Вхід взяти
кредит

(067) 555 76 01 ПН-СБ: 9:00-20:00; ВС: 09:00-16:00

Повернутися до списку всіх офісів

Кредит онлайн в Мелітополі

Вирішення фінансових проблем може бути легким, якщо скористатися послугами компанії FinX, яка пропонує термінові кредити онлайн Мелітополь на банківську карту будь-якого українського банку.

Послуга термінового кредитування через мікрофінансові організації затребувана серед українців: взяти невелику суму грошей в борг можна швидко через інтернет-сервіс, навіть не виходячи з дому. Оформлення та отримання кредиту займає максимум один робочий день, але за рахунок налагодженої роботи, на ділі все відбувається набагато швидше, а це суттєвий плюс на користь споживчих позик в МФО.

Фінансова компанія FinX – це швидка допомога грошима в будь-яких життєвих ситуаціях. Для оформлення позики не потрібні довідки про доходи, застава і порука, ви можете витратити гроші на будь-які цілі і погашати кредит із зручною для вас періодичністю виплат. Швидко отримати кредит https://finx.com.ua/bystrye-dengi.

Мікрокредит в Мелітополі: що потрібно, щоб отримати позику в FinX?

Торгова марка FinX належить ТОВ «ФК «Кредіплюс», фінансовій установі, основна спеціалізація якого – кредитування фізичних осіб по великому пакету програм «до зарплати». Компанія однією з перших запровадила програму «споживчий кредит на банківську карту на розвиток бізнесу» для підприємців + «кредит на відкриття бізнесу» для тих, хто хоче розпочати свою справу.

Оформити кредит в Мелітополі терміново можна різними способами: онлайн за допомогою цілодобового сервісу FinX, по телефону або при особистому відвідуванні відділення компанії.

Незважаючи на розвиток онлайн-кредитування, багато хто віддає перевагу традиційним способом оформлення кредитних зобов'язань, наприклад, пенсіонери. Це зручно, оскільки процедурою оформлення позики займається менеджер. Адреса, години роботи і контактні телефони відділення в м. Мелітополь можна дізнатися в розділі «Наші офіси» на сайті компанії FinX. Єдиний нюанс – при оформленні позики в офісі готівка на руки не видається, а перераховується на банківську картку, але це не завадить її перевести в готівку в будь-якому банкоматі.

Хто може взяти кредит в FinX

Компанія розглядає нових позичальників, як постійних клієнтів, тому формує лояльні умови кредитування для всіх, хто потребує термінової фінансової допомоги. Оптимальна процентна ставка, невеликі суми перших позик, різна періодичність погашення + можливість пролонгації кредитного договору знижують ризик прострочень і дозволяють FinX розширити кредитну аудиторію позичальників, не вимагаючи підтвердження доходу.

Подати заявку і взяти кредит в Мелітополі можуть громадяни України, які досягли повноліття (18 років):

 • Офіційно працевлаштовані;
 • Працюючі за договором, тимчасово, неофіційно + самозайняті;
 • Підприємці та ті, хто бажають відкрити свою справу «з нуля»;
 • Студенти і пенсіонери;
 • Мами у відпустці по догляду за дитиною і домогосподарки;
 • Тимчасово безробітні (які перебувають на обліку в державній службі зайнятості);
 • Позичальники з кредитним рейтингом нижче середнього.

Нові клієнти компанії FinX можуть отримати перший позику від 1000 до 15000 грн. При своєчасному обслуговуванні і повному погашенні позики кредитний ліміт може бути збільшений (за бажанням клієнта) до 50000 грн. Мінімальний термін кредитування становить 84 дня, максимальний – 30 місяців (1,5 року). Процентна ставка – від 230% в рік. Для постійних клієнтів, студентів та пенсіонерів діють знижки і програми лояльності.

Які документи необхідні для оформлення кредиту в Мелітополі

При оформленні споживчої позики в компанії FinX необхідно дотримуватися декількох простих умов: бути повнолітнім, без судимостей, вказати в анкеті особистий номер телефону і мати на руках іменну картку українського банку.

Для того щоб отримати кредит Мелітополь на карту необхідно подати такі документи:

 • Паспорт громадянина України;
 • ІПН (ідентифікаційний податковий номер);
 • Для юр. осіб – виписка з ЄДРПОУ та податкова декларація за минулий рік.

Компанія FinX не вимагає від клієнта надлишкових даних і доказів своєї платоспроможності. Клієнт, в свою чергу, може бути спокійний в захисті наданих персональних даних: термінове кредитування в компанії FinX є безпечною фінансовою послугою. Всі отримані від клієнта особисті дані конфіденційні і недоступні третім особам, що відображено в кредитному договорі.

Як погасити кредит швидко і без комісії?

Здійснити платіж за мікрокредитами Мелітополь можна онлайн на сайті компанії FinX, через інтернет-банкінг Приват 24 або через термінали ПриватБанку і термінали самообслуговування, які розташовані в вашому місті (вказані на сайті в розділі «Погасити кредит»). Цей спосіб дозволяє моментально перевести гроші на кредитний рахунок без комісії.

Якщо ви хочете погасити кредит достроково, в цьому випадку потрібно звернутися до відділення компанії FinX у вашому місті. Важливо: при достроковому погашенні немає ніяких прихованих відсотків, штрафів та додаткових комісій.

Офіс Мелітополь

 • Адреса

  пл. Майдан Перемоги, 2

 • Графік роботи

  ПН-ПТ: 09:00-20:00; СБ: 09:00-20:00; НД: 09:00-16:00

 • Контакти

  (067) 555 73 09; (067) 555 73 08

Часті питання по кредиту

Хто може взяти кредит на картку у Мелітополі

Громадянин України віком від 18 років. Офіційно оформлений або самозайнята значення не має. Лояльні умови кредитування розроблені для всіх категорій населення.

Як оформити кредит у Мелітополі

Для оформлення позики необхідно із документами звернутися в офіс компанії у Мелітополі або ж подати заявку у телефонному режимі, через чат онлайн на сайті. Менеджер компанії допоможе із заповненням анкетних даних, відправок запит в обробку. За підсумками рішення запропонує вигідну програму кредитування.

Що із документів потрібно для оформлення

Потрібно паспорт громадянина України, ідентифікаційний код.

Коли потрібно повернути позику

До крайнього терміну, зазначеного у договорі. Є можливість дострокового погашення.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть суму (грн)

Кількість щомісячних платежів

Щомісячний платіж

грн

Ви вибрали: Змінити
Сума - 1000 грн; Тип погашення - ежемесячно; Платежiв - 0

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити