Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Мікрокредит

Популярність швидкої позики в Україні б'є чергові рекорди. Споживче кредитування стало звичайною справою для молоді та студентів, мікрокредити все частіше беруть пенсіонери, що працюють неофіційно, безробітні - одним словом усі ті, кому виявилися не по зубах суворі умови банківського кредитування. Мікрокредитування сьогодні бачиться такою собі паличкою-виручалочкою в ситуаціях, коли терміново потрібні гроші, банк позику не дає, а взяти в борг нема в кого. Це надійна і одночасно проста з точки зору процедури послуга, усі особливості якої засновані на довірі до клієнта. Кредити онлайн на карту https://finx.com.ua/.

Особливості мікрокредитування

Мікрокредит - це споживчий кредит, для якого характерні невелика грошова сума, нетривалий термін, онлайн процедура оформлення та мінімальні вимоги.

Відмінні риси мікропозик добре відображені на прикладі сервісу FinX, який є класичним МФО. Серед таких слід зазначити:

  • сума кредитування - 50000 грн. для нового позичальника,
  • терміни погашення мікрокредиту - мінімум 84 днів, максимум 1,5 роки;
  • оформити позику можна віддалено, через інтернет;
  • взяти мікрокредит може будь-який повнолітній громадянин України: студент з Києва або пенсіонер з регіону;
  • для отримання мікрокредиту досить мати лише документи, що підтверджують громадянство;
  • видача відбувається тільки на карту банку.

Лояльність і мінімалізм умов отримання також є особливістю мікрокредиту. У чому вони полягають, розглянемо в подальшому.

Умови отримання мікрокредиту

Послуга мікрокредитування означає можливість отримати швидкий кредит без клопоту, зробити це максимально зручно і самостійно. Для того щоб отримати гроші на картку, необхідно мати при собі:

  • паспорт громадянина України;
  • індивідуальний ідентифікаційний номер (ІПН).

Оформлення відбувається на сайті МФО або в одному з відділень. Слід скористатися онлайн калькулятором, який допоможе розрахувати суму термінового кредиту. Далі необхідно внести дані в анкету. Після її заповнення слід відправити заявку на розгляд.

При позитивній відповіді треба підписати кредитний договір у відділенні компанії. Незабаром гроші надійдуть на рахунок карти.

Переваги мікрокредитування в FinX

Компанія FinX видає класичні мікрокредити, орієнтовані на споживчий сектор. У нашій діяльності ми робимо акцент на програмі лояльності. Що це означає?

Ми дозволяємо здійснити оплату за мікрокредити достроково, при тому, що далеко не всі МФО дозволяють повернути борг раніше терміну.

Крім того, FinX славиться своєю клієнтською підтримкою. Кожен може скористатися допомогою фахівця в телефонному режимі, онлайн на сайті компанії або навіть в офісі, якщо щось не виходить в режимі онлайн.

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити