Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Повернутися до списку всіх офісів

Онлайн кредит в Миколаєві

Зламалася побутова техніка, не закінчений ремонт або потрібно заплатити за навчання: взяти позику онлайн Миколаїв на банківську карту в компанії FinX – значить швидко вирішити проблему нестачі грошей на невідкладні потреби.

Запланувати витрати, навіть з урахуванням стабільного заробітку, виходить не завжди і не у всіх. Гроші можуть знадобитися терміново і якраз в той момент, коли до зарплати залишилося кілька днів, або її затримали, або звільнили з роботи за скороченням штатів. Складних життєвих ситуацій багато, а вихід з них зовсім поруч: компанія FinX пропонує оформити терміновий споживчий займ на банківську карту без довідок про заробіток, обов'язкового надання застави та поручителів по кредиту. Кредити безробітним https://finx.com.ua/credit-bezrabotnym.

Гроші в кредит в Миколаєві: переваги термінового кредитування

Фінансова компанія FinX (ТОВ «ФК «Кредіплюс») надає споживчі позики для фізичних осіб «до зарплати» і термінові кредити для підприємців на розвиток бізнесу. На території України, а точніше в 36 містах, працює 54 відділення компанії, де можна оформити мікропозику на карту швидко і без черг. Є відділення FinX і в м. Миколаїв: точна адреса, час роботи і контактні телефони вказані на сторінці розділу «Наші офіси».

Компанія FinX відрізняється від стандартних МФО, практикуючі широкий підхід до термінового кредитування і кредитних відносин з новими і постійними клієнтами. Подати заявку на гроші в кредит в Миколаєві можна не тільки особисто, але й через інтернет. Для цього працює цілодобовий онлайн-сервіс FinX, де можна заповнити анкету, дочекатися дзвінка менеджера, надати потрібні дані і після позитивного рішення отримати мікрокредит на карту українського банку.

Крім швидкого оформлення мікропозик, компанія FinX намагається забезпечити своїм клієнтам і максимальну зручність погашення кредитних зобов'язань. Здійснити платіж за кредитом можна онлайн без комісії на сайті через EasyPay, через інтернет-банкінг Приват 24 або через термінали ПриватБанку. Також можна скористатися варіантом переводу платежу за мікрокредитами через банківське відділення. В цьому випадку слід врахувати комісію банку і термін зарахування грошей на кредитний рахунок позичальника (3-4 дні), щоб не допустити прострочення. Всі способи погашення вказані на сайті FinX в розділі «Погасити кредит».

Переваги кредитування в FinX

 • Швидке оформлення позики та отримання готівки;
 • Лояльність до нових позичальників і мінімум документів для отримання мікрокредиту;
 • Широкий вибір кредитних програм з вигідними умовами кредитування;
 • Знижки студентам і пенсіонерам, програми лояльності для постійних клієнтів;
 • Відсутність прихованих відсотків, комісій, штрафів за дострокове погашення;
 • Можливість продовження дії кредитного договору (пролонгація).

Хто може взяти кредит в Миколаєві в FinX

При першому зверненні, мінімальний кредитний ліміт становить від 1000 до 15000 грн з подальшим його збільшенням до 50000 грн при повному погашенні попередньої позики. Мінімальний термін кредитування становить 84 дня, максимальний – 30 місяців.

Невеликі суми для першого кредиту в Миколаєві і плаваючий термін кредитування дозволяють компанії FinX не встановлювати жорсткі рамки для потенційних клієнтів, охоплюючи практично всі категорії позичальників:

 • Громадяни, які працюють офіційно;
 • Громадяни, працевлаштовані неофіційно, що працюють тимчасово;
 • Тимчасово безробітні громадяни, які перебувають на обліку в службі зайнятості;
 • Студенти старше 18 років і пенсіонери;
 • Молоді мами у декретній відпустці і домогосподарки;
 • Позичальники з низьким кредитним рейтингом, простроченням за банківськими кредитами, з нульовою кредитною історією.

Крім фізичних осіб, як основної кредитної аудиторії, компанія FinX забезпечує фінансову підтримку підприємцям (юр. особам) на розвиток бізнесу + надає «кредити на відкриття бізнесу» для тих, хто хоче розпочати свою справу «з нуля».

Які документи потрібні для оформлення кредиту в FinX

Для того щоб взяти кредит Миколаїв в компанії FinX не потрібно збирати довідки про офіційний заробіток, не потрібно підтвердження постійного місця роботи та цільового використання коштів. Після отримання грошей на карту, клієнт може зняти готівку або оплачувати товари і послуги.

Все, що потрібно – це бути повнолітнім (18 років), без судимостей, надати вірні персональні дані і мати на руках карту банку України. Картка, на яку буде перерахована позика, може бути дебетовою (зарплатною) або кредитною, але обов'язково іменною – це необхідно для верифікації (прив'язки) карти. Такий підхід є додатковим захистом від шахрайських дій з боку третіх осіб, які заволоділи даними власника банківської карти.

З документів потрібні тільки:

 • Паспорт громадянина України;
 • ІПН (ідентифікаційний податковий номер);
 • Виписка з ЄДРПОУ та податкова декларація за звітний рік (для юр. осіб).

Споживчі кредити онлайн в Миколаїв – це безпечна фінансова послуга. Всі персональні дані позичальників зберігаються в суворій секретності і недоступні для третіх осіб, тому клієнт може бути впевнений в конфіденційності даних паспорта, банківської карти, телефону.

Офіс Миколаїв

 • Адреса

  проспект Центральний, 33/1

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-18:00; СБ: Вихідний день;

 • Контакти

  (067)-555-75-29; (067)-555-03-41; (050)-555-26-01

Часті питання по кредиту

Хто може взяти кредит на картку у Миколаєві

Позичальником може бути будь-який громадянин України віком від 18 років. Кредитування є студентам, пенсіонерам, військовослужбовцям, приватним підприємцям. Для кожної із категорій фізичних осіб підібрані максимально лояльні умови отримання кредиту.

Як оформити кредит у Миколаєві

Для оформлення позики потрібно прийти в офіс компанії у Миколаєві із документами або ж подати запит у телефонному режимі, через чат онлайн на сайті. Співробітник компанії візьме весь процес оформлення на себе, відправить запит в обробку. На основі отриманого розв'язку запропонує варіанти кредитування.

Що із документів потрібно для оформлення

Із собою потрібно взяти паспорт, ІПН.

Коли потрібно повернути позику

У договорі буде вказано кінцевий термін погашення. При бажанні кредит можна закрити достроково.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити