Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Повернутися до списку всіх офісів

Гроші до зарплати у Кропивницькому

Не знаєте, де взяти швидкий кредит – гроші до зарплати Кропивницький в компанії FinX на банківську карту стануть відмінною підмогою в складній ситуації.

Компанія FinX (ТОВ «ФК« Кредіплюс ») займається кредитуванням фізичних та юридичних осіб, пропонуючи великий пакет кредитних програм для широкої аудиторії позичальників.

Лояльні умови і мінімум вимог до позичальника дозволяють взяти кредит в Кіровограді (Кропивницький) всім повнолітнім громадянам України без підтвердження працевлаштування, надання застави та поручителів. З нами ви можете швидко вирішити всі нагальні проблеми, які потребують нехай невеликих, але грошових вкладень. Швидка позика на карту https://finx.com.ua/bystryj-zajm.

Гроші в борг у Кіровограді: як отримати?

У більшості випадків, швидкий споживчий кредит потрібний терміново: виникли прострочення за комунальними платежами, банківськими кредитами, зламалася машина, потрібно заплатити за навчання чи немає грошей навіть на невідкладні потреби (ліки, продукти та інше). Не завжди є можливість взяти гроші в борг у друзів і родичів, і в цьому випадку споживчі позики в МФО стають простим рішенням обставин, що склалися.

Компанія FinX прекрасно розуміє цей факт і видає гроші в борг Кропивницький терміново, без відмови, з максимальною зручністю та оперативністю оформлення і отримання позикових коштів.

Хто може взяти кредит в Кіровограді в компанії FinX

Кредитний ліміт для нових клієнтів становить від 1000 до 15000 гривень з подальшим збільшенням до 50000 грн. при погашенні першої позики. Термін кредитування варіюється від 84 днів до 1,5 років, що в поєднанні з невеликими сумами дозволяє оцінити платоспроможність клієнта, а позичальникові не допустити прострочень за позикою.

Компанія FinX ставитися лояльно до всіх нових клієнтів, тому кредит онлайн в Кіровограді доступний для:

 • Громадян з постійним місцем роботи:
 • Громадян, влаштованих неофіційно;
 • Самозайнятих (громадяни, які займаються підприємницькою або іншою професійною діяльністю, платять податки, але при цьому залишаються в статусі фіз.осіб);
 • Тимчасово безробітних і людей в активному пошуку нового місця роботи (звільнені за скороченням штатів, власним бажанням);
 • Студентів та пенсіонерів;
 • Молодих мам в декретній відпустці, домогосподарок;
 • Позичальників з нульовою кредитною історією і низьким кредитним рейтингом.

Крім кредитування фізичних осіб, компанія FinX однією з перших мікрофінансових організацій ввела програму «споживчий кредит на банківську карту на розвиток бізнесу» для підприємців. При цьому взяти гроші в борг у Кіровограді за програмою «кредит на відкриття бізнесу» можуть і ті, хто хоче відкрити свою справу, але не може цього зробити через відсутність фінансів.

Як подати заявку на кредит в FinX?

Для того щоб оформити кредит в FinX, необхідно подати заявку. Це можна зробити онлайн через зручний сервіс, по телефону або при особистому відвідуванні відділення МФО. Адреса, години роботи і контактні телефони відділення вказані в розділі «Наші офіси» для міста Кропивницький (Кіровоград).

Подача заявки онлайн на кредит на карту в Кіровограді виконується в кілька етапів:

 • На головній сторінці сайту необхідно визначити основні параметри позики: періодичність виплати, суму і кількість платежів. Не забудьте поставити галочку, якщо вже є клієнтом FinX – для постійних клієнтів діють програми лояльності (знижки).
 • Після відправки заявки на позику здійснюється перехід на сторінку анкети, в поля якої необхідно внести достовірні дані про себе. Також слід поставити галочку навпроти рядка про згоду з умовами оформлення онлайн-заявки. Далі натиснути на кнопку «Отримати кредит».
 • Залишиться дочекатися дзвінка менеджера, який допоможе підібрати найбільш вигідні умови кредитування, надати дані для отримання кредиту.
 • При позитивному рішенні гроші перераховуються на банківську карту нового клієнта FinX.

Також ви можете взяти гроші в борг у Кіровограді при особистому відвідуванні офісу. В цьому випадку не доведеться подавати заявку і заповнювати анкету самостійно: за вас це зробить менеджер, який і підбере вигідну кредитну програму.

Які документи потрібні при укладенні кредитного договору

Компанія FinX не вимагає від клієнта надлишкових даних, поруки і підтвердження цільового використання позикових коштів.

Оформити кредит без довідок про доходи Кіровоград можна, пред'явивши:

 • Паспорт громадянина України;
 • Ідентифікаційний код платника податків (ІПН);
 • Для юр. осіб додатково необхідно надати виписку ЄДРПОУ та податкову декларацію за минулий рік.

При оформленні мікропозик потрібна верифікація банківської карти, тому одна з умов швидкого отримання кредиту – це наявність іменної (дебетової або кредитної) картки українського банку. Компанія дбає про безпеку персональних даних клієнта, дотримуючись їх конфіденційності, і верифікація карти виключає шахрайські дії з боку третіх осіб.

Офіс Кропивницький

 • Адреса

  вул. Преображенська, 3А

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-18:00; СБ: Вихідний день; НД: Вихідний день

 • Контакти

  (067) 556 38 21; (067) 556 38 93; (050) 555 16 20;

Часті питання по кредиту

Хто може взяти кредит на картку у Кропивницькому

Громадянин України, який досяг віку 18 років. Наявність офіційного працевлаштування не обов'язково. Кредитуються всі категорії населення.

Як оформити кредит у Кропивницькому

Зробити це зручно наступними способами:

 • звернутися в офіс компанії;
 • подзвонити по телефону або вказати дані для зворотного дзвінка;
 • написати у чат онлайн через сайт.

Менеджер компанії внесе самостійно всі необхідні анкетні дані і вже через 15 хвилин зможе оголосити рішення за заявкою. Кожен клієнт розглядається індивідуально.

Що із документів потрібно для оформлення

При собі потрібно мати ідентифікаційний код, паспорт.

Коли потрібно повернути позику

Позика повертається не пізніше дати, зазначеної у договорі. При наявності бажання і можливостей є дострокове закриття кредиту.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити