взяти
кредит

0 (800) 753 000 ПН-СБ: 9:00-20:00; ВС: 09:00-16:00

Повернутися до списку всіх офісів

Гроші до зарплати в Кременчуці

Не знаєте, де позичити гроші, коли до зарплати залишилося пара днів: компанія FinX пропонує швидкі кредити Кременчук на карту без відмови і довідок з місця роботи.

Затримка зарплати, звільнення і скорочення штатів, непередбачені, але невідкладні витрати – споживчі позики і кредити на короткий термін в компанії FinX можуть виручити в різних життєвих ситуаціях. Гроші можна отримати, не виходячи з дому, витративши не більше 20 хвилин, погасити достроково і продовжити договір, якщо немає можливості віддати всю позику відразу.

Швидкі кредити в Кременчуці від компанії FinX: умови кредитування

Коли швидко потрібна невелика, але термінова фінансова допомога, брати споживчий кредит в банку недоцільно. Терміновий займ Кременчук онлайн на карту в компанії FinX – ваш помічник у непередбачених і форс-мажорних обставинах.

Основні переваги кредитування в FinX:

 • Висока ймовірність схвалення: для більшості нових клієнтів рішення буде позитивним.
 • Кілька варіантів подачі заявки на кредит Кременчук: онлайн цілодобово, по телефону, при особистому відвідуванні офісу. У місті Кременчук працює одне відділення, адреса та часи роботи якого можна дізнатися на сторінці сайту в розділі «Наші офіси».
 • Оперативність отримання мікропозик: процес оформлення займає 20 хв., а гроші перераховуються на карту клієнта відразу після схвалення.
 • Мінімальний пакет документів: позичальник може взяти терміновий кредит без довідок про доходи Кременчук, не потрібна застава та поручителі.
 • Будь-яка мета використання мікропозик: клієнт може зняти готівку або оплачувати покупки карткою.
 • Вигідні умови кредитних програм для нових клієнтів і підприємців, знижки студентам і пенсіонерам.
 • Відсутність прихованих комісій, штрафів за дострокове погашення.
 • Можливість продовження дії кредитного договору.

Хто може отримати позику в FinX

У банку неможливо отримати кредит людям, які знаходяться у групі ризику: люди з непостійним джерелом доходу (місцем роботи), молодше 21 року, старше 65 років, з поганою і нульовий кредитною історією, у відпустці по догляду за дитиною. Ситуацій, коли в банківському кредиті буде відмовлено безліч.

Структура МФО і ринок мікрокредитування розвивається швидкими темпами, і на відміну від банківських структур, пропонує фінансову підтримку терміново і всім категоріям громадян України у віці від 18 років.

У компанії FinX можуть взяти гроші в борг у Кременчуці громадяни з різних соціальних верств:

 • Працевлаштовані офіційно і підприємці;
 • Ті, хто працюють неофіційно і самозайняті;
 • Тимчасово безробітні;
 • Студенти;
 • Пенсіонери;
 • Мами у відпустці по догляду за дитиною;
 • Позичальники з нульовою КІ, простроченнями і низьким (нижче середнього) кредитним рейтингом.

Для нових клієнтів надаються гроші до зарплати в Кременчуці на невелику суму і на короткий термін, що знижує ризик прострочень і дозволяє компанії FinX розширити кредитну аудиторію, допомагаючи практично всім, хто потребує термінової фінансової допомоги.

Умови кредитування

При першому зверненні новий клієнт компанії FinX може оформити мікропозику на суму від 1000 до 15000 грн. терміном від 84 днів з періодичністю виплати кредиту раз в 14 днів і раз на місяць.

При повторному зверненні кредитний ліміт збільшується до 50000 грн, а термін погашення становить від 84 днів до 1,5 років.

Процентна ставка становить від 230% в рік, в середньому 0,59% в день, і підбирається індивідуально для кожного клієнта. Для пенсіонерів, студентів і постійних клієнтів компанії FinX діють знижки.

Які документи необхідні для оформлення швидкої позики в Кременчуці

Швидкі гроші в кредит в Кременчуці в компанії FinX надаються громадянам України, які досягли повноліття (вік від 18 років).

Для отримання споживчого позики будуть потрібні:

 • Паспорт з українським громадянством;
 • ІПН (ідентифікаційний податковий номер);
 • Податкова декларація за звітний рік (тільки для юридичних осіб).

При заповненні анкети на кредит необхідно вносити достовірні дані (ім'я, прізвище, місто проживання, номер мобільного телефону). Номер телефону повинен бути особистим, оскільки на нього буде телефонувати менеджер для уточнення і узгодження умов кредитування.

Також обов'язковою умовою отримання швидкої позики в Кременчуці є наявність банківської карти банку України. Вона може бути кредитною, дебетовою (в тому числі зарплатною), але обов'язково іменною, що належить позичальнику. Це необхідно для верифікації карти при прийнятті позитивного рішення про видачу позики, що, в свою чергу, виключає шахрайські дії з боку третіх осіб, які заволоділи даними карти, паспорта.

Торгова марка FinX належить ТОВ «ФК «Кредіплюс», ліцензованій фінансовій установі, що працює строго в рамках українського законодавства. Це гарантує конфіденційність особистих даних клієнта і безпеку отримання фінансової послуги.

Офіс Кременчук

 • Адреса

  вул. Першотравнева, 43

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 9:00-20:00; СБ: 09:00-20:00; НД: 09:00-16:00

 • Контакти

  (067) 555 65 31; (067) 555 65 37; (050) 555 17 57

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть суму (грн)

Кількість щомісячних платежів

Щомісячний платіж

грн

Ви вибрали: Змінити
Сума - 1000 грн; Тип погашення - ежемесячно; Платежiв - 0

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити