взяти
кредит

0 (800) 753 000 ПН-СБ: 9:00-20:00; ВС: 09:00-16:00

Повернутися до списку всіх офісів

Гроші до зарплати у Кропивницькому

Не знаєте, де взяти швидкий кредит – гроші до зарплати Кропивницький в компанії FinX на банківську карту стануть відмінною підмогою в складній ситуації.

Компанія FinX (ТОВ «ФК« Кредіплюс ») займається кредитуванням фізичних та юридичних осіб, пропонуючи великий пакет кредитних програм для широкої аудиторії позичальників.

Лояльні умови і мінімум вимог до позичальника дозволяють взяти кредит в Кіровограді (Кропивницький) всім повнолітнім громадянам України без підтвердження працевлаштування, надання застави та поручителів. З нами ви можете швидко вирішити всі нагальні проблеми, які потребують нехай невеликих, але грошових вкладень.

Гроші в борг у Кіровограді: як отримати?

У більшості випадків, швидкий споживчий кредит потрібний терміново: виникли прострочення за комунальними платежами, банківськими кредитами, зламалася машина, потрібно заплатити за навчання чи немає грошей навіть на невідкладні потреби (ліки, продукти та інше). Не завжди є можливість взяти гроші в борг у друзів і родичів, і в цьому випадку споживчі позики в МФО стають простим рішенням обставин, що склалися.

Компанія FinX прекрасно розуміє цей факт і видає гроші в борг Кропивницький терміново, без відмови, з максимальною зручністю та оперативністю оформлення і отримання позикових коштів.

Хто може взяти кредит в Кіровограді в компанії FinX

Кредитний ліміт для нових клієнтів становить від 1000 до 15000 гривень з подальшим збільшенням до 50000 грн. при погашенні першої позики. Термін кредитування варіюється від 84 днів до 1,5 років, що в поєднанні з невеликими сумами дозволяє оцінити платоспроможність клієнта, а позичальникові не допустити прострочень за позикою.

Компанія FinX ставитися лояльно до всіх нових клієнтів, тому кредит онлайн в Кіровограді доступний для:

 • Громадян з постійним місцем роботи:
 • Громадян, влаштованих неофіційно;
 • Самозайнятих (громадяни, які займаються підприємницькою або іншою професійною діяльністю, платять податки, але при цьому залишаються в статусі фіз.осіб);
 • Тимчасово безробітних і людей в активному пошуку нового місця роботи (звільнені за скороченням штатів, власним бажанням);
 • Студентів та пенсіонерів;
 • Молодих мам в декретній відпустці, домогосподарок;
 • Позичальників з нульовою кредитною історією і низьким кредитним рейтингом.

Крім кредитування фізичних осіб, компанія FinX однією з перших мікрофінансових організацій ввела програму «споживчий кредит на банківську карту на розвиток бізнесу» для підприємців. При цьому взяти гроші в борг у Кіровограді за програмою «кредит на відкриття бізнесу» можуть і ті, хто хоче відкрити свою справу, але не може цього зробити через відсутність фінансів.

Як подати заявку на кредит в FinX?

Для того щоб оформити кредит в FinX, необхідно подати заявку. Це можна зробити онлайн через зручний сервіс, по телефону або при особистому відвідуванні відділення МФО. Адреса, години роботи і контактні телефони відділення вказані в розділі «Наші офіси» для міста Кропивницький (Кіровоград).

Подача заявки онлайн на кредит на карту в Кіровограді виконується в кілька етапів:

 • На головній сторінці сайту необхідно визначити основні параметри позики: періодичність виплати, суму і кількість платежів. Не забудьте поставити галочку, якщо вже є клієнтом FinX – для постійних клієнтів діють програми лояльності (знижки).
 • Після відправки заявки на позику здійснюється перехід на сторінку анкети, в поля якої необхідно внести достовірні дані про себе. Також слід поставити галочку навпроти рядка про згоду з умовами оформлення онлайн-заявки. Далі натиснути на кнопку «Отримати кредит».
 • Залишиться дочекатися дзвінка менеджера, який допоможе підібрати найбільш вигідні умови кредитування, надати дані для отримання кредиту.
 • При позитивному рішенні гроші перераховуються на банківську карту нового клієнта FinX.

Також ви можете взяти гроші в борг у Кіровограді при особистому відвідуванні офісу. В цьому випадку не доведеться подавати заявку і заповнювати анкету самостійно: за вас це зробить менеджер, який і підбере вигідну кредитну програму.

Які документи потрібні при укладенні кредитного договору

Компанія FinX не вимагає від клієнта надлишкових даних, поруки і підтвердження цільового використання позикових коштів.

Оформити кредит без довідок про доходи Кіровоград можна, пред'явивши:

 • Паспорт громадянина України;
 • Ідентифікаційний код платника податків (ІПН);
 • Для юр. осіб додатково необхідно надати виписку ЄДРПОУ та податкову декларацію за минулий рік.

При оформленні мікропозик потрібна верифікація банківської карти, тому одна з умов швидкого отримання кредиту – це наявність іменної (дебетової або кредитної) картки українського банку. Компанія дбає про безпеку персональних даних клієнта, дотримуючись їх конфіденційності, і верифікація карти виключає шахрайські дії з боку третіх осіб.

Офіс Кропивницький

 • Адреса

  вул. Є. Тельнова, 1

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-20:00; СБ: 09:00-20:00; НД: 09:00-16:00

 • Контакти

  (067) 555 67 02

Офіс Кропивницький

 • Адреса

  вул. Преображенська, 3А

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-20:00; СБ: 09:00-20:00; НД: 09:00-16:00

 • Контакти

  (067) 556 38 21; (067) 556 38 93; (067) 556 32 83; (050) 555 16 20;

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть суму (грн)

Кількість щомісячних платежів

Щомісячний платіж

грн

Ви вибрали: Змінити
Сума - 1000 грн; Тип погашення - ежемесячно; Платежiв - 0

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити