Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Повернутися до списку всіх офісів

Кредит онлайн у Дніпрі

Виникли фінансові труднощі: компанія FinX надає швидкі кредити онлайн на карту в Дніпрі без довідок про доходи, застави та поруки.

Для кожної окремо взятої людини форс-мажорними обставинами, пов'язаними з нестачею грошей, може стати будь-яка життєва ситуація. Для одного це терміновий ремонт машини, яка є джерелом доходу або заборгованість по комунальним платежам, яку потрібно терміново погасити, а для іншого гостра нестача грошей «до зарплати» на необхідні потреби.

Вихід із ситуації для всіх, кому потрібна термінова фінансова допомога – взяти гроші в кредит у Дніпропетровську, обравши кредитну програму на сайті FinX. В арсеналі компанії великий пакет програм «кредит до зарплати» для фізичних осіб і спеціальні умови кредитування для підприємців, студентів та пенсіонерів. Приватний кредит онлайн https://finx.com.ua/chastnyj-credit.

Споживчі позики і кредити у Дніпрі терміново в FinX: що потрібно

Видача споживчих позик, або по-іншому, мікропозик до зарплати на банківську карту – затребувана послуга, яка здійснюється мікрофінансовими організаціями. Це простий вихід із скрутного фінансового становища, коли немає можливості взяти в борг у друзів і родичів, а до зарплати кілька днів.

Чому простіше взяти мікрокредит у FinX?

Головна відмінність швидкого кредиту онлайн у Дніпропетровську в компанії FinX від кредитування в банку полягає в наступному:

 • Видається невелика сума грошей на короткий термін – в цьому випадку процентна ставка не здається непідйомною, особливо при достроковому погашенні кредиту.
 • Для тих, хто не може віддати всю суму мікрокредиту з відсотками, є можливість пролонгації кредитного договору, що знижує ризик прострочень у позичальника. Тобто, клієнт МФО може віддати тільки відсотки за позикою, не виплачуючи всю суму відразу, а продовжуючи договір ще на 2 тижні або 1 місяць.
 • Для того щоб взяти кредит у Дніпрі не потрібно підтвердження офіційного доходу, не потрібні порука і застава. Від клієнта не вимагають і підтвердження того, на що він витратить гроші: позичальник може зняти готівку або користуватися картою для платежів.
 • Оформлення мікропозик займає не більше 20 хв., а гроші надходять на карту позичальника практично моментально після прийняття позитивного рішення і підписання договору.

Ще одна істотна перевага «кредитів до зарплати» – це можливість оформити мікропозику онлайн або по телефону з будь-якого міста. Зручний сервіс подачі заявки пропонує калькулятор, за яким можна підібрати прийнятний період оплати, розрахувати суму платежу та їх кількість.

Доступна і стандартна процедура оформлення заявки за допомогою особистого відвідування одного з 54 відділень компанії FinX, розташованих у 36 містах України. Зокрема у Дніпропетровську знаходяться два відділення компанії, адреси та телефон яких можна дізнатися з контактних даних на сайті FinX. Цей спосіб оформлення кредиту у Дніпрі терміново найчастіше вибирають пенсіонери, і це так само зручно, як і подача онлайн-заявки на позику, оскільки менеджер компанії не тільки підбере найбільш вигідні умови кредитування, але й заповнить анкету.

Хто може взяти гроші в кредит у Дніпропетровську

Компанія FinX займається кредитуванням не тільки фізичних осіб у великому спектрі кредитних програм «до зарплати», а й однією з перших мікрофінансових організацій впровадила «споживчі кредити на карту для підприємців» на розвиток бізнесу. При першому зверненні можна отримати мікропозику до 15000 грн з подальшим підвищенням ліміту до 50000 грн терміном від 84 днів до 1,5 років.

Компанія лояльно ставиться до своїх клієнтів, пред'являючи мінімальні вимоги до позичальників, тому взяти кредит у Дніпропетровську без довідок про доходи можуть наступні категорії громадян:

 • Працюючі офіційно і неофіційно, в тому числі і самозайняті;
 • Підприємці та ті, хто бажає відкрити свою справу «з нуля»;
 • Студенти і пенсіонери;
 • Домогосподарки і молоді мами в декреті;
 • Тимчасово безробітні;
 • Позичальники з нульовою та поганою кредитною історією.

Широке охоплення громадян, що особливо потребують фінансової підтримки в певні періоди життя, знімає проблему конкретної людини – де знайти невелику суму грошей в борг у Дніпрі на короткий термін, не переплачуючи за відсотками.

Які документи потрібні для оформлення мікрокредиту

Пакет документів, необхідний для оформлення анкети на кредит:

 • Паспорт громадянина України;
 • ІПН (ідентифікаційний податковий номер);
 • Для юридичних осіб потрібно надати податкову декларацію за звітний рік.

Обов'язкові умови, яких слід дотримуватися, щоб взяти гроші в кредит у Дніпропетровську – це повноліття (вік від 18 років), відсутність судимості, наявність активного номера телефону та діючої іменної карти будь-якого українського банку.

Крім зручного та швидкого оформлення споживчих позик і кредитів, для клієнтів пропонується і декілька варіантів внесення платежів: онлайн в розділі «Погасити кредит» на сайті компанії FinX, оплата через LiqPay, інтернет-банкінг Приват 24 або через термінали ПриватБанку.

Офіс Дніпро

 • Адреса

  пр-т Слобожанський, 40 а

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-19:00; СБ: 10:00-17:00; НД: Вихідний день

 • Контакти

  (067) 555 65 87; (067) 555 65 84; (050) 555 17 36

Часті питання по кредиту

Хто може взяти кредит на картку у Дніпрі

Отримати кредит можуть дієздатні громадяни України, які досягли повноліття. Бути офіційно працевлаштованим необов'язково. МФО з успіхом кредитує пенсіонерів, студентів, приватних підприємців та інші категорії населення.

Як оформити кредит у Дніпрі

Для оформлення позики можна особисто звернутися в один з офісів компанії у Дніпрі, зателефонувати за телефоном 0 (800) 753 000 або залишити у будь-який час заявку на сайті. Менеджер компанії після ознайомлення і внесення особистих даних клієнта, запропонує в індивідуальному порядку максимально лояльні умови кредитування.

Що із документів потрібно для оформлення

Щоб взяти грошовий кредит, знадобиться паспорт громадянина України, ІПН. Довідка про доходи не потрібна.

Коли потрібно повернути позику

Борг по кредиту повертається не пізніше терміну, зазначеного у договорі. При наявності можливостей доступна послуга дострокового погашення позики.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити