Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Повернутися до списку всіх офісів

Онлайн кредит в Нововолинську

Брак фінансів – типова проблема багатьох українців: компанія FinX пропонує взяти кредит без довідок про доходи в Нововолинську швидко і без відмови на карту українського банку.

Гроші до зарплати в мікрофінансової організації – гарна альтернатива борговими зобов'язаннями перед друзями, родичами і банківськими установами. Чому? Взяти в борг у знайомого і родича можна, але складно вийти з ситуації, коли віддати весь борг відразу не виходить. Можна звернутися і в банк, але коли потрібна невелика сума – це недоцільно, особливо, якщо в плани не входить обслуговувати довгострокову позику, збирати великий пакет документів, довго чекати рішення.

Якщо гроші потрібні терміново, без паперової тяганини, застави і поруки, компанія FinX пропонує споживчий швидкозайм, як просте і легке рішення фінансових проблем. Отримати гроші в борг https://finx.com.ua/dengi-v-dolg.

Гроші в борг у Нововолинську в компанії FinX: чому вигідно?

Основна спеціалізація компанії FinX – термінове споживче кредитування фізичних осіб у великому пакеті кредитних програм «до зарплати». При необхідності термінової фінансової підтримки не буде потрібно брати в борг у друзів і звертатися в банк: в FinX ви можете взяти гроші в борг у Нововолинську онлайн за 20 хв., не виходячи з дому.

Для нових клієнтів:

 • Мінімальний кредитний ліміт становить від 1000 до 15000 грн і може бути збільшений до 50000 грн після закриття попереднього договору без прострочень.
 • Термін кредитування варіюється від 84 днів до 30 місяців.
 • Відсоткова ставка становить від 230% в рік.

Це усереднені показники, оскільки компанія пропонує кредитні продукти з вигідними умовами кредитування для різних категорій громадян, програми лояльності для постійних клієнтів і знижки для пенсіонерів та студентів. Виходячи з цього, сума кредиту, строк і процентна ставка розраховуються індивідуально для кожного позичальника.

Як оформити мікрокредит в Нововолинську в FinX?

Найпростіший спосіб оформити кредит Нововолинськ – це подати заявку через інтернет, скориставшись зручним сервісом на головній сторінці сайту FinX.

Для початку вам буде запропоновано калькулятор розрахунку параметрів позики, за допомогою якого можна підібрати відповідні умови погашення кредитних зобов'язань, виходячи з необхідної суми кредиту. Далі слід заповнити анкету, вписавши достовірні дані (ім'я, прізвище, номер телефону і місто), і дочекатися дзвінка менеджера для підтвердження заявки.

Інший спосіб швидко отримати мікропозику – особисте відвідування відділення компанії FinX. Всього на території України працює 54 відділення компанії, розташовані в 36 містах. Є відділення і в м.Нововолинськ: адреса, години роботи і телефони для консультації можна дізнатися на сторінці розділу «Наші офіси».

Такий варіант зручний тим, що клієнту необхідно лише прийти в офіс: підбором умов кредитування і заповненням заявки займеться менеджер. Єдиний нюанс – готівкові гроші на руки не видаються, а перераховуються на банківську карту, але це не заважає перевести в готівку потрібну суму в банкоматі.

Хто може взяти гроші в борг у Нововолинську в FinX

Компанія FinX ставиться лояльно до всіх клієнтів, як новим, так і постійним. Невеликі суми першої позики, достатні терміни кредитування + можливість продовження кредитного договору дозволяють не обмежувати кредитну аудиторію жорсткими рамками.

Отримати гроші в борг у Нововолинську можуть наступні категорії позичальників:

 • Офіційно працюючі громадяни;
 • Особи, працевлаштовані неофіційно, тимчасово, за короткостроковим договором;
 • Підприємці (юр. особи) і які бажають розпочати бізнес «з нуля»;
 • Самозайняті громадяни;
 • Студенти від 18 років і пенсіонери;
 • Молоді мами у відпустці по догляду за дитиною, домогосподарки;
 • Тимчасово безробітні;
 • Позичальники з поганою кредитною історією.

Які документи необхідні при оформленні мікропозики

У компанії FinX можуть отримати кредит всі громадяни України віком від 18 років, без судимостей – це обов'язкові умови отримання мікропозик.

Від клієнта не потрібне надання довідок про доходи та підтвердження цільового використання позикових коштів. Отримати мікрокредит можна, маючи при собі тільки:

 • Паспорт з українським громадянством;
 • Ідентифікацій код платника податків (ІПН);
 • Для юр. осіб – виписка з ЄДРПОУ, що містить дані про підприємця, і виписка з податкової декларації за звітний період.

Крім перерахованих вище вимог, позичальник повинен бути власником банківської картки українського банку, яка може бути, як дебетовою, так і зарплатною. Важлива умова: карта повинна бути іменною (персоналізованою) із зазначенням імені та прізвища власника. Це потрібно при проведенні процедури верифікації карти, що є додатковим захистом від шахраїв.

Компанія FinX – ліцензована фінансова установа, що діє в рамках українського законодавства. Всі персональні дані клієнтів компанії засекречені, конфіденційні і недоступні третім особам.

Офіс Нововолинськ

 • Адреса

  вул. Винниченка, 10

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-18:00; СБ: Вихідний день; НД: Вихідний день

 • Контакти

  (067) 556 32 66; (067) 556 32 79; (050) 555 15 74

Часті питання по кредиту

Хто може взяти кредит на картку у Нововолинську

Позичальником може виступати громадянин України, який досяг віку 18 років і проживає на території країни на постійній основі. Наявність офіційного працевлаштування не обов'язково. Розроблено кредитні продукти для пенсіонерів, тимчасово не працюючих, студентів, військових та інших категорій населення.

Як оформити кредит у Нововолинську

Щоб взяти гроші у борг, потрібно із документами звернутися в офіс компанії у Нововолинську або ж озвучити своє бажання про отримання кредиту у телефонному режимі, через сайт. Менеджер допоможе із заповненням заявки, відправить її у роботу. Весь процес займе не більше 15-20 хвилин. За результатами обробки, клієнту будуть запропоновані варіанти кредитування.

Що із документів потрібно для оформлення

Вам потрібно лише паспорт громадянина України, ІПН.

Коли потрібно повернути позику

Повернення позики здійснюється відповідно до строків, зазначених у договорі про надання кредиту. Є можливість дострокового погашення кредиту.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити