взяти
кредит

телефон гарячої лінії
0 (800) 753 000

Програма «Гроші до зарплати»

Умови кредитування по програмі ГРОШІ ДО ЗАРПЛАТИ:

  • Сума кредиту: від 500 грн до 5 000 грн
  • Строк кредитування: 1 місяць
  • Термін розгляду заявки: 20 хвилин
  • Погашення кредиту: 1 раз в тиждень, 1 раз в 15 днів
  • Вік позичальника:  від 18 років

Причин взяти гроші в борг більш ніж достатньо. Маленька зарплата в Україні породжує перманентні фінансові труднощі серед вітчизняного населення. Іноді виникають абсолютно форс-мажорні обставини, коли терміново потрібно позичити певну суму грошей у кого-небудь з друзів, а зробити це не представляється можливим. Єдиним рішенням у такій ситуації є кредит до зарплати на банківську карту. Позики видають різні фінансові установи, але тільки МФО сьогодні можуть зацікавити клієнта по-справжньому вигідними умовами й налагодженим сервісом.

Детальні умови отримання кредиту до зарплати

Позичити гроші до зарплати простіше простого. Характерною рисою цієї дещо нової фінансової послуги є підвищена лояльність по відношенню до позичальника, особливо якщо порівнювати з банківським кредитуванням.

Тут немає традиційних тяганин з довгим переліком документів, супутніх банківському і ломбардному фінансуванню. Позика на картку доступна майже кожному, і практично не містить вимог, які могли б дозволити затягтися процесу.

Це добре ілюструють умови оформлення кредиту в МФО. Для того, щоб позичити гроші, потрібно:

  • бути повнолітнім громадянином України (вік від 18 років);
  • мати при собі паспорт, що засвідчує українське громадянство та ІПН.

Кредит до зарплати - це перш за все онлайн послуга. При потребі отримати позику максимально швидко, можливість оформити позику через інтернет стає ідеальним варіантом.

Скористатися послугою «Кредит до зарплати» і заповнити нестачу грошей може практично кожен. Серед клієнтів МФО - студенти, пенсіонери, безробітні, люди з поганою кредитною історією. По суті все ті, кому не вдалося позичити гроші в банку.

Популярності кредиту до зарплати сприяє також низький відсоток переплати. Позичити гроші під ставку 17-18% місячних бачиться цілком адекватним рішенням, особливо якщо врахувати більш суворі умови банків (від 22% в місяць).

Як отримати гроші до зарплати?

Маючи на руках розглянуті вище документи і відповідаючи віковим рамкам, кожен може сміливо позичати гроші в МФО. Процедура оформлення кредиту досить проста. Слід виконати таку послідовність дій.

  • при першому зверненні на сайт МФО з метою позичити гроші слід заповнити реєстраційну анкету та залишити заявку, вказавши особисті дані;
  • вам передзвонить кредитний консультант, і, у випадку позитивного рішення, слід прийти до відділення МФО і підписати кредитний договір;
  • після підписання договору залишається дочекатися зарахування грошей на карту банку, що відбувається зазвичай протягом декількох хвилин.

Фактично на всі дії витрачається не більше 15 хвилин. Таким чином, кредит до зарплати дійсно обіцяє чималі вигоди тим, кому необхідно позичити гроші швидко і без відмови.

Чому краще брати кредит в FinX?

Якщо вам потрібно позичити суму в розмірі 15 000 грн., компанія FinX пропонує взяти кредит до зарплати на нашому сервісі. Станьте нашим постійним клієнтом, й ми зможемо збільшити ліміт, даючи в позики до 30 000 грн. на термін від 50 днів до 19 місяців.

Кредит від FinX – це позика без поручителів, застав й довідок про доходи. Ми готові нарахувати в якості оплати послуги не більше 18% в місяць. Це одна з найнижчих ставок на ринку.

Якщо у вас виникли труднощі з оформленням кредиту до зарплати онлайн, завжди можна прийти безпосередньо до відділення компанії. Позичити гроші від FinX - це більше 50 відділень по країні, включаючи 5 філій в Києві.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Оберіть зручний період оплат

Виберіть суму (грн)

Кількість платежів

Сума одного платежу

грн

Ви вибрали: Змінити
Сума - 1000 грн; Тип погашення - ежемесячно; Платежiв - 0

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити