Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Повернутися до списку всіх офісів

Онлайн кредит в Полтаві

Коли гроші потрібні швидко, просте рішення – взяти кредит на карту в Полтаві терміново в компанії FinX, яка пропонує споживчі позики на короткий термін, без відмови, для всіх громадян України від 18 років.

Як і де взяти грошей у борг, якщо банки відмовляють? Це питання періодично виникає у більшої частини українців, коли потрібно терміново заплатити за навчання, комунальні платежі та й просто купити ліки або подарунок.

Відповідь – оформити швидкозайм в компанії FinX (ТОВ «ФК «Кредіплюс»), яка займається кредитуванням фізичних та юридичних осіб в широкому спектрі кредитних програм на будь-які потреби, без довідок про заробіток, застави та підтвердження цільового використання позикових коштів. Отримати кредит в Одесі https://finx.com.ua/office/odessa.

Кредит в Полтаві терміново в FinX: як оформити?

Онлайн-позики, термінові мікрокредити, моментальні позики на карту – фінансова послуга, яка користується великою популярністю серед українських громадян. Це обумовлено тим, що МФО (мікрофінансові організації, що займаються видачею швидких кредитів) лояльно ставляться до всіх клієнтів, не вимагаючи підтвердження офіційного працевлаштування та незаплямованої кредитної історії.

Переваги кредиту онлайн в Полтаві в FinX:

 • Оперативне оформлення і швидке рішення по заявці.

 • Високий ступінь схвалення.

 • Мінімум документів для отримання мікрокредиту.

 • Кредитний ліміт для нових клієнтів до 15000 грн на термін від 84 днів.

 • Збільшення кредитного ліміту до 50000 грн на термін до 1,5 років при повторному зверненні.

 • Програми лояльності для постійних клієнтів.

 • Знижки для студентів і пенсіонерів.

 • Дострокове погашення без штрафів і комісій.

 • Пролонгація (продовження дії) кредитного договору.

 • Зручні варіанти погашення мікропозик.

Хто може взяти кредит без відмови в Полтаві в компанії FinX

Компанія FinX працює строго в рамках українського законодавства, але має власний підхід до кредитних відносин з клієнтами. Тому оформити кредит з 18 років в Полтаві без довідок про доходи можуть практично всі категорії позичальників:

 • Офіційно працевлаштовані громадяни.

 • Неофіційно працюючі особи.

 • Тимчасово безробітні.

 • Підприємці + бажаючі розпочати свою справу «з нуля».

 • Студенти та пенсіонери.

 • Молоді мами в декретній відпустці та домогосподарки.

 • Позичальники з низьким (нижче середнього) кредитним рейтингом, що допускають прострочення по іншим кредитним зобов'язанням.

Видаючи невеликі суми позик на нетривалий термін, компанія дає можливість зручно погашати кредитні зобов'язання, вносячи платежі з періодичністю – 1 раз на тиждень, на 14 днів або раз на місяць. Таким чином, клієнт може розділити місячний платіж на три рази, погашаючи зовсім невеликими сумами, які не критичні для бюджету.

Які документи потрібні для отримання мікрокредиту в FinX

Щоб отримати кредит без відмови в Полтаві в компанії FinX необхідно дотримуватись обов'язкових умов. Вони прості – це повноліття (18 років), відсутність судимості, наявність особистого номера телефону і діючої банківської карти з позитивним балансом на рахунку.

Знадобляться такі документи:

 • Паспорт громадянина України.

 • ІПН (ідентифікаційний номер платника податків).

 • Для юр. осіб – виписка з податкової декларації та Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ).

Всі персональні дані, отримані від клієнта, захищені, строго конфіденційні і недоступні третім особам. Це гарантує, що компанія FinX надає безпечні фінансові послуги.

Щоб отримати гроші на банківську карту, попередньо потрібно пройти її верифікацію, тобто приналежність карти особі, яка розглядає мікрокредит. Виходячи з цього, карта повинна бути іменною (персоналізованою) та з позитивним балансом на рахунку (не менше 2 грн). Це є додатковим захистом від шахрайства.

Як оформити кредит онлайн в Полтаві?

Для оформлення мікропозики в компанії FinX можна скористатися одним з найбільш доступних і зручних способів:

 • Через інтернет і зручний онлайн-сервіс FinX на сайті компанії.

 • За телефоном, вказаним на сайті компанії (можна отримати попереднє рішення по заявці).

 • Особисто в одному з офісів компанії, розташованих в 36 містах України, в тому числі і в Полтаві.

Тим, хто хоче отримати кредит в Полтаві терміново, найзручніше скористатися подачею заявки онлайн на сайті компанії. На головній сторінці сервісу вам буде запропоновано зручний калькулятор, за яким можна підібрати параметри позики, періодичність виплат і розрахувати приблизну суму платежу. Далі необхідно буде заповнити анкету, дочекатися дзвінка менеджера для узгодження умов кредитування, і після позитивного рішення підписати договір і отримати гроші на карту.

Погасити позику так само просто, як і взяти: онлайн через сайт FinX і систему EasyPay, через інтернет-банкінг Приват24 або через термінали ПриватБанку та інші термінали самообслуговування, які є у вашому місті. Дізнатися наявність терміналів у конкретному населеному пункті можна на сторінці розділу «Погасити кредит», де вказані всі можливі способи погашення кредитних зобов'язань.

Офіс Полтава

 • Адреса

  вул. Соборності, буд. 46

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-18:00; СБ: Вихідний день; НД: Вихідний день

 • Контакти

  (067) 555 72 36; (050) 555 22 84

Часті питання по кредиту

Хто може взяти кредит на картку у Полтаві

Фізична особа, яка досягла віку 18 років. Обов'язкова наявність українського громадянства і прописки на території країни. Кредитування є доступним громадянам без офіційного працевлаштування. Шанси отримати позику є і у осіб із поганою кредитною історією.

Як оформити кредит у Полтаві

Для подачі заявки на кредит потрібно прийти у відділення компанії у Полтаві із документами. Віддалений варіант оформлення – через телефон або чат онлайн. У будь-якому із способів менеджер допоможе заповнити анкетні дані, відправить заявку в обробку. За її результатами озвучить доступну суму, терміни, відсотки по кредиту. Відповість на питання, що цікавлять.

Що із документів потрібно для оформлення

Знадобиться паспорт громадянина України, ІПН.

Коли потрібно повернути позику

Точний термін погашення вказано у кредитному договорі клієнта. Кредит повинен бути погашений не пізніше цієї дати. Припустимо дострокове закриття боргу.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити