Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Повернутися до списку всіх офісів

Кредит онлайн в Кам'янець-Подільський

Бракує грошей до зарплати: компанія FinX пропонує взяти кредит в Подольську на банківську карту на короткий термін для невідкладних потреб.

Необхідність термінової фінансової допомоги може виникати з різних причин: починаючи з браку грошей на продукти і закінчуючи незавершеним ремонтом, оплатою ЖКГ або платежем за банківським кредитом. У цьому випадку на допомогу прийде фінансова компанія «Кредіплюс» (торгова марка FinX), де кожен громадянин України, який досяг віку 18 років, може отримати терміновий мікрокредит без відмови. Отримати мікропозику https://finx.com.ua/mikrozajm.

Швидкі позики в Подольську в FinX: переваги кредитування

По допомогу до мікрофінансових організацій звертаються різні категорії громадян і це не обов'язково тільки безробітні або позичальники з поганою кредитною історією, яким відмовляють у кредиті банківські установи.

Життєві ситуації можуть бути різними і швидка позика в Подільському потрібна і людині зі стабільно високою зарплатою, і підприємцю на розширення бізнесу.

Хто може отримати кредит в FinX

Фінансова компанія FinX охоплює широку аудиторію позичальників – це:

 • Громадяни, які працюють офіційно та неофіційно;
 • Тимчасово безробітні громадяни;
 • Підприємці з уже розвиненим бізнесом;
 • Ті, хто бажає відкрити бізнес «з нуля»;
 • Студенти та пенсіонери;
 • Домогосподарки і мами в декретній відпустці;
 • Позичальники з нульовою і поганою кредитною історією.

При першому зверненні кожен з цих громадян може оформити швидкий кредит на тиждень в Подольську з мінімальною сумою від 1000 до 15000 грн. Таким чином, короткий термін кредитування і невеликі суми стають фактором зниження прострочень за позикою. За час користування мікрокредитом клієнт отримує зарплату, гроші за якусь роботу, стипендію, пенсію і виплачує позику з мінімальною переплатою за відсотками.

Інша перевага – виплативши кредит без прострочень, позичальник стає постійним і добропорядним клієнтом компанії FinX. Це означає, що при повторному зверненні кредитний ліміт збільшується до 50000 грн терміном на 1,5 року.

Переваги термінових позик в FinX

Крім широкої кредитної аудиторії, FinX має і територіальну перевагу – офіси МФО розташовані в 36 містах України, в тому числі і в Кам'янець-Подільському, де працюють два відділення компанії. Цей варіант найчастіше вибирають пенсіонери, яким звичніше брати кредит традиційним чином.

Для прогресивних громадян діє зручний сервіс, за допомогою якого можна, не виходячи з дому подати онлайн заявку на кредит Подольск і відразу ж отримати рішення. Характерна перевага використання онлайн-сервісу – можливість попередньо розрахувати загальну суму позики разом з відсотками і вибрати зручний період оплати. Подати заявку на кредит можна і по телефону.

Крім декількох варіантів подачі заявки на експрес мікропозику, компанія FinX має й інші конкурентні переваги:

 • Процес оформлення онлайн позики займає близько 20 хвилин;
 • Рішення по заявці приймається швидко (максимум 5 хв.);
 • Гроші надходять на карту позичальника практично моментально (затримка може бути пов'язана тільки з регламентом банку, в якому обслуговується карта);
 • Для оформлення позики в Подільському буде потрібен мінімальний пакет документів;
 • Гроші видаються без необхідності підтвердження цільового використання коштів – можна зняти готівку або користуватися картою, на розсуд позичальника;
 • Різна періодичність погашення кредиту – раз на тиждень, два тижні і в місяць;
 • Діє дострокове погашення без прихованих відсотків, штрафів та комісій;
 • Діє пролонгація (продовження) кредитного договору.

Для студентів, пенсіонерів, підприємців та постійних клієнтів діють вигідні умови кредитування. Повний пакет кредитних програм представлений на головній сторінці сервісу FinX.

Які документи необхідні для оформлення кредиту онлайн в Кам'янець-Подільському

Компанія FinX лояльно ставиться, як до постійних, так і до нових клієнтів, і ставить мінімальні вимоги до позичальників. Обов'язкові умови для отримання мікропозики: повноліття (вік від 18 років), відсутність судимостей і наявність іменної карти банку України з чинним терміном.

Для того щоб взяти кредит в Кам'янець-Подільському будуть потрібні наступні документи:

 • Паспорт громадянина України;
 • Ідентифікаційний код платника податків (ІПН);
 • Виписка з ЄДРПОУ та податкова декларація за звітний рік (тільки для юридичних осіб).

При заповненні заявки на сайті компанії необхідно перевірити правильність введених даних, зокрема номера телефону, на який буде дзвонити менеджер для узгодження умов кредитування. На нього ж прийде рішення по заявці.

Для перерахування позикових коштів необхідна карта українського банку (будь-якого) з позитивним балансом, що потрібно для верифікації. Для того щоб отримати кредит онлайн в Кам'янець-Подільському необхідно, щоб карта була іменною. Це виключає шахрайські дії з боку третіх осіб.

Компанія FinX працює строго в рамках українського законодавства, і зі свого боку вживає всіх заходів для цифрової безпеки даних клієнтів. Персональні дані нових і постійних позичальників конфіденційні і передача їх третім особам повністю виключається.

Офіс Кам`янець-Подільський

 • Адреса

  проспект Грушевського, 42Г

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-18:00; СБ: Вихідний день; НД: Вихідний день

 • Контакти

  (067) 555 64 82; (067) 555 70 16

Часті питання по кредиту

Хто може взяти кредит на картку у Кам'янці-Подільському

Взяти позику може будь-який громадянин України від 18 років. Офіційно працевлаштованим бути необов'язково. Отримати кредит можуть пенсіонери, військові, приватні підприємці, студенти та навіть тимчасово непрацюючі громадяни.

Як оформити кредит у Кам'янці-Подільському

Подача заявки на кредит здійснюється будь-яким зручним способом:

 • при особистому відвідуванні офісу компанії;
 • зателефонувавши по телефону;
 • через сайт у режимі онлайн.

Всю процедуру оформлення і заповнення анкетних даних виконає менеджер. Після обробки заявки запропонує можливі варіанти кредитування.

Що із документів потрібно для оформлення

Із документів знадобитися тільки паспорт та ІПН. При оформленні позики приватними підприємцями може знадобитися декларація про доходи за останні півроку.

Коли потрібно повернути позику

Повернення боргу виконується відповідно до встановлених кредитним договором термінів. Допускається дострокове погашення позики.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити