Вхід взяти
кредит

(067) 555 76 01 ПН-СБ: 9:00-20:00; ВС: 09:00-16:00

Швидкі гроші

Починаючи з 2015 року українські банки стали надмірно вимогливими до своїх клієнтів. Взяти гроші в борг швидко стало б зовсім неможливим, якби не фінансові компанії та інші небанківські організації. Так з'явилися МФО, що видають мікропозики як альтернативу банківському кредиту. Мікрокредити стали найпростішим і надійним способом отримати гроші в екстреній ситуації. Зручний онлайн сервіс, швидкість видачі та гнучкі умови припали до смаку вітчизняному позичальникові. Незважаючи на незадовільний стан економіки, завдяки послузі «швидкі гроші» Україна як і раніше залишається в числі держав з активним розвитком системи кредитування. Кредит на картку ви зможете оформити на сайті FinX https://finx.com.ua/.

Що робити, якщо потрібні швидкі гроші?

Найчастіше кредити беруться на споживчі потреби. Швидка позика може знадобитися в непередбачених ситуаціях, коли потрібно терміново оплатити що-небудь, але для цього не вистачає готівки.

Найбільш поширені причини взяти кредит:

  • покупка побутової техніки;
  • оплата навчання або лікування;
  • затримка зарплати на роботі.

Ці ситуації характерні тим, що потрібний саме строковий кредит. Для цього й існують експрес-кредити, які можна отримати швидко, зручно і практично гарантовано.

Якщо потрібні швидкі гроші, слід скористатися послугами однієї з фінустанов, які займаються кредитуванням фізичних осіб.

Де взяти швидко гроші в кредит?

Прийшов час вибрати оптимального кредитора. Розглянемо особливості кредитування основних фінансових установ з точки зору швидкості і зручності.

  1. Банк

Банківське кредитування вважається надійним й перевіреним способом взяти кредит. Однак банки - не найвигідніший варіант, де взяти швидкі гроші. Вони видають позики тільки в офлайн режимі - а це означає збір документів, походи у відділення, черги й багатоденний період очікування вердикту. А при суттєвих сумах передбачена жорстка перевірка на питання платоспроможності.

  1. Ломбард

Ломбарди також дають гроші в борг. Швидкість видачі такого кредитування знижується через необхідність оформляти заставу. Та й сам факт надавати в заставу особисті речі - не найприємніша перспектива.

  1. МФО

Мікрофінансова компанія - єдиний кредитор, здатний видавати кредит онлайн. Фактично, це єдино вірний спосіб отримати гроші швидко, не виходячи з дому і без документальних тяганин.

Все що потрібно для оформлення кредиту в МФО - бути повнолітнім громадянином України, наявність паспорта та ІПН, а також мати вихід в інтернет і карту банку на руках.

Як отримати гроші швидко з FinX?

Компанія FinX займається видачею невеликих кредитів сумою 1 000-50 000 грн. на короткий термін - від 84 днів до 30 місяців. 

Для оформленні позики потрібно подати заявку на нашому сайті, попередньо обравши число платежів і суму кредиту на калькуляторі. При собі мати зазначені раніше документи, а також карту банку та телефон. Ми не вимагаємо від наших клієнтів довідок про доходи.

Після подачі заявки і підписання договору в офісі гроші досить швидко зараховуються на картку. Їх можна зняти в найближчому банкоматі.

Ми не станемо стягувати штраф за дострокову оплату боргу. Прострочень також можна уникнути, якщо звернутися до нас з проханням про продовження терміну кредиту. Платити можна в терміналі або відділенні банку.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть суму (грн)

Кількість щомісячних платежів

Щомісячний платіж

грн

Ви вибрали: Змінити
Сума - 1000 грн; Тип погашення - ежемесячно; Платежiв - 0

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити