Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

17.08.2022

Терміновий кредит

У житті кожного трапляється ситуація, що гроші потрібні терміново, а у банку оформлення займає багато часу. Плюс до всього, потрібно надавати довідку про доходи та безліч інших документів. Як вигідну альтернативу можна розглядати організації, які займаються мікропозиками. Вони відкривають можливість терміново взяти гроші на картку, проходячи мінімум перевірок. Не вірите? У нас безліч переваг:

  1. Не потрібно виходити з дому — оформлення та розгляд заявки відбувається онлайн, без черг та необхідності йти у  відділення.
  2. Оформити позику можна у будь-який час доби - сервіс працює навіть у глуху ніч, що суттєво спрощує завдання і дозволяє планувати лише важливі справи на день.
  3. Погашення проходить теж віддалено - виплачувати кредит можна щомісяця зі своєї банківської картки.
  4. Умови отримання позики залишаються вигідними – на відміну від інших організацій, тут можна отримати кошти у борг із мінімальною процентною ставкою. Вона буде вищою, ніж у банку, але нижчою від конкурентів.

А головне, сервіс не вимагає багато документації і не перевіряє кредитну історію. Навіть у складній ситуації у вас є шанс отримати позитивну відповідь на заявку. Після схвалення кошти будуть автоматично перераховані на банківську картку та стануть доступними для використання.

Що потрібне для оформлення позики?

Умови оформлення мікропозики максимально спрощені, що дає змогу зменшити швидкість розгляду заявки на видачу боргу у розмірі необхідної позичальником суми до 20 хвилин.Щоб скористатися послугами, потрібно мати:

  • чинний паспорт громадянина України;
  • ІПН — індивідуальний податковий номер;
  • активну банківську картку;
  • номер мобільного телефону.

Зверніть увагу, що оформити мікропозику може тільки повнолітня людина, якій вже є повних 18 років. Незважаючи на відсутність перевірки платоспроможності та кредитної історії, треба розуміти, що кошти потрібно повертати у встановлений термін. В умовах правильного надання інформації та документів такий кредит оформляється швидко та без складних операцій.

Чи є ризики?

Основна проблема, що виникає у період виплати кредиту, стосується своєчасності. Періодично не вистачає коштів, зарплата прийшла вчасно або переглянули крайні терміни погашення щомісячного внеску. Щоб уникнути неприємних моментів, організація з видачі мікропозики має опцію «реструктуризації договору».

Це знижує ризик не сплатити внесок шляхом продовження «взаємин» на юридичному рівні.

Терміновий кредит
До списку новин
Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити