Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Повернутися до списку всіх офісів

Онлайн кредит у Житомирі

Коли гроші потрібні терміново – швидкі кредити в Житомирі, що надаються фінансовою компанією FinX, стануть простим вирішенням проблеми та будь-яких складних життєвих ситуацій.

Швидкий кредит, або мікропозика – це невелика сума грошей, що видається під відсотки на невеликий термін різними мікрофінансовими організаціями. Останнім часом ця послуга дуже актуальна серед українців, оскільки дозволяє швидко і без нервів отримати гроші і вирішити нагальні проблеми. Набагато швидше, ніж оформити кредит в банку, і набагато простіше, ніж обдзвонювати друзів і родичів, щоб взяти в борг.

Фінансова компанія FinX – не новачок на ринку термінового кредитування, і встигла напрацювати свій підхід до кожного клієнта. Якщо ви вирішили взяти кредит в Житомирі у компанії FinX, ви отримуєте вигідні умови за споживчими позиками + великий список кредитних програм для фізичних та юридичних осіб. Кредити без передплати https://finx.com.ua/kredit-bez-predoplaty.

Терміновий кредит онлайн на карту в Житомирі: як оформити?

Фінансова компанія FinX (вона ж ТОВ «ФК «Кредіплюс») – експерт в сфері споживчого кредитування фізичних осіб і ваш надійний фінансовий партнер. Якщо вам терміново потрібні гроші в борг у Житомирі, ви можете відразу звернутися по консультацію, не втрачаючи часу на пошук альтернативи.

Компанія намагається охоплювати всі верстви населення, тому надає споживчі позики без довідок про доходи не тільки для фізичних осіб, а й підприємців і тих, хто хоче відкрити свою справу, але не має можливості зробити це через брак коштів.

Чим мікропозика в FinX вигідно відрізняється від банківського кредиту?

При нестачі грошей, кредит в банку – не завжди правильний вихід з положення. У більшості випадків, грошей не вистачає на невідкладні потреби, які не потребують серйозних вкладень, тому не має сенсу брати більшу суму, збирати багато паперів для підтвердження офіційного доходу, витрачати час на очікування рішення по заявці. При цьому очікування не завжди виправдано, оскільки банк може і відмовити в наданні довгострокового кредиту.

Швидкий кредит без відмови в Житомирі, в цьому випадку, не просто краща альтернатива банківським кредитам – це практично завжди впевненість в тому, що буде прийнято позитивне рішення + безліч інших переваг:

 • Оформити заявку на позику можна онлайн на банківську карту будь-якого банку України;
 • Мінімальні вимоги до позичальників дозволяють отримати мікрокредит без відмови всім, хто гостро потребує грошей;
 • Процес оформлення позики займає близько 20 хв., а гроші реально отримати на карту від декількох хвилин до декількох годин;
 • Кредитний ліміт становить від 1000 до 50000 грн на термін від 84 днів до 1,5 років;
 • Подати заявку на мікропозику можна особисто в одному з 54 відділень у 36 містах України, в тому числі і в Житомирі;
 • Для прийняття позитивного рішення потрібно мінімальний пакет документів;
 • Позику можна погасити достроково без штрафів і комісій;
 • Пролонгація (продовження) кредитного договору знижує ризик прострочень за позикою;
 • Декілька різних варіантів погашення кредиту дозволять не турбуватися про своєчасне внесення платежів.

Підтвердження цільового використання позики не потрібно: після отримання грошей на карту, клієнт може зняти готівку або залишити їх на карті для погашення кредитів, комунальних платежів, оплати покупок в магазинах та інших дій.

Хто може взяти кредит у Житомирі

Оформити заявку на кредит онлайн на карту в Житомирі може кожен громадянин України віком від 18 років.

Програми кредитування доступні для наступних громадян:

 • Офіційно працюючі громадяни;
 • Працевлаштовані неофіційно або самозайняті громадяни;
 • Тимчасово безробітні;
 • Підприємці з уже розвиненим бізнесом і ті, хто хоче відкрити свою справу;
 • Студенти і пенсіонери;
 • Мами в декреті і домогосподарки;
 • Позичальники з поганою кредитною історією.

Які документи необхідні для оформлення мікропозики

У компанії FinX ви можете взяти кредит без довідки про доходи в Житомирі: для оформлення та отримання кредитних коштів не потрібно підтвердження офіційного доходу, а значить і місця роботи, не буде потрібно і надання застави або пошук поручителів.

Все, що потрібно - це:

 • Паспорт громадянина України та ІПН;
 • Для підприємців додатково – податкова декларація за звітний рік;
 • Банківська картка українського банку.

Наявність активної карти українського банку – обов'язкова умова отримання кредиту. Карта може бути дебетовою, зарплатною, кредитною, але вона обов'язково повинна бути іменною та з позитивним балансом (не менше 2 грн) – це потрібно для верифікації карти і впевненості в тому, що кредит оформляє саме та людина, ім'я та прізвище якої вказані у заявці. Це виключає шахрайські дії з боку третіх осіб.

Як оформити кредит в Житомирі?

Оформити терміновий кредит у Житомирі можна онлайн або по телефону. Досить зайти на онлайн-сервіс компанії FinX і почати заповнення заявки з попереднього розрахунку мікропозик на онлайн калькуляторі.

Після підбору відповідних параметрів позики досить натиснути кнопку «Оформити заявку» і перейти в поле анкети, куди потрібно внести достовірні дані. Далі слід відправити анкету на розгляд, дочекатися дзвінка менеджера і після підбору вигідної пропозиції та обговорення умов позики дочекатися позитивного рішення, пройти процедуру верифікації карти, підписати кредитний договір і отримати гроші на карту.

Офіс Житомир

 • Адреса

  вул. Хлібна, 16

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-19:00; СБ: 10:00-17:00; НД: Вихідний день

 • Контакти

  (067) 555 73 84 ; (067) 555 73 81

Часті питання по кредиту

Хто може взяти кредит на карту у Житомирі

Отримати мікропозик у Житомирі може будь-який громадянин України, якому виповнилося 18 років. При цьому бути офіційно працевлаштованим зовсім не обов'язково. Кредит можуть отримати пенсіонери, студенти, приватні підприємці та інші категорії населення.

Як оформити кредит у Житомирі

Оформити позику можна будь-яким зручним способом:

 • у режимі онлайн через сайт компанії;
 • зателефонувавши за вказаним телефоном;
 • звернувшись в один з офісів у Житомирі.

Ознайомившись з особистими даними, побажаннями клієнта менеджер підбере оптимальні умови кредитування в індивідуальному порядку.

Що із документів потрібно для оформлення

Для отримання кредиту потрібно буде надати паспорт громадянина України, ІПН. Без довідки про доходи.

Коли потрібно повернути позику

Позика погашається відповідно до строків, зазначених у кредитному договорі. Позику у залежності від кредитної програми видається від 82 днів до 30 місяців.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити