Вхід взяти
кредит

(067) 555 76 01 ПН-СБ: 9:00-20:00; ВС: 09:00-16:00

Повернутися до списку всіх офісів

Онлайн кредит у Запоріжжі

Не знаєте, де перехопити грошей до зарплати: компанія FinX надає термінові онлайн кредити на карту в Запоріжжі без відмови з швидким рішенням за заявкою.

Компанія FinX (ТОВ «ФК «Кредіплюс»):

 • Пропонує зручний у використанні онлайн сервіс для подачі заявки, не виходячи з дому;
 • Працює офлайн у 54 відділеннях, розташованих в 36 містах України;
 • Забезпечує оптимально вигідні умови кредитування для всіх клієнтів + спеціальні пропозиції для студентів, пенсіонерів та підприємців;
 • Не потребує довідок про доходи, надання застави та пошуку поручителів;
 • Гарантує швидке рішення по заявці і надходження грошей на рахунок.

Якщо гроші потрібні терміново – кредит онлайн у Запоріжжі в компанії FinX допоможе вирішити всі фінансові труднощі без зайвої тяганини, витраченого часу і нервів. Лояльні умови кредитування і мінімум документів для отримання позики дозволяють взяти мікрокредит будь-якому громадянину України, що досяг віку 18 років. Видача експрес-кредитів https://finx.com.ua/ekspress-kredit.

Взяти гроші в борг у Запоріжжі: що потрібно робити

Компанія FinX за час роботи в ніші термінового споживчого кредитування зуміла створити власний підхід до клієнта, забезпечуючи для своїх клієнтів зручність і оперативність отримання позик. Саме це важливо позичальнику, коли фінансова допомога потрібна терміново.

Щоб отримати гроші в борг у Запоріжжі можна скористатися одним з трьох способів подачі заявки:

 • Онлайн через інтернет-сервіс подачі заявки на сайті компанії;
 • За телефоном гарячої лінії, який вказаний на сайті;
 • При особистому відвідуванні відділення МФО: в Запоріжжі працюють два офіси FinX, адреси яких вказані на сторінці міста в розділі «Наші офіси».

В незалежності від обраного способу отримання мікропозик, процес оформлення займає близько 20 хв., а гроші надходять на банківську карту протягом декількох хвилин (максимум пари годин). Швидкість надходження грошей на рахунок залежить від регламенту банку, що обслуговує карту, але в будь-якому випадку, це займе не більше одного робочого дня.

Після надходження грошей позичальник може зняти готівку або користуватися картою для оплати покупок і послуг: гроші видаються на особисті потреби без підтвердження цільового призначення позики.

Хто може взяти онлайн кредит на карту в Запоріжжі

Компанія FinX видає гроші до зарплати в Запоріжжі від 1000 до 15000 грн при першому зверненні з мінімальним терміном погашення від 84 днів до 30 місяців.

Невеликі суми кредитів на короткий термін – це зниження ризику прострочень і розширення клієнтської аудиторії. Таким чином, компанія FinX охоплює практично всі категорії потенційних позичальників:

 • Громадяни, які працюють офіційно, неофіційно, самозайняті;
 • Підприємці та ті, хто бажає відкрити свій бізнес «з нуля»;
 • Тимчасово безробітні і позичальники з поганою кредитною історією;
 • Домогосподарки і мами в декреті;
 • Студенти і пенсіонери.

Якщо клієнт закриває договір (без прострочень, достроково або в строк), кредитний ліміт може бути збільшений до 50000 грн (за бажанням клієнта) на термін до 1,5 років. Такою програмою кредитування часто користуються підприємці: оптимальні умови кредитування дозволяють отримати споживчу позику на розвиток бізнесу, і погасити її не відразу, а поступово, без серйозного дефіциту в бюджеті фірми.

Які документи необхідні для оформлення споживчої позики

Для того щоб взяти кредит у Запоріжжі в компанії FinX необхідно дотримуватися простих умови: бути повнолітнім, без судимостей, мати активний номер телефону і діючу іменну картку будь-якого українського банку.

При заповненні заявки і підписанні договору необхідно мати при собі:

 • Паспорт з українським громадянством;
 • ІПН (ідентифікаційний податковий номер);
 • Для юр. осіб потрібні виписка з ЄДРПОУ та декларація за минулий рік.

При оформленні заявки необхідно вказувати особистий номер телефону, оскільки саме на нього зателефонує менеджер МФО для вибору і узгодження умов кредитування.

Також обов'язково, щоб карта, куди надійдуть позикові кошти, була іменна, банку України та з позитивним балансом. Це необхідно для верифікації карти і виключення ризику шахрайських дій з боку третіх осіб, які можуть скористатися персональними даними в корисливих цілях.

Варіанти погашення кредиту в Запоріжжі

Погасити мікропозику так само просто, як і оформити кредит в Запоріжжі: найзручніший варіант – погашення онлайн з комісією 0% на сайті компанії (потрібна тільки карта і номер договору) або через термінали, розташовані по всій території України. Адреси терміналів і способи погашення вказані на сайті FinX в розділі «Погасити кредит».

Альтернативний спосіб погашення або внесення платежу, якщо інші варіанти недоступні з якихось причин – переказ грошей через відділення банку України. В цьому випадку позичальникові слід точно знати реквізити компанії FinX, номер і дату договору, мати при собі паспорт. Детальна інформація представлена на сторінці:https://finx.com.ua/bank_transfer.

Офіс Запоріжжя

 • Адреса

  пр-т. Металургів , 20

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-20:00; СБ: 09:00-20:00; НД: 09:00-16:00

 • Контакти

  (067) 555 71 69; (067) 555 74 06; (050) 555 25 90

Часті питання по кредиту

Хто може взяти кредит на карту в Запоріжжі

Видача кредитів у Запоріжжі доступна громадянам України, яким вже є 18 років. Для схвалення заявки не обов'язково бути офіційно працевлаштованим. Вибір кредитних продуктів дозволяє підібрати максимально лояльні умови для різних категорій населення.

Як оформити кредит у Запоріжжі

Щоб отримати кредит потрібно звернутися в один з офісів компанії у Запоріжжі. Зробити віддалено це можна через сайт, подавши заявку у режимі онлайн або ж зателефонувати за вказаним телефоном.

Ознайомившись із даними клієнта, почувши побажання щодо термінів і суми кредиту, менеджер індивідуально підбере оптимальні умови кредитування.

Що із документів потрібно для оформлення

Для подачі заявки знадобитися паспорт громадянина України, ідентифікаційний код. Більше ніяких документів не потрібно.

Коли потрібно повернути позику

Кредит повертається не пізніше терміну, зазначеного у кредитному договорі. Можливе дострокове погашення.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть суму (грн)

Кількість щомісячних платежів

Щомісячний платіж

грн

Ви вибрали: Змінити
Сума - 1000 грн; Тип погашення - ежемесячно; Платежiв - 0

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити