Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Повернутися до списку всіх офісів

Онлайн кредит в Хмельницькому

У складну ситуацію з грошима може потрапити кожен, але вийти з неї просто, якщо оформити мікрокредит у м. Хмельницький в компанії FinX, яка займається кредитуванням фізичних та юридичних осіб на банківську карту.

Складна економічна ситуація, зниження рівня доходу, затримка зарплати – все це вибиває з колії, змушуючи шукати вихід з положення. Фінансові труднощі виникають навіть у тих, хто має стабільний заробіток, і де позичити гроші в борг, якщо потрібно оплатити навчання, ремонт машини або купівлю побутової техніки замість поламаної – питання злободенне.

Фінансова компанія FinX готова стати вашим постійним партнером і надійним помічником у складній ситуації, пов'язаної з нестачею грошей. У нас ви можете взяти споживчий кредит на невеликий термін, вирішити грошові проблеми і погасити позику достроково при можливості, не переплачуючи за рахунок прихованих відсотків, штрафів та комісій. Мікрокредит https://finx.com.ua/mikrokredit.

Мікрокредит в Хмельницькому в FinX: просто, швидко, без відмови

Якщо є час, терпіння, гарна кредитна історія і стабільний заробіток – можна оформити споживчий кредит в банку, але це не завжди виправдано. Більшою мірою кредит в банку береться на велику купівлю (автомобіль, квартира, рідше класичні споживчі кредити на придбання товарів) і це завжди довгострокові зобов'язання. При цьому банк скрупульозно підходить до перевірки платоспроможності клієнта і якщо хоч одна з умов не дотримана: немає постійної роботи, кредитна історія з простроченням або зарплата нижче встановленого рівня, в кредиті буде відмовлено.

У ситуації, коли фінансова допомога потрібна терміново, раціональне рішення – взяти кредит у Хмельницькому на короткий термін в компанії FinX, яка не пред'являє таких жорстких вимог до фінансової спроможності клієнта, як банківські установи.

Для того щоб отримати кредит в FinX – не потрібно збирати довідки про доходи, надавати заставу і шукати поручителів. З документів потрібні тільки:

 • Паспорт з українською пропискою;

 • ІПН (ідентифікаційний податковий номер);

 • Виписка з ЄДРПОУ та податкова декларація за минулий рік (для юр. осіб).

Також немає необхідності підтверджувати цільове призначення позикових коштів: гроші беруться в борг на будь-які потреби, будь то купівля товарів першої необхідності, ремонт, платежі ЖКГ або просто відпустка чи подарунок.

Хто може взяти кредит в FinX

Фінансова компанія FinX (ТОВ «ФК «Кредіплюс») надає мікрокредити для громадян України від 18 років. Нові клієнти можуть отримати від 1000 до 15000 грн на термін від 84 днів, для постійних клієнтів кредитний ліміт збільшується до 50000 грн на термін до 1,5 років.

Невеликі суми перших позик дозволяють компанії FinX надавати термінові споживчі кредити без відмови для широкої аудиторії позичальників, серед яких:

 • Офіційно працевлаштовані громадяни;

 • Неофіційно працюючі громадяни;

 • Підприємці (юр. особи) і ті, хто бажає відкрити бізнес;

 • Студенти від 18 до 24 років і пенсіонери;

 • Домогосподарки і мами в декретній відпустці;

 • Тимчасово безробітні;

 • Позичальники з поганою кредитною історією.

Всі подані заявки розглядаються в будь-якому випадку, і рішення приймається, виходячи з аналізу даних кожного клієнта. Для того щоб стати постійним клієнтом, досить взяти невелику суму в кредит і вчасно погасити: в цьому випадку розгляд заявки займає лічені хвилини.

Як оформити кредит онлайн у Хмельницькому?

Компанія FinX забезпечує клієнтам оперативність і зручність оформлення мікропозик: ви можете оформити кредит онлайн у Хмельницькому швидко, не виходячи з дому, скориставшись зручним сервісом подачі заявки на головній сторінці сайту.

Все, що потрібно – це кілька хвилин часу на підбір умов кредитування і заповнення анкети. Після відправлення анкети залишиться дочекатися дзвінка менеджера для підтвердження заявки і підбору найбільш вигідних умов кредитної програми, надати дані паспорта та ІПН і дочекатися рішення. При позитивному рішенні гроші перераховуються на банківську карту клієнта моментально.

Подати заявку можна і особисто, в офісі компанії, який розташований в місті Хмельницький: такий спосіб отримання кредиту практикується серед тих позичальників, хто звик оформляти кредитні зобов'язання традиційним способом, і велика частина з них – це пенсіонери.

Як погасити мікрокредит?

Погасити кредит в FinX так само просто, як оформити. Компанія піклується про зручність клієнтів, тому пропонує кілька варіантів погашення кредитних зобов'язань без комісії:

 • Онлайн на сайті компанії через систему EasyPay;

 • Через інтернет-банкінг Приват 24;

 • Через платіжні термінали ПриватБанку і сторонні організації, присутні в місті.

Якщо немає можливості скористатися перерахованими вище способами погашення мікрокредиту, можна внести платіж готівкою або карткою через банківське відділення. В цьому випадку необхідно мати при собі паспорт, номер договору і реквізити компанії FinX – ця інформація відображена на сторінці https://finx.com.ua/bank_transfer.

Офіс Хмельницький

 • Адреса

  Вул. Подільська, 53

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-19:00; СБ: 10:00-17:00; НД: Вихідний день

 • Контакти

  (067) 555 64 80; (067) 555 72 81; (050) 555 26 80

Офіс Хмельницький

 • Адреса

  вул. Соборна, 15

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-19:00; СБ: 10:00-17:00; НД: Вихідний день

 • Контакти

  (067) 555 71 20; (067) 555 71 06

Часті питання по кредиту

Хто може взяти кредит на картку у Хмельницькому

Позичальником може фізична особа від 18 років, що має українське громадянство. Кредити надаються всім категоріям населення, навіть особам із поганою кредитною історією.

Як оформити кредит у Хмельницькому

Для оформлення потрібно прийти в офіс компанії або ж залишити заявку у чаті на сайті, зателефонувати за телефоном 0 800 753 000. У будь-якому з обраних способів з оформленням, заповненням даних допоможе менеджер компанії. Оперативно повідомить прийняте рішення, ознайомивши у подробицях із доступними умовами кредитування.

Що із документів потрібно для оформлення

Досить паспорта, ідентифікаційного коду.

Коли потрібно повернути позику

Крайня дата повернення грошей буде прописана у договорі. За кілька днів до закінчення клієнт буде повідомлений про це. При бажанні кредит можна погасити достроково.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити