Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Програма «Гроші наперед»

Виберіть потрібну суму
Кількість платежів
сума кредиту
2778.00 грн
Період оплати
кожні 14 днів
Платіж по кредиту
982.29 грн
Детальніше
Загальні витрати
2911.29 грн
Загальна вартість
5689.29 грн
Реальна річна ставка
641512 %
Відсоткова річна ставка
586.00 %
Разова комісія
28.00 %
Ставка на день
1.50 %

Опис програми Гроші наперед:

 • Продукт ГРОШІ НАПЕРЕД  спеціально розроблений для клієнтів, які потребують термінового кредиту для закриття потреб до отримання зарплати чи авансу. 
 • Документи для оформлення кредиту: паспорт громадянина України та ІПН 
 • Кредити від FinX без прихованих комісій та штрафів за дострокове погашення кредиту 
 • Рішення приймаємо за 20 хвилин 

Максимальна сума кредиту Від 1 389,00 грн до 6 945,00 грн
Процентна ставка 586% річних
Термін кредиту 70 днів
Реальна річна відсоткова ставка від 637 179% до 648 844%
Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Програма кредитування "ГРОШІ НАПЕРЕД"

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

Причин взяти гроші в борг більш ніж достатньо. Маленька зарплата в Україні породжує перманентні фінансові труднощі серед вітчизняного населення. Іноді виникають абсолютно форс-мажорні обставини, коли терміново потрібно позичити певну суму грошей у кого-небудь з друзів, а зробити це не представляється можливим. Єдиним рішенням у такій ситуації є кредит до зарплати на банківську карту. Позики видають різні фінансові установи, але тільки МФО сьогодні можуть зацікавити клієнта по-справжньому вигідними умовами й налагодженим сервісом. Гроші на карту https://finx.com.ua/.

Детальні умови отримання кредиту до зарплати

Позичити гроші до зарплати простіше простого. Характерною рисою цієї дещо нової фінансової послуги є підвищена лояльність по відношенню до позичальника, особливо якщо порівнювати з банківським кредитуванням.

Тут немає традиційних тяганин з довгим переліком документів, супутніх банківському і ломбардному фінансуванню. Позика на картку доступна майже кожному, і практично не містить вимог, які могли б дозволити затягтися процесу.

Це добре ілюструють умови оформлення кредиту в МФО. Для того, щоб позичити гроші, потрібно:

 • бути повнолітнім громадянином України (вік від 18 років);
 • мати при собі паспорт, що засвідчує українське громадянство та ІПН.

Кредит до зарплати - це перш за все онлайн послуга. При потребі отримати позику максимально швидко, можливість оформити позику через інтернет стає ідеальним варіантом.

Скористатися послугою «Кредит до зарплати» і заповнити нестачу грошей може практично кожен. Серед клієнтів МФО - студенти, пенсіонери, безробітні, люди з поганою кредитною історією. По суті все ті, кому не вдалося позичити гроші в банку.

Як отримати гроші до зарплати?

Маючи на руках розглянуті вище документи і відповідаючи віковим рамкам, кожен може сміливо позичати гроші в МФО. Процедура оформлення кредиту досить проста. Слід виконати таку послідовність дій.

 • при першому зверненні на сайт МФО з метою позичити гроші слід заповнити реєстраційну анкету та залишити заявку, вказавши особисті дані;
 • вам передзвонить кредитний консультант, і, у випадку позитивного рішення, слід прийти до відділення МФО і підписати кредитний договір;
 • після підписання договору залишається дочекатися зарахування грошей на карту банку, що відбувається зазвичай протягом декількох хвилин.

Фактично на всі дії витрачається не більше 15 хвилин. Таким чином, кредит до зарплати дійсно обіцяє чималі вигоди тим, кому необхідно позичити гроші швидко і без відмови.

Чому краще брати кредит в FinX?

Кредит від FinX – це позика без поручителів, застав й довідок про доходи.

Якщо у вас виникли труднощі з оформленням кредиту до зарплати онлайн, завжди можна прийти безпосередньо до відділення компанії. Позичити гроші від FinX - це більше 60 відділень по країні, включаючи 10 філій в Києві.


ПОПЕРЕДЖЕННЯ
(застосовується для всіх різновидів споживчого кредиту)

 1. У випадку, якщо у позичальника (споживача) будуть існувати будь-які боргові зобов’язання за договором про споживчий кредит, і вони не будуть погашені (виконані) в останній день строку передбаченого договором про споживчий кредит або графіком платежів, виконання зобов’язань зі сплати платежів вважається простроченим позичальником і ТОВ «ФК «Кредіплюс» (надалі – кредитодавець, фінансова установа) має право самостійно або із залученням колекторської компанії розпочати діяльність із врегулювання простроченої заборгованості, відступити права вимоги погашення боргу іншій фінансовій установі, ініціювати процедури стягнення заборгованості в примусовому порядку.
  За несвоєчасне повернення суми кредиту та/або сплати процентів за користування кредитом, позичальник зобов’язаний сплатити кредитодавцю пеню та/або штраф у розмірі, що визначений індивідуальною частиною кредитного договору.
  Якщо Позичальник не сплатив/не повністю сплатив періодичний платіж в день настання дати його належної сплати, визначеної Графіком платежів, а також протягом 5 календарних днів після настання дати платежу, то на 6-й день від дати неналежної сплати Позичальник, якщо тільки він не звільнений від обов’язку сплачувати неустойку, згідно чинного законодавства, зобов’язаний сплатити на користь Кредитодавця штраф у розмірі від 50 до 300 грн. а в подальшому починаючи з 7-го дня пеню за кожний календарний день прострочення в розмірі, що не може перевищувати подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня.

  Сукупна сума неустойки (штрафу та пені) не може перевищувати 50% від загальної суми кредиту, крім мікрокредиту для якого сукупна сума неустойки (штрафу, пені) не може перевищувати розміру подвійної суми, одержаної позичальником за договором про споживчий кредит.

 2. Порушення позичальником (споживачем) виконання зобов'язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі.

 3. Фінансовій установі (ТОВ «ФК «Кредіплюс») забороняється вимагати від позичальника (споживача) придбання будь-яких товарів чи послуг від ТОВ «ФК «Кредіплюс» або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання споживчого кредиту.

 4. Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах позичальник (споживач) має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

 5. Фінансова установа (ТОВ «ФК «Кредіплюс») має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін.

 6. Споживач може відмовитися від отримання рекламних матеріалів кредитодавця засобами дистанційних каналів комунікації, зокрема зателефонувавши за тел.: 0-800-753-000

 7. Можливі витрати на сплату позичальником (споживачем) платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного позичальником (споживачем) способу сплати.

 8. Ініціювання позичальником (споживачем) продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов'язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється без змін умов попередньо укладеного договору в бік погіршення для споживача (пролонгація не передбачається).

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.882,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити