Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

04.08.2022

Чи є шанси отримати кредит боржнику із простроченнями

Чи є шанси отримати кредит боржнику із простроченнями

Так буває, що в банку було взято кредит, але виплатити його не виходить. Зміни на роботі, зміна умов кредитування, стрибок долара та нестача грошей – все це не дозволяє внести щомісячний платіж у повному обсязі.

У таких ситуаціях є й вигідніші альтернативи, ніж продовжувати зводити кінці з кінцями. Ряд фінансових організацій можуть дати кредит із простроченнями по мікропозиках. З їх допомогою можна: отримати додаткові кошти; перестати шукати гроші на погашення платежу; погасити кредит повною мірою чи його частину; отримати фінансову "подушку" поки що все не налагодиться.

Організації з видачі мікропозик дають високі гарантії, щоб узяти кредит із простроченнями. Це пов'язано з відсутністю складної та тривалої перевірки кредитного "життя" позичальника.

З цієї причини більшість заявок отримують схвалення та кошти виплачуються на картку протягом короткого часу. Як і почати використовувати їх можна одразу.

ПЛЮСИ ТАКОГО ВАРІАНТУ Нема великого пакету документації. Ми не вимагає довідки про доходи, застави та інші формальності. Для оформлення позики потрібен лише ІПН та чинний паспорт громадянина України, якому вже є 18 повних років. Не потрібні поручителі.

Система функціонування організації мікропозик суттєво відрізняється від банківської, що дозволяє не розкривати свої фінансові труднощі перед близькими. В ході перевірки кредитної історії, компанією може бути ухвалене рішення про кредитування, не зважаючи на наявність простроченних заборгованостей. Саме ці моменти найчастіше спричиняють відмову при спробі взяти кредит у банку. Завдяки цьому можливість отримати позитивну відповідь навіть у складному випадку істотно вище.

Терміни обробки заявки мінімальні. У ситуації, коли всі документи та інформація були надані правильно – позику схвалюють за 20 хвилин. Для отримання позики потрібно мати лише доступ до інтернету та банківську картку. Це суттєво полегшує процедуру, оскільки не потрібно йти до найближчого відділення. Оформлення та погашення відбуваються віддалено, без черг та проблем.

Отримання кредиту дозволяє уникнути погіршення кредитної історії через проблеми з грошима. Для цього ми схвалюємо та видаємо кредити боржникам на суму до 10 000 гривень.

У такій ситуації багато плюсів, але є недоліки. Потрібно розуміти, що погашати позику теж потрібно. З його допомогою можна вирішити проблему з поточними боргами, але шукати способи погашення нового досі доведеться.

Чи є шанси отримати кредит боржнику із простроченнями
До списку новин
Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити