Вхід взяти
кредит

(067) 555 76 01 ПН-СБ: 9:00-20:00; ВС: 09:00-16:00

Програма «Гроші до зарплати»

Умови кредитування по програмі ГРОШІ ДО ЗАРПЛАТИ:

Конкретні умови кредитування в межах програми, в т.ч. загальна вартість в кредиту, визначаються залежно від суми кредиту.(Детальніше)

Причин взяти гроші в борг більш ніж достатньо. Маленька зарплата в Україні породжує перманентні фінансові труднощі серед вітчизняного населення. Іноді виникають абсолютно форс-мажорні обставини, коли терміново потрібно позичити певну суму грошей у кого-небудь з друзів, а зробити це не представляється можливим. Єдиним рішенням у такій ситуації є кредит до зарплати на банківську карту. Позики видають різні фінансові установи, але тільки МФО сьогодні можуть зацікавити клієнта по-справжньому вигідними умовами й налагодженим сервісом. Гроші на карту https://finx.com.ua/.

Детальні умови отримання кредиту до зарплати

Позичити гроші до зарплати простіше простого. Характерною рисою цієї дещо нової фінансової послуги є підвищена лояльність по відношенню до позичальника, особливо якщо порівнювати з банківським кредитуванням.

Тут немає традиційних тяганин з довгим переліком документів, супутніх банківському і ломбардному фінансуванню. Позика на картку доступна майже кожному, і практично не містить вимог, які могли б дозволити затягтися процесу.

Це добре ілюструють умови оформлення кредиту в МФО. Для того, щоб позичити гроші, потрібно:

  • бути повнолітнім громадянином України (вік від 18 років);
  • мати при собі паспорт, що засвідчує українське громадянство та ІПН.

Кредит до зарплати - це перш за все онлайн послуга. При потребі отримати позику максимально швидко, можливість оформити позику через інтернет стає ідеальним варіантом.

Скористатися послугою «Кредит до зарплати» і заповнити нестачу грошей може практично кожен. Серед клієнтів МФО - студенти, пенсіонери, безробітні, люди з поганою кредитною історією. По суті все ті, кому не вдалося позичити гроші в банку.

Як отримати гроші до зарплати?

Маючи на руках розглянуті вище документи і відповідаючи віковим рамкам, кожен може сміливо позичати гроші в МФО. Процедура оформлення кредиту досить проста. Слід виконати таку послідовність дій.

  • при першому зверненні на сайт МФО з метою позичити гроші слід заповнити реєстраційну анкету та залишити заявку, вказавши особисті дані;
  • вам передзвонить кредитний консультант, і, у випадку позитивного рішення, слід прийти до відділення МФО і підписати кредитний договір;
  • після підписання договору залишається дочекатися зарахування грошей на карту банку, що відбувається зазвичай протягом декількох хвилин.

Фактично на всі дії витрачається не більше 15 хвилин. Таким чином, кредит до зарплати дійсно обіцяє чималі вигоди тим, кому необхідно позичити гроші швидко і без відмови.

Чому краще брати кредит в FinX?

Кредит від FinX – це позика без поручителів, застав й довідок про доходи.

Якщо у вас виникли труднощі з оформленням кредиту до зарплати онлайн, завжди можна прийти безпосередньо до відділення компанії. Позичити гроші від FinX - це більше 60 відділень по країні, включаючи 10 філій в Києві.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть суму (грн)

Кількість щомісячних платежів

Щомісячний платіж

грн

Ви вибрали: Змінити
Сума - 1000 грн; Тип погашення - ежемесячно; Платежiв - 0

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити