Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Повернутися до списку всіх офісів

Онлайн кредит в Сумах

Виникли фінансові труднощі і терміново потрібні гроші в м. Суми: компанія FinX видає швидкі споживчі позики і кредити без довідок про доходи, заставного забезпечення і поручительства.

Уникнути фінансових труднощів в кризу досить складно навіть людям зі стабільним щомісячним заробітком, але це питання можна вирішити, якщо знати, де взяти грошей до зарплати. Кредит без офіційного працевлаштування https://finx.com.ua/credit-bez-oficialnogo-trydoystroistva.

Компанія FinX (ТОВ «ФК «Кредіплюс») стане вашим надійним і постійним фінансовим помічником в будь-яких життєвих ситуаціях. Потрібно купити подарунок, доробити ремонт, не вистачає на подорож мрії? Швидкий кредит від FinX на будь-які потреби – це мінімум документів, оперативне оформлення позики, високий ступінь схвалення і моментальне перерахування грошей на банківську карту будь-якого банку України.

Вигідні займи в FinX: коли терміново потрібні гроші в Сумах

Термінові споживчі позики «до зарплати» в FinX – фінансова послуга, яка дозволяє взяти кредит в Сумах швидко, без паперової тяганини, застави або поручителів. Загалом, без всіх тих вимог, які є типовою практикою більшості банківських установ.

Якщо ви вирішили оформити мікропозику в компанії FinX, ви отримуєте:

 • Максимальну зручність подачі заявки: онлайн, за телефоном або при особистому зверненні в офіс компанії.

 • Оперативне оформлення мікропозики – 20 хвилин.

 • Лояльні умови кредитування для нових клієнтів, знижки постійним позичальникам, студентам і пенсіонерам.

 • Кредитний ліміт для першої позики – до 15000 грн на термін від 84 днів.

 • Збільшення суми кредитного ліміту при своєчасному обслуговуванні кредиту до 50000 грн на термін до 1,5 років.

 • Можливість дострокового погашення позики без комісій і штрафів.

 • Можливість продовження дії кредитного договору.

Хто може взяти кредит в Сумах в компанії FinX

Компанія FinX давно на ринку мікрокредитування і сформувала власний підхід до своєї кредитної аудиторії, забезпечуючи не тільки зручність і оперативність отримання мікропозик. В основі роботи компанії – підтримка фінансово будь-якого позичальника, який потрапив у скрутне становище.

Виходячи з цього, терміновий кредит у FinX в Сумах доступний для наступних категорій позичальників:

 • Офіційно працюючі громадяни.

 • Особи, працевлаштовані неофіційно (за короткостроковим договором).

 • Тимчасово безробітні, які перебувають на обліку в службі зайнятості.

 • Підприємці на розвиток бізнесу і ті громадяни, які хочуть почати свою справу «з нуля».

 • Студенти від 18 до 24 років і пенсіонери.

 • Молоді мами у відпустці по догляду за дитиною, домогосподарки.

Компанія FinX не практикує перевірку фінансової спроможності клієнта, його платоспроможності та не вимагає наявності кристально чистої кредитної історії. Подати заявку і отримати мікрокредит без відмови можуть навіть ті позичальники, які допускали прострочення банківських кредитів, або ж мають кредитний рейтинг нижче середнього.

Які документи потрібні для оформления кредита

У компанії FinX можуть оформити позику повнолітні громадяни України без судимостей.

Для отримання кредиту в Сумах позичальник повинен надати:

 • Паспорт з українським громадянством.

 • ІПН (ідентифікаційний код платника податків).

 • Для юр. осіб (підприємців) необхідно доповнити пакет документів випискою з ЄДРПОУ та податкової декларації за минулий рік.

Одна з обов'язкових умов – наявність персоналізованої (іменної) банківської картки українського банку. При оформленні мікрокредиту необхідно буде пройти верифікацію карти, тому на ній повинен бути позитивний баланс. Гроші не знімаються з карти, а блокуються до моменту введення коду, який буде надіслано на телефон позичальника.

Подібна процедура підтверджує належність карти особі, що оформляє мікропозику, і виключає будь-які шахрайські дії. Також важливо, щоб номер телефону, який вводиться при оформленні анкети, належав позичальнику, так як саме на нього подзвонить менеджер для узгодження умов кредитування і на нього прийде код для верифікації.

Як подати заявку на споживчий займ в Сумах?

Зручність оформлення мікропозик – один з пріоритетів роботи компанії FinX.

 • Подати заявку на кредит терміново можна в онлайн режимі через сервіс FinX, де представлений зручний калькулятор для розрахунку параметрів позики та анкета, яку потрібно заповнити.

 • Після відправки заявки вам передзвонить менеджер для підбору умов кредитування. Все, що залишиться – це дочекатися рішення, надати дані і отримати гроші на карту.

 • Для тих, хто звик оформляти кредитні зобов'язання традиційним способом, доступна подача заявки особисто в офісі компанії.

Всього в Україні працює 54 регіональних відділення FinX, які розташовані в 36 містах України, в тому числі і в м. Суми. Оформлення через офіс компанії зручно тим, що позичальникові необхідно надати тільки документи: заповненням заявки займеться менеджер.

Незалежно від способу оформлення мікрокредиту, позикові кошти перераховуються на банківську карту, але це не заважає зняти готівку в будь-якому банкоматі або залишити гроші на карті для оплати покупок, послуг, платежів по ЖКГ та іншого.

Для погашення мікрокредиту є кілька способів: онлайн через систему EasyPay на сайті FinX, через інтернет-банк Приват24, через платіжний термінал ПриватБанку або через банківське відділення. Дізнатися подробиці та всі варіанти погашення споживчих позик можна в розділі «Погасити кредит».

Офіс Суми

 • Адреса

  вул. Козацький Вал, 1

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-18:00; СБ: Вихідний день; НД: Вихідний день

 • Контакти

  067 555 75 19, 050 555 25 92

Часті питання по кредиту

Хто може взяти кредит на картку у Сумах

Громадянин України, який досяг віку 18 і більше років. Кредитування доступне різним категоріям фізичних осіб (студенти, пенсіонери, які тимчасово не працюють, військові та інші). Діє кредитна програма для приватних підприємців. Шанси отримати позику мають також особи із поганою кредитною історією.

Як оформити кредит у Сумах

Взяти необхідні документи і відвідати відділення у Сумах. Якщо такої можливості немає, зателефонувати за телефоном 0 800 753 000 або ж подати заявку через сайт.

Співробітники компанії візьмуть весь процес оформлення на себе. Запропонують максимально вигідні умови кредитування кожного клієнта.

Що із документів потрібно для оформлення

При собі повинен бути паспорт, ІПН.

Коли потрібно повернути позику

Точний термін повернення вказано у договорі кредитування. При можливості договір можна закрити достроково.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити