Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Повернутися до списку всіх офісів

Онлайн кредит в Одесі

Коли потрібна невелика сума грошей терміново: кредити без довідки про доходи в Одесі на банківську карту в компанії FinX – це можливість швидко вирішити всі фінансові проблеми і труднощі.

Термінові споживчі кредити, по-іншому мікрокредити або швидкозайми, видають мікрофінансові організації під відсотки. Відсоткова ставка вище, ніж у банку, але на відміну від банківських установ, МФО не проводять детальний аналіз фінансової спроможності та платоспроможності нового клієнта.

Компанія FinX ставить мінімальні вимоги до позичальників, яким потрібен кредит без відмови в Одесі, і не вимагає довідок про заробіток, підтвердження постійного і офіційного джерела доходу. При отриманні мікропозик не знадобиться застава і порука третіх осіб.

Кредит в Одесі без довідок про доходи: чому вигідно співпрацювати з FinX

Основна спеціалізація компанії FinX – термінове споживче кредитування фізичних і юридичних осіб, для яких пропонується великий пакет кредитних програм без відмови і підтвердження платоспроможності.

Взяти кредит без застави в Одесі в компанії FinX можуть:

 • Громадяни, працевлаштовані офіційно.

 • Громадяни, які працюють неофіційно, тимчасово.

 • Тимчасово безробітні, які перебувають на обліку в державній службі зайнятості.

 • Підприємці (зареєстровані юр. особи) та самозайняті (особи, які займаються певним видом діяльності, сплачують податки, але залишаються в статусі фізосіб).

 • Фіз. особи (НЕ самозайняті), у яких є бажання відкрити свій бізнес «з нуля».

 • Студенти від 18 до 24 років і пенсіонери.

 • Мами у відпустці по догляду за дитиною, домогосподарки.

 • Позичальники з поганою кредитною історією, простроченням по кредитах або які мають кредитні зобов'язання в банку.

Невеликі суми першої мікропозики, плаваючий термін кредитування + можливість пролонгації (продовження дії) кредитного договору при виплаті відсотків за позикою знижує ризик прострочень і дозволяє компанії не ставити жорсткі рамки для нових позичальників. Відсоток схвалення на кредит в Одесі досить високий, завдяки чому термінову допомогу грошима можуть отримати громадяни від 18 років навіть з серйозними фінансовими труднощами на даний момент.

Умови кредитування

Компанія FinX лояльно ставиться до нових клієнтів. При першому зверненні кредитний ліміт становить від 1000 до 15000 грн на термін від 84 днів до 30 місяців. Періодичність сплати мікропозики – щотижня, раз на 14 днів і раз на місяць, що дозволяє при нестабільності фінансового становища віддавати борг невеликими сумами, некритичними для бюджету.

При своєчасному обслуговуванні кредиту без застави в Одесі і повному погашенні кредитних зобов'язань, новий позичальник стає постійним клієнтом FinX і може розраховувати на кредитний ліміт до 50000 грн на термін до 1,5 років зі зниженням відсоткової ставки і зручною періодичністю сплати позики.

Процентна ставка становить від 230% на рік, але розраховується виходячи зі статусу клієнта в компанії FinX: для постійних клієнтів діють програми лояльності, для студентів і пенсіонерів знижки.

Документи, необхідні для отримання кредиту без відмови в Одесі в FinX

Термінові споживчі позики і кредити в компанії FinX доступні для фізичних та юридичних осіб, громадян України у віці від 18 років, без судимостей.

Щоб оформити кредит в Одесі без довідок про доходи потрібно надати тільки:

 • Паспорт з українським громадянством.

 • ІПН (ідентифікаційний податковий номер);

 • Для юр. осіб потрібна виписка з ЄДРПОУ та податкової декларації за звітний період.

При оформленні мікропозик слід вказувати достовірні дані та особистий номер телефону, на який передзвонить менеджер для підтвердження заявки та узгодження умов кредитування.

Клієнт повинен бути власником банківської карти, яка повинна бути іменною (персоналізованою), і мати позитивний баланс (не менше 2 грн) – це потрібно для процедури верифікації та підтвердження належності карти тій особі, яка оформляє позику.

Як оформити мікрозайм в FinX?

Щоб взяти кредит в Одесі в компанії FinX, можна скористатися одним з варіантів подачі заявки:

 • Онлайн на сервісі компанії FinX, де можна розрахувати параметри позики, заповнити анкету та надіслати її на розгляд, не виходячи з дому.

 • За телефоном, зазначеним на головній сторінці сайту.

 • При особистому відвідуванні одного з офісів компанії у вашому місті.

В Одесі працює три відділення компанії FinX. Якщо ви не знаєте, де вони розташовані, в розділі «Наші офіси» на сайті вказані всі міста з відділеннями компанії, і адреси, години роботи і контактні телефони конкретного відділення.

Як погасити кредит в Одесі?

Компанія піклується про зручність своїх клієнтів – погасити онлайн кредит в Одесі так само просто, як і отримати.

Для внесення платежу за позикою доступні кілька способів:

 • Онлайн на сайті FinX через систему EasyPay.

 • Онлайн через інтернет-банкінг Приват24.

 • Шляхом внесення готівки через термінали ПриватБанку і сторонніх організацій, присутніх у вашому місті.

 • Особисто у відділенні банку шляхом переказу грошей на рахунок компанії FinX.

При погашенні кредиту онлайн або через термінали комісія не стягується. При внесенні платежу через банківське відділення доведеться заплатити комісію, відсоток якої встановлюється банком. Детальна інформація вказана в розділі «Погасити кредит»: https://finx.com.ua/ru/repay.

Офіс Одеса

 • Адреса

  вул. Академіка Корольова, 92

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-18:00; СБ: Вихідний день; НД: Вихідний день

 • Контакти

  (067) 556 73 40; (067) 555 73 52;

Офіс в Одесі

 • Адреса

  Пр-т. Добровольського, 75а

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-18:00; СБ: Вихідний день; НД: Вихідний день

 • Контакти

  (067) 555 70 62; (067) 555 70 58

Часті питання по кредиту

Хто може взяти кредит на картку в Одесі

Фізична особа у віці від 18 років, що має українське громадянство. Кредитування є для громадян без офіційного оформлення, із поганою кредитною історією, тимчасово непрацюючим. Є вигідні кредитні програми для різних категорій населення.

Як оформити кредит в Одесі

Щоб отримати грошовий позику, потрібно із документами прийти до відділення компанії в Одесі або ж звернутися із проханням про кредит по телефону, через чат онлайн. Співробітник посприяє у заповненні данних, подачі заявки. Озвучить отримане рішення і запропонує лояльні умови надання кредиту.

Що із документів потрібно для оформлення

Паспорт, ІПН.

Коли потрібно повернути позику

У договорі вказано крайній термін погашення позики, його не можна порушувати. При бажанні закрити кредит можна раніше цього терміну.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.882,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити