Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Повернутися до списку всіх офісів

Онлайн кредит в Чернігові

Де перепозичити грошей в борг, коли до зарплати залишився умовний тиждень: компанія FinX видає кредити онлайн в Чернігові для всіх громадян України без підтвердження постійного джерела доходу.

Чому зручно брати мікрокредит у МФО? Все просто: на відміну від банківських кредитних продуктів, не доведеться збирати довідки про доходи, довго чекати прийняття рішення, гроші можна взяти онлайн за 20 хв. і тут же отримати їх на карту, навіть не виходячи з дому. Отримати позику на карту https://finx.com.ua/zajm-na-kartu.

За таким принципом працює і фінансова компанія FinX (ТОВ «ФК «Кредіплюс»), яка займається кредитуванням фізичних та юридичних осіб у великому пакеті кредитних програм без застави, поручителів і з мінімальним пакетом документів.

Кредит в Чернігові без довідок про доходи: оперативне вирішення фінансової проблеми

Лояльні умови кредитування діють для всіх клієнтів FinX: при першому зверненні можна отримати позику на суму від 1000 до 15000 грн на термін від 84 днів до 30 місяців. Відсоткова ставка становить від 230% на рік.

Для нових клієнтів діє кредитна програма «Start», яка дозволяє взяти кредит в Чернігові і погашати його невеликими платежами зі зручною періодичністю – щотижня, 1 раз в 14 днів або 1 раз на місяць. Це знижує ризик прострочень в складній фінансовій ситуації і дозволяє дисципліновано обслуговувати кредит, не переплачуючи велику суму.

При своєчасному обслуговуванні кредитних зобов'язань, новий клієнт FinX стає постійним і отримує найбільш вигідний відсоток за кредитом, а також:

 • Збільшення кредитного ліміту до 50000 грн на термін до 1,5 років;

 • Програми лояльності та зменшення відсоткової ставки;

 • Зручна періодичність погашення.

Для студентів і пенсіонерів діють особливі умови кредитування та знижки. У компанії FinX є навіть програма кредитування «Для моряків», особливої ​​категорії позичальників, якої не кожне МФО може схвалити мікрокредит в силу тривалої відсутності, обумовленої професією.

Хто може взяти мікрокредит в FinX

Невеликі суми першої позики і достатній термін погашення + пролонгація кредитного договору, і компанія FinX готова надати фінансову допомогу широкій аудиторії позичальників.

Таким чином взяти кредит в Чернігові терміново можуть наступні категорії громадян:

 • Громадяни з постійним місцем роботи;

 • Особи, працевлаштовані неофіційно або тимчасово (за короткостроковим договором);

 • Тимчасово безробітні (які перебувають на обліку в службі зайнятості);

 • Підприємці й ті громадяни, які хочуть відкрити бізнес «з нуля»;

 • Пенсіонери і студенти від 18 до 24 років;

 • Домогосподарки і мами у відпустці по догляду за дитиною;

 • Позичальники з кредитним рейтингом нижче середнього, що допускають прострочення за банківськими кредитами.

Всі заявки на кредит в Чернігові розглядаються індивідуально, але при цьому компанія FinX не практикує детальну перевірку фінансової спроможності та платоспроможності клієнта. Рішення приймається на основі отриманих від позичальника даних, і ступінь схвалення за заявками досить висока для всіх клієнтів.

Документи, необхідні для оформлення кредиту

Обов'язкові умови отримання мікрокредиту для громадян України – це повноліття (18 років), наявність кредитної або дебетової картки українського банку.

Щоб оформити заявку на кредит в Чернігові без довідки про доходи необхідно надати дані:

 • Паспорта громадянина України;

 • ІПН (ідентифікаційний податковий номер);

 • Виписки з ЄДРПОУ та податкова декларація за звітний рік (для підприємців).

Як оформити кредит на карту в Чернігові?

Для того щоб отримати гроші в борг у компанії FinX можна скористатися подачею заявки онлайн або при особистому відвідуванні офісу, розташованого у м. Чернігів:

 • Подача заявки через онлайн-сервіс компанії FinX – простий спосіб отримати гроші швидко і без проблем.

Все, що потрібно – це підібрати параметри позики, необхідну суму і натиснути кнопку «Отримати кредит». В поля анкети необхідно внести правильні дані і особистий номер телефону, оскільки на нього зателефонує менеджер. Після узгодження умов кредитування необхідно надати дані паспорта та ІПН, пройти верифікацію, дочекатися рішення і при схваленні отримати гроші на карту.

 • Оформити кредит на карту в Чернігові терміново можна і при особистому відвідуванні, якщо з якихось причин доступу в інтернет немає або цей спосіб здається найбільш простим і зручним.

Всього в Україні працює 54 регіональних відділення, які розташовані в 36 містах. Адреса, години роботи і контактні телефони відділення в Чернігові вказані в розділі «Наші офіси». При особистому зверненні досить принести тільки документи (паспорт і ІПН) і мати при собі банківську карту.

Погасити кредит можна без комісії онлайн через систему EasyPay на сайті FinX, через особистий кабінет інтернет-банку Приват24 або шляхом внесення готівки через платіжні термінали. Є ще один спосіб погашення – через банківське відділення, але в цьому випадку банком стягується комісія, а кошти надходять на рахунок протягом 3 – 4 робочих днів. Цей факт слід врахувати при оплаті і відправляти платіж заздалегідь, щоб не допустити прострочення.

Офіс Чернігів

 • Адреса

  вул. Мстиславська, 20

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-18:00; СБ: Вихідний день; НД: Вихідний день

 • Контакти

  067 556 09 96 , 050 555 14 81

Часті питання по кредиту

Хто може взяти кредит на картку у Чернігові

Повнолітні громадяни України. Бути офіційно працевлаштованим не обов'язково. Можливість отримати позику є також у осіб із поганою кредитною історією. Кредитуються всі категорії населення.

Як оформити кредит у Чернігові

Взяти із собою необхідні документи і прийти в офіс компанії. Віддалено подати заявку на позику можна по телефону або у режимі онлайн. Допоможе оформити і відправити заявку у роботу менеджер компанії. За її результатами менеджер озвучить кредитну програму, доступну клієнту.

Що із документів потрібно для оформлення

Паспорт, ІПН.

Коли потрібно повернути позику

Відповідно до термінів, вказаних у кредитному договорі. Можна погасити достроково.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити