Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

16.10.2022

Як виправити помилку в кредитній історії

Помилки у кредитній історії .

 

Уявити сьогодні сучасну людину, яка б жодного разу не користувалася кредитними послугами достатньо важко. Кожен раз, коли ви користуєтеся кредитною картку, користуєтеся різними формами споживчих кредитів, розстрочками ви формуєте свою кредитну історію.

Навіть якщо ви сумлінний позичальник, який все погашає в строк, та ніколи не допускали прострочень платежу, у вашій кредитній історії можуть з’явитися помилки. Така ситуація може напряму вплинути на ваші подальші відносини із кредитодавцем - банками та МФО.

Хочемо одразу дати рекомендацію – перевіряйте свою кредитну історію хоча б 1 раз на рік. Таким чином ви зможете контролювати формування кредитної історії і при виявленні помилок, швидко виправити ситуацію.

Помилки в кредитній історії: чому так трапляється?

Найчастіше помилки можна віднести до одного з наступних видів:

  1. Недостовірна інформація про позичальника. Найчастіше помилки виникають в даті імісці народження, адресі проживання , в написанні складних прізвища, імені та по батькові . Такі неточності не викликають особливих проблем. При їх виявленні вони без будь-яких проблем досить швидко усуваються.
  2. Інформація про неповернені кредити. Іноді співробітники фінансових організацій з яких-небудь причин не повідомляють в БКІ про те, що позичальник повністю розрахувався за позикою. Найчастіше такі ситуації виникають, коли банк позбавляється ліцензії і встановлюється тимчасова адміністрація. У такій ситуації проблеми з кредитною історією виникають не з вини позичальника.
  3. Відображення в кредитній історії інформації про кредити, які клієнт ніколи не отримував. Цей вид неточності є одним з найнеприємніших. Позичальники при вивченні звіту про свою кредитну історію можуть знайти в ній прострочення по ніколи не оформлюваних ними кредитам. Найчастіше це пояснюється 2-ма причинами –неуважністю працівників фінансової установи і фактами шахрайства .

 

Як виправити помилку в кредитній історії?

Якщо при перевірці вашої кредитної історії, ви виявили помилку, перш за все – зберігайте спокій. Виправити помилку можна.

Якщо помилка у безпосередньо ваших даних як позичальника, зверніться до фінансової установи, яка надала помилкову інформацію, із відповідною письмовою заявою.

Якщо помилка у розділі неповернені кредити, а ви точно впевнені, що погасили кредит повністю, рекомендуємо в першу чергу звернутися з письмовою заявою до кредитора з проханням передати актуальну інформацію про стан кредиту у Бюро кредитних історій. В разі, якщо помилка все ж таки лишається невиправленою, можете звернутися  безпосередньо до Бюро кредитних історій, надавши нотаріально завірені документи, що підтверджують виконання вами в повному обсязі кредитних зобов’язань. Частіше за все на виправлення таких помилок піде десь приблизно 1 місяць.

Якщо ви виявили наявність у вашій кредитній історії інформації про кредити, яких ви не оформлювали, не зволікайте і звертайтеся до кредитодавця із відповідними заявами, а також до правоохоронних органів, якщо вважаєте, що такий кредит був оформлений шахрайськими схемами

 

Фото: wayhomestudio

Як виправити помилку в кредитній історії
До списку новин
Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити