Вхід взяти
кредит

(067) 555 76 01 ПН-СБ: 9:00-20:00; ВС: 09:00-16:00

Повернутися до списку всіх офісів

Кредит онлайн в Лубнах

Для вирішення термінових фінансових проблем компанія FinX надає кредит Лубни на банківську картку онлайн з мінімумом документів для оформлення позики.

ТОВ «ФК «Кредіплюс» (торгова марка FinX) – експерт в області термінового споживчого кредитування фізичних осіб, для яких пропонується великий пакет кредитних програм «до зарплати». Отримати гроші в FinX можуть підприємці на розвиток бізнесу і ті, хто бажає відкрити свою справу «з нуля». Офіси компанії (54 відділення) розташовані в 36 містах України, в тому числі і в м. Лубни. Кредитування бізнесу з нуля https://finx.com.ua/credit-na-biznes-s-nulja.

Взяти кредит в Лубнах: умови кредитування

У нових клієнтів завжди виникає безліч питань, пов'язаних з терміновим кредитуванням – хто може отримати кредит, які документи потрібні, як і де подати заявку і як погасити.

Компанія FinX максимально відкрита для клієнта: на сайті можна знайти відповіді на питання, що задаються найчастіше. Якщо ви не знайшли відповіді – завжди можна зателефонувати за номером гарячої лінії FinX, а також за номером контактного телефону відділення в місті Лубни або задати питання в чаті на сайті. Тут ми намагаємося відобразити основні моменти.

Хто може отримати мікропозику в FinX

Компанія FinX працює з усіма громадянами України, які досягли віку 18 років.

Мінімальні вимоги до позичальників дозволяють взяти кредит в Лубнах різним категоріям громадян:

 • Працюючі офіційно і неофіційно;
 • Самозайняті – громадяни, які займаються підприємницькою або незалежною професійною діяльністю, які платять податок за спрощеною системою оподаткування, але при цьому залишаються в статусі фіз. осіб;
 • Підприємці – юридичні особи з розвиненим бізнесом + фіз. особи, які бажають розпочати свою справу;
 • Мами у відпустці по догляду за дитиною + домогосподарки;
 • Тимчасово безробітні (звільнені за скороченням штатів);
 • Позичальники з «чистою» кредитною історією (ті, хто ще жодного разу в житті не брав кредити і позики) і позичальники з кредитним рейтингом нижче середнього.

У нас немає строгих обмежень за статусом громадянина, всі заявки розглядаються в загальному порядку.

Умови кредитування

Мінімальний кредитний ліміт становить 1000 грн, але при першому зверненні позичальник може отримати суму до 150000 грн на термін від 84 днів.

При своєчасному обслуговуванні кредиту ліміт кредитування може бути збільшений до 50000 грн на термін до 1,5 років. Процентна ставка становить від 230% на рік: для постійних клієнтів, студентів та пенсіонерів діють програми лояльності та знижки.

Які документи потрібні для отримання мікропозик

Для того щоб взяти споживчу позику в компанії FinX не потрібні довідки про доходи, застава і порука. Не потрібно і підтвердження цільового використання позики: клієнт після отримання грошей на карту може зняти готівку або оплачувати товари і послуги.

Для оформлення заявки на кредит потрібно ввести такі дані: ім'я, прізвище, номер мобільного телефону і місто, де буде оформлятися позика. При оформленні кредитного договору будуть потрібні наступні документи:

 • Паспорт з українським громадянством (пропискою);
 • ІПН (ідентифікаційний код платника податків);
 • Для юр. осіб необхідно доповнити пакет документів випискою з ЄДРПОУ та податковою декларацією за звітний період.

Одна з основних умов отримання грошей: у клієнта повинна бути діюча іменна картка (кредитна, дебетова, зарплатна) будь-якого українського банку з позитивним балансом (не менше 2 грн). Це необхідно для верифікації карти і виключення шахрайських дій з боку третіх осіб.

Як подати заявку на кредит в Лубнах?

Компанія FinX піклується про зручність клієнтів, і пропонує, як мінімум три варіанти подачі заявки на кредит:

 • Онлайн на сервісі FinX зі зручним калькулятором, за допомогою якого можна розрахувати періодичність оплати, вибравши суму і кількість виплат;
 • За телефоном гарячої лінії;
 • При особистому відвідуванні відділення МФО в місті Лубни. Адреса, години роботи і контактні телефони відділення компанії FinX в Лубнах вказані на сторінці розділу «Наші офіси».

Як погасити мікрокредит?

В компанії FinX погасити кредит так само просто, як і оформити, вибравши зручний спосіб погашення:

 • Онлайн картою на сайті компанії через EasyPay;
 • Через інтернет-банкінг Приват 24;
 • Через термінали ПриватБанку;
 • Шляхом переведення грошей через банківське відділення.

При оплаті кредиту онлайн і через термінали комісія не стягується: все комісії банків в цьому випадку оплачує компанія FinX. Комісія стягується тільки при переводі платежу за кредитом через відділення банку, та її розмір залежить від конкретної банківської установи. Також слід врахувати, що сплата онлайн і через термінали проходить моментально, тоді як банку на обробку платежу і перерахування грошей на рахунок потрібно, як мінімум, 3-4 робочих дні.

Для переводу платежу через банк будуть потрібні номер договору, паспорт і реквізити ТОВ «ФК «Кредіплюс», які вказані на сторінці: https://finx.com.ua/bank_transfer.

Офіс Лубни

 • Адреса

  вул. Я. Мудрого, 50, оф.65

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-20:00; СБ: 09:00-20:00; НД: 09:00-16:00

 • Контакти

  (067) 555 64 17; (067) 555 64 15; (050) 555 16 29;

Часті питання по кредиту

Хто може взяти кредит на картку у Лубнах

Громадянин України віком від 18 років. Бути офіційно працевлаштованим необов'язково. Діють спеціальні пропозиції для студентів, пенсіонерів, військових, приватних підприємців.

Як оформити кредит у Лубнах

Звернутися в офіс компанії або ж зателефонувати на безкоштовну телефонну лінію 0 800 753 000. Можна вказати контактні дані для зворотного дзвінка. Написати у чат онлайн на сайті компанії.

Менеджер компанії допоможе із внесенням всіх даних. Після обробки заявки озвучить унікальна кредитна пропозиція із вигідними умовами погашення.

Що із документів потрібно для оформлення

Паспорт, ІПН. Для приватних підприємців знадобиться декларація про доходи за останні півроку.

Коли потрібно повернути позику

До крайньої дати, зазначеної у договорі. Допускається дострокове погашення позики.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть суму (грн)

Кількість щомісячних платежів

Щомісячний платіж

грн

Ви вибрали: Змінити
Сума - 1000 грн; Тип погашення - ежемесячно; Платежiв - 0

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити