Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Повернутися до списку всіх офісів

Онлайн кредит в Рівному

Знайти вихід з важкої фінансової ситуації просто: терміновий кредит на карту в Рівному без довідок про доходи в компанії FinX – це своєчасна допомога при форс-мажорних обставинах.

Коли з'являються непередбачені витрати, складно відразу зорієнтуватися і знайти вихід з положення, але тільки в тому випадку, якщо ви не знаєте, де взяти грошей у борг. Друзі та родичі не завжди можуть допомогти, банківські кредити – це довга процедура, а гроші потрібні терміново. Раціональне і правильне рішення в цьому випадку – звернутися в мікрофінансову організацію, яка пропонує оптимальні для вас умови кредитування. Кредити студентам https://finx.com.ua/student.

Швидкий кредит на карту в Рівному в FinX – вірне рішення

Фінансова компанія «Кредіплюс», якій належить торгова марка FinX, пропонує термінове споживче кредитування для всіх громадян України від 18 років, без довідок про заробіток, застави та поручителів і без підтвердження цільового призначення позики.

Ви берете кредит в Рівному в FinX на будь-які невідкладні потреби: знімайте готівку з картки або оплачуйте товари і послуги в магазинах або онлайн.

Чому вигідно взяти мікрокредит в компанії FinX?

 • Мінімальні вимоги до позичальників.

 • Оперативне оформлення мікропозик.

 • Швидке прийняття рішення по заявці.

 • Високий ступінь схвалення.

 • Програми лояльності для постійних клієнтів, знижки пенсіонерам і студентам.

 • Дострокове погашення без прихованих відсотків, додаткових комісій і штрафів.

Компанія FinX займається кредитуванням фізичних та юридичних осіб. Для фіз. осіб пропонується великий пакет кредитних програм «до зарплати», для юр. осіб – споживчий кредит на розвиток бізнесу. Крім того, взяти кредит «на відкриття бізнесу» можуть навіть ті, у кого є хороша ідея бізнесу, але немає коштів на її здійснення.

Умови кредитування

Мінімальний кредитний ліміт становить від 1000 до 15000 грн на термін від 84 днів. При своєчасному обслуговуванні кредиту, ліміт може бути збільшений (за бажанням позичальника) до 50000 грн на термін до 1,5 років. Процентна ставка становить від 230% на рік.

Кожен позичальник може погасити мікрокредит достроково: для цього необхідно звернутися в офіс компанії FinX, який є у Рівному, і менеджер розрахує повну суму позики з відсотками на момент погашення.

Якщо до терміну погашення кредитних зобов'язань, позичальник не може виплатити всю суму повністю, діє пролонгування (продовження) кредитного договору.

Хто може отримати кредит в Рівному в FinX

Клієнтами компанії FinX можуть стати всі повнолітні громадяни України. Компанія лояльно ставиться до всіх груп позичальників, тому взяти кредит швидко в Рівному в FinX можуть практично всі, хто потребують термінової фінансової допомоги:

 • Особи, що працюють офіційно.

 • Громадяни, працевлаштовані неофіційно або тимчасово.

 • Підприємці та самозайняті.

 • Тимчасово безробітні, які перебувають на обліку в службі зайнятості.

 • Студенти та пенсіонери.

 • Домогосподарки та молоді мами в декретній відпустці.

 • Позичальники з поганою кредитною історією.

Як оформити кредит на карту в Рівному?

Якщо ви бажаєте оформити швидкий кредит, не витрачаючи багато часу, ви можете скористатися подачею заявки онлайн на сайті компанії FinX.

Подати заявку на кредит онлайн швидко в Рівному дуже просто – потрібно зайти на головну сторінку сайту і за допомогою калькулятора розрахувати параметри позики: періодичність сплати (щотижня, раз на 14 днів або раз на місяць), суму і кількість платежів. Це дозволить зробити попередній розрахунок суми платежів і вибрати оптимально вигідні умови кредитування. Якщо ви є клієнтом FinX, відзначте це в спеціальному полі, щоб отримати знижку за процентною ставкою.

Після відправки заявки на позику необхідно заповнити анкету, в поля якої слід внести персональні дані (ім'я, прізвище, телефон і місто, де буде оформлятися кредит). Вказуйте тільки той телефон, яким користуєтеся постійно: на ваш номер надійде дзвінок менеджера для підтвердження заявки на кредит. Далі слід дочекатися рішення по заявці (не більше 5 хв.), надати дані, підписати договір і отримати гроші на банківську карту.

Інший спосіб отримання кредиту: особисте відвідування відділення компанії FinX в м. Рівне, адреса та часи роботи якого вказані в розділі «Наші офіси». Це також зручно: при особистому відвідуванні офісу FinX потрібно принести тільки документи, а оформленням заявки і анкетою займеться менеджер.

Для оформлення кредиту знадобляться:

 • Паспорт з українською пропискою.

 • ІПН (ідентифікаційний податковий номер).

 • Виписка з податкової декларації та ЄДРПОУ (для юр. осіб).

Незалежно від обраного способу подачі заявки на кредит, при позитивному рішенні гроші перераховуються на карту будь-якого українського банку.

Як погасити кредит?

Компанія зробила процедуру внесення платежів максимально зручною для клієнтів:

 • Онлайн на сайті FinX через EasyPay.

 • Інтернет-банкінг Приват24.

 • Термінали ПриватБанку.

 • Переказ через банківське відділення.

Більш детальна інформація щодо погашення споживчої позики вказана в розділі «Погасити кредит».

Офіс Рівне

 • Адреса

  вул. Чорновола, 36

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-18:00; СБ: Вихідний день; НД: Вихідний день

 • Контакти

  (067) 556 02 63; (067) 555 73 68; (050) 555 12 62

Часті питання по кредиту

Хто може взяти кредит на картку у Рівному

Позичальником може будь-який громадянин України від 18 років. Мати офіційне працевлаштування не обов'язково. Кредитні програми із лояльними умовами позики розроблені під різні категорії населення (пенсіонери, військові, студенти, моряки, приватні підприємці та інші).

Як оформити кредит у Рівному

Потрібно просто звернутися із документами у відділення компанії у Рівному або зателефонувати за телефоном 0 800 753 000. Подача заявки на кредит доступна і у режимі онлайн. Менеджер допоможе внести анкетні дані, відправить запит на кредит у роботу. За результатами запропонує лояльні умови кредитування.

Що із документів потрібно для оформлення

Взяти із собою потрібно паспорт, ідентифікаційний код.

Коли потрібно повернути позику

Крайня дата погашення вказана у кредитному договорі. При бажанні клієнт може закрити кредит достроково.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити