Вхід взяти
кредит

(067) 555 76 01 ПН-СБ: 9:00-20:00; ВС: 09:00-16:00

Повернутися до списку всіх офісів

Онлайн кредит в Шостці

Якщо ви не знаєте, де перепозичити грошей до зарплати: компанія FinX пропонує просте рішення – терміновий онлайн кредит в Шостці без відмови з моментальним рішенням за заявкою. Видача кредитів за паспортом https://finx.com.ua/credit-po-pasportu.

Компанія FinX – експерт в області термінового мікрокредитування, яка:

 • Пропонує зручний сервіс для подачі заявки онлайн, який працює 24/7 без свят і вихідних;

 • Працює по всій Україні – у вашому розпорядженні 54 офлайн офіси, розташованих в 36 містах, в тому числі і в Шостці;

 • Пропонує великий пакет кредитних програм з оптимально вигідними умовами кредитування + знижки студентам, пенсіонерам та постійним клієнтам;

 • Не перевіряє кредитну історію і не вимагає довідок про заробіток, заставного забезпечення, поручителів;

 • Забезпечує зручне погашення кредиту онлайн без комісії.

Якщо у вас з'явилися фінансові труднощі, а грошей зайняти ніде: компанія FinX видасть швидкий позику в м. Шостка на будь-які потреби без підтвердження цільового використання позикових коштів. Ви отримуєте гроші на банківську карту і можете знімати готівку або оплачувати покупки в магазинах.

Споживчий мікрокредит у Шостці в компанії FinX: умови кредитування

Фінансова компанія FinX (ТОВ «ФК «Кредіплюс») займається кредитуванням фізичних осіб і однією з перших в структурі МФО ввела програму «споживчий кредит для підприємців на розвиток бізнесу» + програму «на відкриття бізнесу» для всіх, у кого є вдалий стартап, але немає можливості втілити його в життя.

Ми лояльно ставимося до всіх наших клієнтів, тому взяти кредит у Шостці можуть громадяни України від 18 років:

 • Працюючі офіційно і неофіційно, самозайняті;

 • Тимчасово безробітні;

 • Підприємці та ті, хто бажає розпочати свою справу;

 • Студенти і пенсіонери;

 • Мами в декретній відпустці і домогосподарки;

 • Позичальники з поганою кредитною історією.

Умови кредитування

Компанія FinX розглядає всіх клієнтів, як постійних позичальників, пропонуючи швидкі кредити в Шостці на суму від 1000 до 15000 грн на термін від 84 днів до 30 місяців. Відсоткова ставка становить від 230% в рік.

Невеликі суми першого мікрокредиту + різна періодичність виплат + можливість продовження дії кредитного договору допомагає нашим клієнтам своєчасно обслуговувати позику і не допускати прострочень.

Зі свого боку, компанія FinX не виставляє жорстких вимог до позичальників, не перевіряє платоспроможність і не вимагає зайвих даних. Все, що потрібно надати клієнту, щоб отримати мікрокредит – це:

 • Паспорт громадянина України;

 • Ідентифікаційний код платника податків (ІПН);

 • Виписка з ЄДРПОУ та податкова декларація за минулий період (тільки для юр. осіб).

Обов'язкова умова для отримання мікрокредиту в Шостці – наявність банківської (кредитної або дебетової) картки з позитивним балансом на рахунку (не менше 2 грн.), що необхідно для верифікації. Така процедура є додатковим захистом від шахрайських дій третіх осіб і доводить приналежність карти особі, що оформляє швидкозайм.

Додаткові можливості

Після закриття кредитного договору, новий клієнт FinX стає постійним позичальником і отримує вже інші умови кредитування: ліміт на позику збільшується до 50000 грн на термін до 1,5 років + знижується відсоткова ставка.

Для всіх клієнтів FinX діє не тільки можливість продовження дії кредитного договору, але й дострокове погашення без прихованих відсотків, штрафів та комісій. Для цього необхідно підійти у відділення FinX в м. Шостка, де менеджер розрахує повну суму позики для дострокового погашення.

Як оформити швидку позику в Шостці в компанії FinX?

Компанія FinX піклується про зручність своїх клієнтів і пропонує оформити кредит в Шостці без довідок про доходи через інтернет-сервіс, швидко і навіть не виходячи з дому.

На головній сторінці сайту FinX потрібно розрахувати параметри позики, заповнити всі поля анкети, відправити заявку і дочекатися дзвінка менеджера, який підбере відповідні умови кредитування.

Далі необхідно буде надати дані паспорта та ІПН, пройти верифікацію карти, дочекатися рішення по заявці і отримати гроші на карту. Після прийняття позитивного рішення і підписання договору позикові кошти перераховуються на карту моментально. Затримка надходження грошей на рахунок може бути обумовлена ​​тільки регламентом банку, який обслуговує карту.

Як погасити мікрокредит?

Погасити кредит в компанії FinX також просто, як і взяти – для внесення платежу можна скористатися одним з варіантів:

 • Онлайн банківською карткою на сайті FinX;

 • Через інтернет-банкінг Приват 24;

 • Через платіжні термінали ПриватБанку;

 • Через банківське відділення.

Перші три варіанти погашення кредиту мають на увазі внесення платежів без комісії, тоді як при переказі коштів через банківське відділення може стягуватися додаткова комісія, розмір якої встановлюється банком.

Також слід пам'ятати, що платіж проходить в системі банку протягом 3 – 4 робочих днів, тому вносити гроші на погашення слід заздалегідь, щоб уникнути прострочення. При собі необхідно мати паспорт, номер договору і реквізити компанії FinX, які ви можете знайти на сторінці https://finx.com.ua/bank_transfer.

Офіс Шостка

 • Адреса

  вул. Свободи, 28

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-20:00; СБ: 09:00-20:00; НД: 09:00-16:00

 • Контакти

  (067) 555 67 14; (067) 555 67 09; (050) 555 11 76

Часті питання по кредиту

Хто може взяти кредит на картку у Шостці

Повнолітні громадяни України, як із наявністю офіційного доходу, так і самозайняті, які тимчасово не працюють, пенсіонери, студенти та інші категорії населення.

Як оформити кредит у Шостці

Взяти потрібні документи і прийти в офіс компанії. Віддалено подати заявку на отримання позики можна по телефону або через чат онлайн. У будь-якому із способів із заповненням всіх анкетних даних допоможе менеджер компанії. Відправить запит у роботу, озвучить отриманий результат і доступні умови кредитування.

Паспорт гражданина Украины, ИНН.

Паспорт громадянина України, ІПН.

Коли потрібно повернути позику

Можна повернути достроково або ж до крайнього терміну погашення, зазначеного у договорі.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть суму (грн)

Кількість щомісячних платежів

Щомісячний платіж

грн

Ви вибрали: Змінити
Сума - 1000 грн; Тип погашення - ежемесячно; Платежiв - 0

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити