0 800 753 000 ПН-СБ: 9:00-18:00
НД: вихідний
зв'язатися з нами
Надіслати лист

07.11.2024

Чи можна взяти кредит на закордонний паспорт?

Документальний супровід є обов'язковим при отриманні грошової позики, незалежно від її типу та джерела кредитування. У зв'язку з цим усі наші клієнти, які хоча б один раз зверталися з питань кредитування, знають, що для оформлення мікрокредиту потрібні дві речі – паспорт та ІПН. Це базові документи, які повинна мати при собі кожна доросла людина. При цьому фахівці нашої компанії дедалі частіше чують питання – чи можна взяти кредит на закордонний паспорт?

Чому для оформлення кредиту потрібний паспорт?

Паспорт є єдиним документом, який офіційно і повною мірою підтверджує особу людини, а також містить всю найважливішу інформацію про неї (ПІБ, громадянство, стать, фотографія, дата і місце народження, сімейний стан, адреса проживання тощо).
З точки зору кредитування, паспорт необхідний для підтвердження особи позичальника, а також він містить усі необхідні дані для ідентифікації клієнта та верифікації його кредитного статусу, від чого залежить ступінь довіри до нього з боку кредитора.

Чи можна взяти онлайн кредит на закордонний паспорт?

Закордонний паспорт не має в Україні тієї ж юридичної сили, що й цивільний паспорт. У цьому й полягає базова різниця між цими двома практично ідентичними за змістом документами, якщо розглядати питання з погляду перспектив оформити кредит.

Отже, на запитання, чи можна оформити кредит на закордонний паспорт в Україні, вимальовується проста та логічна відповідь – ні, не можна. Не можна з тієї простої причини, що з погляду закону та юриспруденції закордонний паспорт не є достатньою для цього підставою.

У чому різниця між цивільним та закордонним паспортом?

На відміну від цивільного паспорта, який видається на постійній основі, закордонний паспорт надається на обмежений час і служить для більш локальних цілей. Цей документ є лише дозволом на подорож за кордон протягом періоду своєї актуальності.

Що спільного між паспортом та закордонним паспортом:

  • обидва підтверджують особу людини, у тому числі її громадянство;
  • обидва містять базову інформацію про неї.

У чому різниця:

  • паспорт ОФІЦІЙНО підтверджує особу та громадянство людини, у зв'язку з чим МАЄ всю необхідну ЮРИДИЧНУ СИЛУ (надає можливість укладати будь-які угоди на території України, у тому числі оформляти кредитні договори);
  • закордонний паспорт лише надає право виїзду за кордон, при цьому не має достатньої законної сили, що дозволяє здійснювати правочини юридичного характеру (укладення договорів, у тому числі оформлення кредитів) на території України.

Сам собою паспорт виступає лише доповненням до візи (підпису), яку позичальник ставить на кредитному договорі. Важливість паспорта полягає у його статусі законного джерела ідентифікації персони на території України, чого немає у закордонного паспорта.

Чому закордонний паспорт не підходить для оформлення кредиту в Україні?

У принципі, відповідь на це питання (як і на питання, чи можна на закордонний паспорт взяти кредит) ми вже отримали. Хотілося б додати, що на закордонний паспорт можна оформити кредит. Але тільки за кордоном, якщо тамтешня фін. установа надає такі можливості.

В Україні оформити кредит із закордонного паспорта не можна, оскільки за законом це може зробити лише людина, яка підтвердила, що є громадянином України, надавши для цього цивільний паспорт. І лише так!

Які документи потрібно надати для оформлення кредиту?

Пакет документів, необхідних для оформлення позики, сильно відрізняється залежно від типу кредитної установи. Наприклад, банки вважаються найжорсткішими з погляду вимог (зокрема це стосується документального забезпечення).

Стандартний перелік документів для банківського кредиту:

  • для фіз. осіб – паспорт, ІПН, довідка про доходи/про нарахування пенсії, витяг з КІ (зазвичай кредитор бере виписку самостійно);
  • для юр. осіб – свідоцтво про держреєстрацію, витяг з ЄДРПОУ, податкові накладні, баланс, бухгалтерські витяги за рахунками.

У розширеному списку можуть також значитися:

  • свідоцтва про шлюб та народження дітей;
  • свідоцтва про права власності (рухоме та нерухоме майно, земельні ділянки, цінні папери, частка у бізнесі тощо);
  • документи щодо доп. покриття (порука), зокрема – надання майна у заставу (техпаспорт, нотаріально завірена згода співвласників, витяг з реєстру тимчасового відчуження тощо)

Якщо вам потрібні гроші в борг, рекомендуємо оформити онлайн-кредит на картку банку від мікрофінансової організації (МФО). Більше не потрібно оббивати пороги банків, збираючи пакет документів.

Все, що потрібно, це надати:

  • український паспорт – містить всю базову інформацію про клієнта, а також підтверджує його повноліття та громадянство;
  • ідентифікаційний номер платника податків (ІПН) – що підтверджує взяття позичальника на податковий облік.

У разі оформлення мікропозики вам не знадобиться надавати документи, що підтверджують платоспроможність і хорошу кредитну історію. Не кажучи вже про поруку, заставу і т.д.

Чи можна взяти кредит на закордонний паспорт?
До списку новин
Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.882,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити