Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Повернутися до списку всіх офісів

Онлайн кредит у Львові

Для тих, кому гроші потрібні дійсно терміново, компанія FinX пропонує взяти кредит у Львові на банківську карту з високим ступенем схвалення і швидким отриманням.

Є, як мінімум, два варіанти, де можна взяти гроші в борг: зайняти у друзів або родичів або оформити кредит в банку, але це не завжди рішення фінансової проблеми. У друзів може не виявитися потрібної суми, а банківські установи висувають серйозні вимоги до позичальників.

Вихід зі становища – швидка позика в МФО (мікрофінансової організації), яка не пред'являє таких жорстких вимог до клієнтів, як банк. Компанія FinX (ТОВ «ФК «Кредіплюс») надає споживчі позики і кредити для фізичних осіб «до зарплати », пропонує кредитні програми для підприємців, лояльно ставиться до нових клієнтів, і забезпечує вигідні умови кредитування для постійних позичальників, студентів і пенсіонерів. Отримати кредит у Харкові https://finx.com.ua/office/kharkov.

Гроші в борг у Львові в FinX: умови кредитування

У якийсь момент гроші потрібні терміново кожній людині: потрібно сплатити комунальні платежі, оплатити навчання, купити ліки і продукти. Труднощі можуть бути різними і терміновий кредит Львів – це оптимально швидке рішення різних фінансових негараздів.

У порівнянні з банківськими кредитними продуктами, швидку позику в FinX отримати набагато простіше, швидше і з мінімумом документів, а це якраз і є вагомою перевагою термінового кредитування. Відсоткова ставка вища, ніж у банку, але, як правило, позичальникові потрібні невеликі суми і на короткий термін, тому підсумкова сума мікрокредиту з відсотками цілком прийнятна.

Хто може взяти споживчий займ в FinX

Невеликі суми позик при першому зверненні, достатні терміни кредитування (мінімум 84 дні) + можливість пролонгації кредитного договору дозволяють компанії FinX не ставити жорсткі рамки для нових клієнтів.

Компанія не практикує детальну перевірку кредитної історії, не вимагає довідок про офіційний заробіток, застави і поруки, тому взяти кредит у Львові можуть громадяни з різним рівнем доходу:

 • Офіційно працюючі громадяни;
 • Особи без офіційного працевлаштування (що працюють за договором, тимчасово);
 • Самозайняті – громадяни, які займаються підприємницькою або іншою незалежною професійною діяльністю, сплачують податок, але при цьому не реєструються, як підприємці, залишаючись у статусі фіз. особи;
 • Підприємці (юр. особи) + бажаючі розпочати свою справу «з нуля»;
 • Тимчасово безробітні (люди в пошуку нового місця роботи, звільнені за скороченням штатів);
 • Мами в декретній відпустці;
 • Студенти і пенсіонери;
 • Позичальники з нульовою кредитною історією або низьким (нижче середнього) кредитним рейтингом.

Подати заявку на кредит на карту Львів можуть всі громадяни України, які досягли віку 18 років, без судимостей. Варіантів подачі заявки кілька: онлайн через сервіс FinX, який працює цілодобово 24/7, по телефону (для попереднього рішення) або особисто при відвідуванні офісу компанії.

Регіональні відділення компанії FinX розташовані в 36 містах України. Адреса, години роботи і контактні телефони відділення у Львові вказані на сторінці розділу «Наші офіси».

Умови кредитування

Нові клієнти компанії FinX при першому зверненні можуть оформити заявку на кредит, сума якої варіюється від 1000 до 15000 грн на термін від 84 днів до 30 місяців. При повторному зверненні і успішному обслуговуванні попереднього кредиту, позичальник може отримати до 50000 грн до 1,5 років.

Відсоткова ставка за споживчими позиками становить від 230% на рік: для постійних клієнтів, студентів та пенсіонерів діють знижки.

Документи для оформлення кредиту на карту у Львові

Для того щоб взяти гроші в борг Львів, необхідно заповнити анкету та внести достовірні дані про себе (ім'я, прізвище, номер мобільного телефону, місто, де буде оформлятися кредит). Номер телефону повинен бути особистим, оскільки на нього буде телефонувати менеджер для підтвердження актуальності заявки.

Документи, необхідні для оформлення мікропозики:

 • Паспорт громадянина України;
 • ІПН (ідентифікаційний номер платника податків);
 • Виписка з ЄДРПОУ та податкова декларація за звітний період (тільки для юридичних осіб).

Крім основних документів, у позичальника повинна бути іменна (кредитна або дебетова) картка будь-якого українського банку з позитивним балансом на рахунку (не менше 2 грн). Це необхідно для верифікації (прив'язки) карти, на яку будуть перераховані позикові кошти.

Дізнатися умови кредитування можна в чаті на сторінці сайту або за телефоном гарячої лінії. Менеджер відповість на всі питання, що стосуються оформлення позики, допоможе підібрати найбільш вигідні умови кредитування і вирішити труднощі, які виникли в процесі подачі заявки онлайн.

Офіс Львів

 • Адреса

  вул. Героїв УПА, 29

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-18:00; СБ: Вихідний день; НД: Вихідний день

 • Контакти

  (067) 555 72 48; (067) 555 75 34; (050) 555 16 47

Офіс FinX у Львові

 • Адреса

  вул. Джерельна, 2б

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-18:00; СБ: Вихідний день; НД: Вихідний день

 • Контакти

  (067) 555 64 59; (067) 555 70 21; (050) 555 26 91

Офіс у Львові

 • Адреса

  вул. Сихівська, 30

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-18:00; СБ: Вихідний день; НД: Вихідний день

 • Контакти

  (067) 555 71 93; (067) 555 71 95; (050) 555 21 43

Часті питання по кредиту

Хто може взяти кредит на картку у Львові

Дорослий громадянин України. Кредитування є громадянам із різним соціальним статусом. Кредитні продукти розроблені з урахуванням потреб кожної категорії населення.

Як оформити кредит у Львові

Завітати до відділення компанії або звернутися до менеджерів по телефону. Доступна подача заявки через чат онлайн. Після уточнення і внесення анкетних даних, верифікації банківської картки менеджер відправляє заявку у роботу. За її підсумками озвучується кредитне рішення і умови надання позики. 

Що із документів потрібно для оформлення

Паспорт громадянина України, ідентифікаційний код.

Коли потрібно повернути позику

Важливо дотримуватися термінів, зазначених у договорі і не порушувати їх. Можливо закриття кредиту достроково.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити