Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Повернутися до списку всіх офісів

Кредит на карту в Києві

Якщо банки відмовляють у видачі кредиту, звертайтеся в компанію FinX, яка пропонує оформити термінову позику в Києві на банківську карту без відмови, довідок про доходи, застави та поруки.

Кредитування в мікрофінансової організації часом єдиний вихід, коли банки відмовляють у кредиті, а гроші потрібні негайно. Перевага такого виду кредитування очевидна – гроші видаються дуже оперативно, не потрібно підтвердження офіційного заробітку, не потрібні порука, і взяти кредит можуть навіть ті, у кого утворилися прострочення за банківськими кредитами і це відбивається на кредитній історії. Найчастіше саме низький кредитний рейтинг позичальника стає приводом для відмови, тоді як МФО лояльно ставляться до таких клієнтів, пропонуючи не просто швидку позику, а можливість виправити кредитну історію.

Компанія FinX – ваш надійний фінансовий партнер, який допоможе у важких життєвих ситуаціях. У великому пакеті кредитних програм «до зарплати» кожен підбере кредит в Києві на оптимальних для себе умовах. Взяти кредит https://finx.com.ua/ на сайті FinX.

Кредит онлайн в Києві на картку: як оформити?

Основоположні принципи роботи компанії FinX – це зручність для клієнта, і оперативність оформлення споживчих позик і кредитів.

Зручність для клієнта полягає в декількох варіантах подачі заявки на швидкі гроші в Києві: онлайн на сайті компанії, по телефону і при особистому відвідуванні одного з офісів. Всього в Україні працює 54 відділення в 36 містах: безпосередньо в Києві знаходиться 7 офісів компанії FinX і можна вибрати той, який найближче до адреси проживання.
З огляду на розвиток онлайн-послуг, зокрема онлайн-кредитування, багато хто віддає перевагу оформленню заявки на сервісі компанії. Це дійсно зручно: клієнт за допомогою калькулятора підбирає оптимальні параметри кредиту онлайн на карту в Києві, зокрема періодичність виплат, від яких залежить і кількість загальних платежів, і сума переплати за відсотками. Це дозволяє оцінити свою платоспроможність і підібрати ту суму позики, яка буде необтяжливою по виплаті.
Оперативність роботи компанії полягає в швидкому розгляді заявки: в середньому процес оформлення займає 20 хв., рішення приймається протягом 5 хв., а перерахування грошей на карту робиться моментально. Таким чином, отримати гроші в кредит Київ можна менше, ніж за 1 робочий день без паперової тяганини, черг і втрати часу.

Кому доступний кредит в компанії FinX?

Компанія FinX – експерт в області термінового споживчого кредитування, що сформувалася за час роботи власний підхід до кредитних відносин з клієнтами.

При першому зверненні клієнт отримує мінімальну суму позики (від 1000 грн) на короткий термін, при повторному зверненні кредитний ліміт збільшується до 50000 грн з можливістю погашення позики протягом півтора років. Такий підхід до нових клієнтів дозволяє компанії знизити ризики і зменшити відсоток прострочень за кредитами, а це, в свою чергу розширює аудиторію потенційних позичальників.

Взяти кредит онлайн в Києві на картку можуть наступні категорії громадян:

 • Працевлаштовані офіційно і ті, що працюють неофіційно;
 • Самозайняті (громадяни, які займаються підприємницькою або незалежною професійною діяльністю, але при цьому залишаються фізичними особами і потрапляють під спрощену систему оподаткування);
 • Підприємці (юридичні особи) і ти, що бажають розпочати свій бізнес;
 • Студенти (від 18 до 24 років) і пенсіонери;
 • Мами в декретній відпустці і домогосподарки;
 • Тимчасово безробітні, що потрапили під скорочення штатів;
 • Позичальники з низьким кредитним рейтингом (нульова, погана КІ).

Для студентів і пенсіонерів діють знижки та вигідні умови кредитування.

Документи для отримання грошей в кредит в Києві

Фінансова компанія FinX видає кредити в Києві без довідок про доходи, застави та поручителів, і не вимагає від клієнта підтвердження факту цільового використання позикових коштів. Позичальник може зняти готівку з карти відразу після їх надходження на рахунок, а може витрачати їх в магазинах, для оплати послуг і ЖКГ, кредитів та інше.
Для отримання мікропозик в FinX потрібно мінімум документів:

 • Паспорт та ІПН для фіз. осіб;
 • Додатково податкова декларація за звітний період для юридичних осіб;
 • Банківська картка банку України.

Щоб оформити кредит онлайн в Києві необхідно бути повнолітнім і без судимості. Також в анкету необхідно внести вірний номер телефону і мати на руках іменну картку (кредитну або дебетву) з позитивним балансом. Іменна картка потрібна для проходження верифікації.

Клієнти компанії FinX при оформленні кредиту на карту в Києві можуть бути впевнені в цифровій безпеці переданих через інтернет персональних даних. Робота компанії регламентується українським законодавством, а це значить, що особисті дані клієнта строго конфіденційні і недоступні третім особам.

Офіс Київ-Святошино

 • Адреса

  вул. Гарматна, 44/2

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 9:00-19:00; СБ: 10:00-17:00; НД: Вихідний день

 • Контакти

  (067) 555 70 85 ; (067) 555 73 91 ; (067) 555 73 90

Офіс Київ-Оболонь

 • Адреса

  вул. Героїв Дніпра, 43-Б

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-19:00; СБ: 10:00-17:00; НД: Вихідний день

 • Контакти

  067 555 71 59, 067 555 72 59, 050 555 27 45

Офіс Київ-Нивки

 • Адреса

  вул. Д. Щербаківського, 56/7

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-19:00; СБ: 10:00-17:00; НД: Вихідний день

 • Контакти

  (067) 555 71 60, (067) 555 71 58, (050) 555 18 85

Офіс Київ-Дарниця

 • Адреса

  пр-т. Гагаріна, 9

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-19:00; СБ: 10:00-17:00; НД: Вихідний день

 • Контакти

  (067) 556 05 41; (067) 556 03 25

Часті питання по кредиту

Хто може взяти кредит на картку у Києві

Будь-який громадянин України віком від 18 років. Це може бути приватний підприємець, пенсіонер, військовий, тимчасово не працюючий, студент і будь-яка інша фізична особа, яка зазнає фінансових труднощів.

Як оформити кредит у Києві

Отримати позику можна, звернувшись в офіс компанії у Києві або ж зателефонувати за номером, подати заявку через сайт.

Менеджер візьме весь процес оформлення позики на себе. За результатами обробки заявки будуть запропоновані максимально лояльні умови кредитування.

Що із документів потрібно для оформлення

Паспорт громадянина України, ІПН. Для приватних підприємців стане у нагоді декларація про доходи за останні півроку.

Коли потрібно повернути позику

Повернення грошового кредиту здійснюється згідно із термінами, обумовленим у кредитному договорі. При бажанні кредит можна виплатити достроково.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити