Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Повернутися до списку всіх офісів

Взяти кредит у Івано-Франківську

Коли необхідна термінова фінансова підтримка: візьміть онлайн кредит Івано-Франківськ в компанії FinX без відмови і довідок про доходи.

Мікропозики через інтернет популярні серед громадян України, і актуальні як ніколи в період, коли до зарплати залишилося кілька днів, а гроші потрібні терміново. Це обумовлено оперативністю отримання кредиту, мінімальними вимогами до позичальників і невеликою переплатою за відсотками, якщо гроші беруться дійсно на короткий термін «до зарплати».

Компанія FinX якраз і пропонує такі термінові онлайн-позики, доступні для громадян, яким виповнилося 18 років. Це зручно і просто, оскільки заявку на мікрокредит можна відправити звідусіль, де є мережа інтернет, і практично відразу ж отримати рішення і гроші на карту банку України. При цьому з карти можна зняти готівку або ж здійснювати покупки в магазині, оплачувати рахунки і послуги: підтвердження цільового використання позикових коштів не потрібно. Кредити боржникам із простроченням https://finx.com.ua/kredit-dolzhnikam-s-prosrochkami.

Терміновий кредит в Івано-Франківську: переваги співпраці з FinX

Мікропозику на карту в FinX отримати набагато легше, ніж кредит у банку. Від клієнта не вимагають підтвердження офіційної зарплати, надання застави або поручителів. Ви можете бути навіть тимчасово безробітним, і все одно оформити і отримати мікрокредит на невелику суму.

Ризики прострочень позики знижені за рахунок мінімальних сум, які видаються при першому зверненні, і невеликих термінів позики (від 84 днів) з можливістю пролонгації кредитного договору.

Такий підхід до кредитних відносин з клієнтами дозволяє компанії FinX розширити аудиторію кредитоотримувачів, надаючи мікропозики наступним категоріям громадян:

 • Працевлаштовані офіційно;
 • Працюючи неофіційно і самозайняті;
 • Тимчасово безробітні;
 • Позичальники з нульовою і поганою кредитною історією;
 • Мами в декреті і домогосподарки;
 • Студенти від 18 до 24 років і пенсіонери.
 • Програми кредитування для окремих категорій позичальників

У компанії FinX можуть взяти кредит в Івано-Франківську не тільки фізичні особи, а й підприємці, які є представниками малого і середнього бізнесу, офіційно зареєстровані і також платять податки з доходу. По суті, це ті ж працевлаштовані фізичні особи, які також платять податок із зарплати, тому отримати споживчу позику на розвиток бізнесу вони можуть на тих же умовах, що й інші категорії позичальників. Керуючись цим, компанія FinX однією з перших в структурі МФО в Україні ввела програму кредитування на карту для юридичних осіб і позики на відкриття бізнесу для тих, хто хоче розпочати свою справу, але не може цього зробити через брак коштів.

Інша категорія позичальників – це студенти і пенсіонери. Мікрофінансові організації і банки неохоче надають (або зовсім відмовляють) даній категорії клієнтів у видачі кредиту. Це пов'язано з хитким матеріальним становищем (зокрема студентів, що ніде не працюють і отримують тільки стипендію або працюють неофіційно) і з віком (стосується як студентів, так і пенсіонерів).

Компанія FinX забезпечує фінансову підтримку у важкій ситуації всім верствам населення, і видає студентам і пенсіонерам споживчі кредити на найбільш вигідних умовах, які не стають важким тягарем.

Які документи потрібні для оформлення кредиту в Івано-Франківську

Лояльність компанії FinX до потенційних клієнтів – це не тільки широке охоплення кредитної аудиторії, а й мінімальні вимоги до позичальників.

Для оформлення кредиту потрібні тільки:

 • Паспорт (обов'язково українське громадянство);
 • ІПН (ідентифікаційний код платника податків);
 • Для підприємців необхідно додатково надати податкову декларацію за минулий рік.

Для отримання термінового кредиту в Івано-Франківську буде потрібен номер мобільного телефону, на який зателефонує менеджер для узгодження умов кредитування. Також обов'язкова наявність іменної кредитної, дебетової (зарплатної) картки, яка випущена банком. Для верифікації карти необхідно, щоб баланс карти був позитивним (не менше 2 грн).

Як подати заявку на кредит

Оформити споживчу позику в FinX просто: для цього потрібно зайти на головну сторінку сайту і подати заявку в спеціальній формі, попередньо розрахувавши параметри мікрокредиту. У спливаючому вікні анкети необхідно заповнити всі поля і відправити заявку. Якщо номер телефону введено вірно, через кілька хвилин вам зателефонує менеджер компанії для підтвердження актуальності заявки.

Залишиться тільки дочекатися рішення, яке в більшості своїй позитивне, пройти верифікацію карти, підписати договір і отримати гроші на карту. Весь процес займає близько 20 хвилин, що набагато швидше, ніж оформлення кредиту в банку.

Є й два інших альтернативних способи подачі заявки: по телефону або при особистому відвідуванні відділення FinX в Івано-Франківську. В цьому випадку вам нічого самому робити не потрібно: підбором умов кредитування і заповненням анкети займається менеджер.

Офіс Івано-Франківськ

 • Адреса

  вул. Дністровська, 20

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-19:00; СБ: 10:00-17:00; НД: Вихідний день

 • Контакти

  (067) 555 73 14 ; (067) 555 73 18

Часті питання по кредиту

Хто може взяти кредит на картку в Івано-Франківську

Отримати кредит можуть громадяни України, які досягли повноліття. Для подачі заявки не обов'язково бути офіційно працевлаштованим. Вибір кредитних продуктів дозволить вибрати лояльні умови як студенту, військовим, так і пенсіонерам і приватним підприємцям.

Як оформити кредит в Івано-Франківську

Щоб оформити позику можна просто зателефонувати за телефоном 0 800 753 00 або ж подати онлайн заявку через сайт компанії. Також є можливість звернутися особисто в офіс компанії в Івано-Франківську.

Менеджер допоможе заповнити анкетні дані, з урахуванням побажання клієнта відправить заявку в обробку. За її результатами запропонує вигідні умови кредитування.

Що із документів потрібно для оформлення

Потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний код.

Коли потрібно повернути позику

Відповідно до термінів кредитного договору. Є можливість дострокового погашення.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити