Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Повернутися до списку всіх офісів

Кредит онлайн в Броварах

Фінансові труднощі, як правило, виникають несподівано: компанія FinX пропонує швидкий кредит в Бровари онлайн на банківську карту без відмови та довідки про доходи.

Фінансова компанія FinX – це український сервіс по кредитуванню фізичних осіб з великим пакетом програм «кредит до зарплати», але не тільки. Послуги компанії зачіпають практично всі категорії громадян, включаючи підприємців, для яких пропонуються споживчі кредити на карту банку України. Вигідними умовами кредитування юридичних осіб можуть скористатися і ті, у кого є вдалий стартап, але немає можливості його запустити. Отримати кредит без перевірок https://finx.com.ua/credit-bez-proverok.

Оформлення кредиту до зарплати в Броварах в FinX: що потрібно знати

Взяти гроші в кредит Бровари набагато легше і простіше, ніж звертатися в банк: немає паперової тяганини, черг, не потрібні порука і застава, немає тривалого очікування прийняття рішення. До того ж специфіка роботи банків виключає видачу термінових позик онлайн.

Коли гроші потрібні терміново, простий вихід з положення – оформити мікропозику в компанії FinX, яка пропонує:

 • Зручне оформлення заявки на онлайн-сервісі, який працює 24/7 і не має територіальної прив'язки – заповнити та надіслати анкету на позику можна з будь-якого міста України.
 • Традиційний спосіб отримання позики – особисте відвідування відділення МФО в м. Бровари. В цьому випадку не доведеться заповнювати анкету – оформленням заявки на споживчий мікрокредит займеться менеджер, який на додаток підбере кредитну програму на вигідних умовах. Офіси компанії розташовані в 34 містах по всій території України.
 • Швидке прийняття рішення по заявці на кредит до зарплати в Броварах і моментальне перерахування грошових коштів на банківську карту клієнта. Затримка надходження грошей на рахунок може бути пов'язана тільки з регламентом банку, що обслуговує карту.

Чому вигідно брати кредит в Бровари в FinX?

Послуга кредитування в FinX на невелику суму і на короткий термін сьогодні актуальна, як ніколи. Це обумовлено гнучкими умовами кредитування, відсутністю перевірок платоспроможності клієнта і його кредитної історії.

У нас ви можете взяти кредит в Броварах на будь-які цілі: підтвердження цільового використання позикових коштів не потрібно. Ви можете зняти готівку і витратити їх на свої потреби, або оплатити карткою комунальні платежі або покупки в магазині.

Для всіх клієнтів FinX діє дострокове погашення мікропозик без будь-яких прихованих відсотків, штрафів за неустойку і додаткових комісій.

Для позичальників, які не можуть віддати всю суму позики разом з відсотками, щоб уникнути прострочень діє пролонгація (продовження) кредитного договору.

При першому зверненні можна отримати кредит Бровари на суму від 1000 до 15000 грн з подальшим збільшенням ліміту до 50000 грн. Терміни кредитування варіюються від 84 днів до 30 місяців.

Хто може взяти споживчу позику в Броварах

Споживчі «кредити до зарплати» видаються практично всім повнолітнім громадянам України, хто потребує термінової фінансової підтримки, без відмови і підтвердження робочого статусу.

Оформити кредит без довідки про доходи в Бровари можуть:

 • Працевлаштовані офіційно;
 • Ті, хто працюють неофіційно або самозайняті громадяни;
 • Підприємці та ті, хто бажають відкрити свою справу;
 • Студенти і пенсіонери;
 • Молоді мами в декретній відпустці і домогосподарки;
 • Тимчасово безробітні;
 • Позичальники з поганою або нульовою кредитною історією.

Оформляючи і вчасно виплачуючи кредит, позичальники з поганою або нульовою КІ можуть виправити її та заслужити довіру вже у банківських установ, якщо знадобитися довгостроковий кредит на велику суму.

Пакет документів – що потрібно

Лояльні та гнучкі умови кредитування стосуються і збору документів для оформлення мікрокредиту в компанії FinX.
Щоб взяти позику в Броварах, необхідні наступні документи:

 • Паспорт громадянина України;
 • ІПН (ідентифікаційний податковий номер);
 • Для юридичних осіб – виписка з ЄДРПОУ та податкова декларація за минулий рік.

Крім того, у вас повинна бути діюча карта будь-якого банку України з позитивним балансом (не менше 2 грн.) І активний номер мобільного телефону. Обов'язковим є повноліття (18 років) і відсутність судимості.

Як погасити кредит в FinX?

Компанія FinX піклується про зручність своїх клієнтів, пропонуючи не тільки швидкий кредит онлайн Бровари, але й зручне погашення мікропозик. При оформленні заявки, позичальник сам вибирає, як йому буде зручніше оплачувати мікрокредит – щотижня, раз в 14 днів і раз на місяць.

Для того щоб внести платіж за кредитом, пропонується кілька варіантів онлайн-оплати (карткою, через інтернет-банкінг Приват 24 або через термінали ПриватБанку) без комісії. Є і варіант грошового переказу коштів за реквізитами компанії FinX і номером договору через відділення будь-якого банку. При цьому варіанті оплати стягується комісія, яка встановлюється банком.

Офіс Бровари

 • Адреса

  вул.Героїв України, 16 оф. 24

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-18:00; СБ: Вихідний день;

 • Контакти

  (067) 555 67 18 ; (067) 555 67 20 ; (067) 555 67 21 ;

Часті питання по кредиту

Хто може взяти кредит на карту в Броварах

Отримати кредит на банківську картку може будь-яка фізична особа віком від 18 років, що має українське громадянство. Видача позик проводиться офіційно працевлаштованим, самозайнятою громадянам, приватним підприємцям, пенсіонерам, студентам. Вибір кредитних продуктів дозволяє вибрати кращі умови кредитування для кожного позичальника.

Як оформити кредит у Броварах

Щоб подати заявку на кредит можна:

 • звернутися особисто в офіс компанії за адресою: вул.Гагаріна, 16, оф.24;
 • подзвонити по одному із вказаних телефонів: (067) 555 67 18, (067) 555 67 20, (067) 555 67 21, (050) 555 09 14;
 • залишити заявку на сайті компанії.

Після внесення особистих даних менеджер допоможе підібрати найкращий варіант кредитної програми.

Що із документів потрібно для оформлення

Досить мати паспорт громадянина України, ІПН. Довідка про доходи не потрібна.

Коли потрібно повернути позику

Повернення позики здійснюється відповідно до строків, зазначених у кредитному договорі клієнта. Термін видачі кредитів коливається від 82 днів до 30 місяців. Є можливість дострокового погашення.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити