Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Швидка позика

Брак фінансових ресурсів стає найбільш відчутним, коли потрібно терміново купити якусь побутову техніку, заплатити за навчання або просто добути до зарплати. Оскільки від оперативності підживлення сімейного бюджету залежить дуже багато чого, необхідність взяти гроші в борг - причому зробити це максимально оперативно - стає дуже важливим моментом у житті людини. Таку можливість гарантує компанія FinX, що надає швидкі позики на банківську карту. Онлайн кредити https://finx.com.ua/.

Банк або МФО - де взяти швидку позику?

Деякі позичальники по-старому звертаються в банк при бажанні отримати кредит. Банк бачиться авторитетним кредитором, надійність якого не викликає сумнівів. Насправді так було років 10 тому.

Сьогодні банківське кредитування майже повністю витіснене з ніші споживчих позик більш гнучкими з точки зору клієнт орієнтованості мікро фінансовими організаціями (МФО).

Позичити гроші в банку означає ризик витратити багато часу, і в підсумку отримати відмову. А без офіційних підтверджень платоспроможності отримати швидку позику шансів просто немає. Навіть в позитивному випадку кредит в банку - досить довгий процес.

МФО, навпаки, в повній мірі розкривають всі можливості споживчих позик. Процедура оформлення кредиту та переваги отримання послуги будуть описані далі на прикладі компанії FinX.

Як взяти швидку позику?

Більшість позичальників здатні самостійно оформити і отримати швидкий кредит. Порядок надання відбувається онлайн, отже, кожен більш-менш досвідчений користувач ПК може скористатися послугою через інтернет. Що для цього потрібно?

Перш за все, слід бути повнолітнім громадянином України і мати на підтвердження цього паспорт і ІПН. Наявність картки будь-якого українського банку також є обов'язковою умовою при отриманні швидкої позики.

При наявності зазначених документів саме час перейти на сайт МФО. Там є калькулятор, що дозволяє розрахувати суму позики і терміни повернення. Далі слід заповнити анкету з внесенням необхідних даних. Потім заявка відправляється на розгляд.

При позитивній відповіді слід підписати кредитний договір у відділенні компанії. Незабаром гроші надійдуть на рахунок карти.

Або можна просто зателефонувати в офіс FinX чи прийти у відділення, й наш менеджер допоможе вам з реєстрацією заявки.

Переваги швидкої позики

Відстань отримання і низькі вимоги - 2 вигідні особливості онлайн-кредиту. Отримати швидку позику може пенсіонер, студент без реального доходу, навіть клієнт з поганою кредитною історією або такий, що неофіційно працює без довідки про заробітну плату.

Крім того, після подачі заявки на отримання швидкого кредиту і до зарахування грошей зазвичай проходить не більше 10-20 хвилин. Здатність оперативно видати позику робить МФО найшвидшою можливістю дістати гроші.

Переваги FinX

Головною фішкою компанії FinX є можливість взяти від 1 000 до 55 556 грн. з фінансуванням строком до 30 місяців, в той час як багато МФО надають набагато менші ліміти. До того ж у нас можна здійснити оплату достроково, без будь-яких комісій. Система виплати узгоджена з банками і налагоджена до автоматизму. Співпрацювати з нами - значить отримати дешеву і швидку позику без відмови. 

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити