Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Повернутися до списку всіх офісів

Онлайн кредит в Черкасах

Гроші звичайно потрібні терміново: якщо вам знайома така ситуація, звертайтеся в компанію FinX, яка видає термінові кредити в Черкасах на банківську карту без зайвої паперової тяганини і довгого очікування.

Взяти споживчий займ в мікрофінансовій організації – послуга досить поширена і популярна. Звернення в МФО дозволяє взяти грошей у борг ненадовго, коли вони потрібні дуже терміново і швидко. І все тому, що процес оформлення і отримання мікрокредиту займає не більше 20 – 30 хвилин часу. Терміново знайти гроші https://finx.com.ua/dengi-srochno.

Принципи роботи фінансової компанії FinX (ТОВ «ФК «Кредіплюс») відрізняються від стандартних МФО – клієнт може оформити кредит без відмови в режимі онлайн або ж звернутися особисто в офіс. Всього в Україні працює 54 регіональних відділення, які розташовані в 36 містах, в тому числі і в м. Черкаси. Це зручно для тих, хто живе поблизу офісу, оскільки при оформленні заявки особисто буде потрібно принести тільки документи, а все інше зробить менеджер компанії.

Швидкий кредит під невеликий відсоток в Черкасах: як отримати?

ТОВ «ФК «Кредіплюс» – фінансова установа, яка займається терміновим кредитуванням фізичних осіб у великому пакеті кредитних програм «до зарплати».

Споживчі позики видаються без підтвердження цільового використання кредитних коштів: як новий, так і постійний клієнт може оформити кредит на карту в Черкасах на невідкладні потреби, на ремонт в квартирі або ремонт машини, на купівлю великої і дрібної побутової техніки та інші цілі, навіть на подорож і відпустку всією сім'єю. Після отримання кредиту, клієнт може зняти готівку або оплачувати товари і послуги карткою: як зручно.

Переваги кредитування в компанії FinX

 • Як мінімум два зручних варіанти оформлення мікропозик: онлайн або при особистому відвідуванні офісу. Адреси, робочі години та контактні телефони всіх відділень FinX вказані в розділі «Наші офіси». Також можна зателефонувати для попереднього рішення по кредиту.

 • Оперативне оформлення і отримання мікропозик (не більше 20 хвилин), моментальне перерахування грошей на карту при позитивному рішенні;

 • Мінімальний пакет документів – не потрібна довідка про доходи, застава і порука;

 • Вигідні програми кредитування для нових клієнтів: кредитний ліміт для першої позики від 1000 до 15000 грн на термін від 84 днів.

 • Програми лояльності для постійних клієнтів зі збільшенням кредитного ліміту до 50000 грн на термін до 1,5 років і зменшенням відсоткової ставки за позикою;

 • Знижки пенсіонерам і студентам;

 • Погашення кредиту достроково без прихованих комісій, відсотків і штрафів;

 • Зручні способи погашення онлайн без комісії.

Хто може взяти кредит в місті Черкаси

Лояльні умови кредитування для клієнтів – це не тільки відсутність паперової тяганини, збільшення кредитного ліміту і зменшення відсоткової ставки. Компанія FinX не встановлює жорстких рамок для своїх клієнтів, видає невеликі суми перших позик, які можна гасити частинами, дозволяє пролонгувати (продовжити) дію кредитного договору.

Такий підхід до кредитних відносин з клієнтами знижує ризик прострочень і дозволяє видавати кредит під невеликий відсоток у Черкасах для таких категорій позичальників, як:

 • Громадяни, працевлаштовані офіційно і ті, що мають постійне місце роботи;

 • Громадяни, які працюють неофіційно, тимчасово, на підробці;

 • Тимчасово безробітні;

 • Громадяни, які зареєстровані, як самозайняті;

 • Студенти і пенсіонери;

 • Молоді мами у відпустці по догляду за дитиною і домогосподарки;

 • Позичальники з низьким (нижче середнього) кредитним рейтингом.

Окрема категорія позичальників – підприємці, які зареєстровані в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України. У кожної юр. особи є можливість взяти гроші в кредит в Черкасах на розвиток бізнесу до 50000 грн терміном на 1,5 року зі зручною періодичністю погашення.

Крім того, оформити мікропозику можуть навіть ті, у кого є хороша ідея бізнесу, але немає фінансів для її реалізації. Для майбутніх підприємців діє програма «кредит на відкриття бізнесу» з оптимально вигідними умовами кредитування. Дізнатися всі подробиці можна за телефоном гарячої лінії, вказаним на сайті FinX.

Які документи потрібно надати для отримання мікрокредиту

Отримати швидкий мікрокредит в компанії FinX просто, якщо ви повнолітній (18 років) громадянин України, не маєте судимостей і є власником картки українського банку.

Для оформлення кредиту онлайн в Черкасах будуть потрібні наступні документи:

 • Український паспорт з пропискою;

 • Ідентифікаційний код платника податків, що видається всім громадянам України (ІПН);

 • Виписка з податкової декларації та ЄДРПОУ (для юр. осіб).

Обов'язкова умова – внесення в поля анкети достовірних даних про себе (ім'я, прізвище, місто проживання, телефон). Особливо уважно слід вводити номер телефону, оскільки на нього зателефонує менеджер для підбору та погодження умов кредитування. Залишиться тільки дочекатися рішення, надати персональні дані, пройти верифікацію карти, підписати договір і отримати гроші на карту. Всього 20 хвилин, щоб вирішити термінові фінансові проблеми.

Офіс Черкаси

 • Адреса

  вул. Вернигори 4

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-18:00; СБ: Вихідний день; НД: Вихідний день

 • Контакти

  (067) 555 65 19; (067) 555 70 83

Часті питання по кредиту

Хто може взяти кредит на картку у Черкасах

Громадянин України віком від 18 років. Інших обмежень для кредитування немає. Шанси отримати позику є і у осіб із поганою кредитною історією.

Як оформити кредит у Черкасах

Досить просто взяти документи і прийти в офіс компанії. Віддалено подати заявку на кредит можна через телефон або ж чат онлайн, замовити зворотний дзвінок. При будь-якому із способів в оформленні допоможе менеджер компанії. Клієнтові потрібно повідомити просто необхідні дані для складання анкети. Після обробки запиту менеджер озвучить можливі варіанти надання кредиту.

Що із документів потрібно для оформлення

Потрібно мати при собі паспорт, ІПН.

Коли потрібно повернути позику

Відповідно до термінів погашення, зазначеним у кредитному договорі, і не пізніше крайньої дати. Можна погасити борг достроково.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити