взяти
кредит

0 (800) 753 000 ПН-СБ: 9:00-20:00; ВС: 09:00-16:00

Повернутися до списку всіх офісів

Кредит онлайн у Дніпрі

Виникли фінансові труднощі: компанія FinX надає швидкі кредити онлайн на карту в Дніпрі без довідок про доходи, застави та поруки.

Для кожної окремо взятої людини форс-мажорними обставинами, пов'язаними з нестачею грошей, може стати будь-яка життєва ситуація. Для одного це терміновий ремонт машини, яка є джерелом доходу або заборгованість по комунальним платежам, яку потрібно терміново погасити, а для іншого гостра нестача грошей «до зарплати» на необхідні потреби.

Вихід із ситуації для всіх, кому потрібна термінова фінансова допомога – взяти гроші в кредит у Дніпропетровську, обравши кредитну програму на сайті FinX. В арсеналі компанії великий пакет програм «кредит до зарплати» для фізичних осіб і спеціальні умови кредитування для підприємців, студентів та пенсіонерів.

Споживчі позики і кредити у Дніпрі терміново в FinX: що потрібно

Видача споживчих позик, або по-іншому, мікропозик до зарплати на банківську карту – затребувана послуга, яка здійснюється мікрофінансовими організаціями. Це простий вихід із скрутного фінансового становища, коли немає можливості взяти в борг у друзів і родичів, а до зарплати кілька днів.

Чому простіше взяти мікрокредит у FinX?

Головна відмінність швидкого кредиту онлайн у Дніпропетровську в компанії FinX від кредитування в банку полягає в наступному:

 • Видається невелика сума грошей на короткий термін – в цьому випадку процентна ставка не здається непідйомною, особливо при достроковому погашенні кредиту.
 • Для тих, хто не може віддати всю суму мікрокредиту з відсотками, є можливість пролонгації кредитного договору, що знижує ризик прострочень у позичальника. Тобто, клієнт МФО може віддати тільки відсотки за позикою, не виплачуючи всю суму відразу, а продовжуючи договір ще на 2 тижні або 1 місяць.
 • Для того щоб взяти кредит у Дніпрі не потрібно підтвердження офіційного доходу, не потрібні порука і застава. Від клієнта не вимагають і підтвердження того, на що він витратить гроші: позичальник може зняти готівку або користуватися картою для платежів.
 • Оформлення мікропозик займає не більше 20 хв., а гроші надходять на карту позичальника практично моментально після прийняття позитивного рішення і підписання договору.

Ще одна істотна перевага «кредитів до зарплати» – це можливість оформити мікропозику онлайн або по телефону з будь-якого міста. Зручний сервіс подачі заявки пропонує калькулятор, за яким можна підібрати прийнятний період оплати, розрахувати суму платежу та їх кількість.

Доступна і стандартна процедура оформлення заявки за допомогою особистого відвідування одного з 54 відділень компанії FinX, розташованих у 36 містах України. Зокрема у Дніпропетровську знаходяться два відділення компанії, адреси та телефон яких можна дізнатися з контактних даних на сайті FinX. Цей спосіб оформлення кредиту у Дніпрі терміново найчастіше вибирають пенсіонери, і це так само зручно, як і подача онлайн-заявки на позику, оскільки менеджер компанії не тільки підбере найбільш вигідні умови кредитування, але й заповнить анкету.

Хто може взяти гроші в кредит у Дніпропетровську

Компанія FinX займається кредитуванням не тільки фізичних осіб у великому спектрі кредитних програм «до зарплати», а й однією з перших мікрофінансових організацій впровадила «споживчі кредити на карту для підприємців» на розвиток бізнесу. При першому зверненні можна отримати мікропозику до 15000 грн з подальшим підвищенням ліміту до 50000 грн терміном від 84 днів до 1,5 років.

Компанія лояльно ставиться до своїх клієнтів, пред'являючи мінімальні вимоги до позичальників, тому взяти кредит у Дніпропетровську без довідок про доходи можуть наступні категорії громадян:

 • Працюючі офіційно і неофіційно, в тому числі і самозайняті;
 • Підприємці та ті, хто бажає відкрити свою справу «з нуля»;
 • Студенти і пенсіонери;
 • Домогосподарки і молоді мами в декреті;
 • Тимчасово безробітні;
 • Позичальники з нульовою та поганою кредитною історією.

Широке охоплення громадян, що особливо потребують фінансової підтримки в певні періоди життя, знімає проблему конкретної людини – де знайти невелику суму грошей в борг у Дніпрі на короткий термін, не переплачуючи за відсотками.

Які документи потрібні для оформлення мікрокредиту

Пакет документів, необхідний для оформлення анкети на кредит:

 • Паспорт громадянина України;
 • ІПН (ідентифікаційний податковий номер);
 • Для юридичних осіб потрібно надати податкову декларацію за звітний рік.

Обов'язкові умови, яких слід дотримуватися, щоб взяти гроші в кредит у Дніпропетровську – це повноліття (вік від 18 років), відсутність судимості, наявність активного номера телефону та діючої іменної карти будь-якого українського банку.

Крім зручного та швидкого оформлення споживчих позик і кредитів, для клієнтів пропонується і декілька варіантів внесення платежів: онлайн в розділі «Погасити кредит» на сайті компанії FinX, оплата через LiqPay, інтернет-банкінг Приват 24 або через термінали ПриватБанку.

Офіс Дніпро

 • Адреса

  вул. В. Липинського, 9

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-20:00; СБ: 09:00-20:00; НД: 09:00-16:00

 • Контакти

  (067) 555-65-91 ; (067) 555 65 48; (050) 555 14 42

Офіс Дніпро

 • Адреса

  пр-т Слобожанський, 40 а

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-20:00; СБ: 09:00-20:00; НД: 09:00-16:00

 • Контакти

  (067) 555 65 90 ; (067) 555 65 87

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть суму (грн)

Кількість щомісячних платежів

Щомісячний платіж

грн

Ви вибрали: Змінити
Сума - 1000 грн; Тип погашення - ежемесячно; Платежiв - 0

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити