати реквізити компанії FinX, номер і дату договору, мати при собі паспорт. Детальна інформація представлена на сторінці:https://finx.com.ua/bank_transfer.

Офіс Запоріжжя

 • Адреса

  вул. Базарна, 11

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-20:00; СБ: 09:00-20:00; НД: 09:00-16:00

 • Контакти

  (067) 555 74 82 ; 067 555 74 86; (050) 555 26 43

Офіс Запоріжжя

 • Адреса

  пр-т. Металургів , 20

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-20:00; СБ: 09:00-20:00; НД: 09:00-16:00

 • Контакти

  (067) 555 71 69; (067) 555 74 06; (050) 555 25 90

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть суму (грн)

Кількість щомісячних платежів

Щомісячний платіж

грн

Ви вибрали: Змінити
Сума - 1000 грн; Тип погашення - ежемесячно; Платежiв - 0

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити