Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Якщо вам терміново потрібна фінансова допомога, компанія FinX пропонує взяти  у Вінниці на невеликий термін кредит без відмови і необхідності підтвердження офіційного працевлаштування.

Доступна практично для всіх жителів України термінова позика «грошей до зарплати» в FinX на короткий термін – це оперативне вирішення нагальних проблем, які не потребують зволікання: зламалася машина, треба внести платіж по комунальних платежах, іншим кредитним договорам (банківським), оплатити навчання або купити дорогі ліки.

Такий спосіб кредитування вигідно відрізняє мікропозики від банківських кредитних продуктів: клієнт МФО отримує гроші в борг у Вінниці на банківську карту протягом пари годин, без паперової тяганини, черг, тривалого очікування рішення по заявці. І це далеко не єдина перевага мікропозик в компанії FinX. Отримати кредит без застави https://finx.com.ua/credit-bez-zaloga.

Терміновий кредит без відмови у Вінниці: лояльні умови, мінімум вимог

Торгова марка FinX належить ТОВ «ФК «Кредіплюс»: компанія займається кредитуванням фізичних та юридичних осіб, і пропонує великий пакет програм з оптимально вигідними умовами за позикою.

Конкурентні переваги позик від FinX

 • Широка географія присутності компанії в Україні (54 відділення в 36 містах України, в тому числі і в Вінниці) для тих, хто звик брати кредит традиційним способом.
 • Зручний сервіс, де можна подати заявку на мікропозику онлайн, не виходячи з дому і з будь-якого міста.
 • Онлайн-калькулятор зі зручним вибором періодичності оплати кредиту у Вінниці (щотижня, 1 раз в 14 днів або 1 раз на місяць) дозволяє попередньо розрахувати загальну суму позики.
 • Відсутність прихованих відсотків, штрафів та комісій за дострокове погашення позики.
 • Діє пролонгація кредитного договору, яка дозволяє виключити прострочення за мікрокредитами.
 • Не потрібно підтвердження цільового використання позики: після надходження грошей на карту позичальник може зняти готівку або оплачувати карткою будь-які покупки.
 • Оформлення позики займає близько 20 хв., а гроші при позитивному рішенні перераховуються моментально.

Надходження позикових коштів на рахунок може варіюватися від декількох хвилин до декількох годин: все залежить від регламенту банку, що обслуговує карту.

Компанія FinX забезпечує повну конфіденційність отриманих від клієнта персональних даних і працює строго в рамках українського законодавства, гарантуючи термінову фінансову допомогу будь-якому громадянину України, який досяг віку 18 років.

Хто може отримати гроші в кредит у Вінниці

Компанія FinX надає кредити у Вінниці від 18 років на короткий термін (мінімум 84 днів) і на невелику суму (мінімум 1000 грн) з оптимально низькою процентною ставкою. Таким чином, знижується ризик прострочень за кредитами, що дає компанії можливість знизити планку вимог до клієнта.

При успішному співробітництві (відсутність прострочень, закриття кредитного договору) термін кредитування і кредитний ліміт можуть бути збільшені (за бажанням позичальника). Так, клієнти FinX можуть отримати до 50000 грн терміном до 1,5 років без збільшення процентної ставки.

Це означає, що взяти кредит без відмови у Вінниці при першому зверненні можуть не тільки працюючі громадяни, а й:

 • Офіційно безробітні або самозайняті громадяни;
 • Тимчасово безробітні;
 • Позичальники з нульовою КІ і громадяни з кредитним рейтингом нижче середнього;
 • Мами в декреті і домогосподарки;
 • Студенти і пенсіонери.

Окрема категорія позичальників FinX – це підприємці, які можуть отримати позику на розвиток бізнесу або «кредит на відкриття бізнесу з нуля» на умовах звичайних споживчих кредитів.

Необхідні документи для оформлення мікропозик

Головна перевага кредитування в мікрофінансовій організації – мінімальний пакет документів для оформлення заявки на споживчу позику.

Все, що потрібно щоб оформити заявку на гроші в кредит у Вінниці – це:

 • Паспорт громадянина України;
 • ІПН (ідентифікаційний податковий номер, який присвоюється всім без винятку громадянам країни);
 • Для підприємців буде потрібна податкова декларація за минулий рік.

В процесі оформлення заявки і для прийняття позитивного рішення по кредиту не вимагається надання додаткових документів (довідки про доходи). Компанія FinX надає кредит у Вінниці терміново без довідок і поруки, не вимагає заставу і підтвердження офіційного працевлаштування.

Важливі умови отримання мікрокредиту: повноліття, діюча карта українського банку (будь-якого) з позитивним балансом, активний номер мобільного телефону.

Способи погашення кредиту в Вінниці

Компанія FinX робить кредитні відносини з позичальниками простими і зручними, і це стосується, як отримання, так і погашення боргових зобов'язань.

У розділі «Погасити кредит» на сайті компанії представлені всі доступні варіанти внесення платежів за позикою. Найзручніший – погашення онлайн карткою або через термінали ПриватБанку, Easy Pay, iBox, GlobalMoney, 2click, адреси яких можна дізнатися, клікнувши на кнопку обраного способу погашення. В цьому випадку з клієнта не стягується комісія за перерахування грошей.

Ситуації бувають різними, і при неможливості скористатися онлайн оплатою, є ще один варіант – переказ грошей через відділення одного з банків України. Єдина незручність – комісія за переказ, сума якої залежить від конкретного банку.

Офіс Вінниця

 • Адреса

  вул. Київська, 2

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 9:00-19:00; СБ: 10:00-17:00; НД: Вихідний день

 • Контакти

  (067) 556 25 58 ; (067) 556 42 53

Часті питання по кредиту

Хто може взяти кредит на картку у Вінниці

Отримання кредиту на картку доступно громадянам України, яким вже виповнилося 18 років. Наявність офіційного працевлаштування не обов'язково. Компанія кредитує студентів, приватних підприємців, пенсіонерів, моряків та інші категорії населення. Без застави і поручителів.

Як оформити кредит у Вінниці

Щоб оформити досить вибрати зручний спосіб:

 • прийти в офіс за адресою: вул.Київська, 2;
 • подзвонити по одному із телефонів: (067) 556 25 58, (067) 556 43 19;
 • залишити заявку через сайт компанії.

Менеджер ознайомить з умовами кредитування, допоможе ввести особисті дані і запропонує максимально вигідну кредитну програму.

Що із документів потрібно для оформлення

Із документів буде достатньо паспорта громадянина України, ІПН.

Коли потрібно повернути позику

Позика повертається відповідно до зазначених термінів кредитування у договорі. При можливості допускається дострокове погашення кредиту без будь-яких додаткових комісій.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити