Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит для бізнесу без застави

Відкриття підприємства з нуля крім документальної метушні і організаційних моментів вимагає чималих капіталовкладень. Це ж можна сказати і про діючий бізнес, що постійно потребує фінансового підживлення. Гроші доводиться витрачати на розширення, покупку товару, придбання інвентарю - одним словом, на розвиток. При цьому найчастіше невигідно вилучати кошти з обороту, що змушує задуматися про взяття кредиту. Компанія FinX надає нову послугу кредит для бізнесу без застави, максимально спрощуючи процедуру оформлення позики.

Кредит для бізнесу без застави

Особливості малого бізнесу такі, що необхідність у витраті грошей, яких немає, присутня постійно. Наприклад, потрібно терміново купити партію товару на 10-15 тис. грн. під оптовий продаж, а грошей на цей захід не вистачає.

Фактично це означає втрату потенційного прибутку, уникнути чого можна тільки за допомогою кредиту. Однак тут виникає інша проблема. Банківські установи неохоче видають підприємницькі позики без належного забезпечення.

Далеко не всякий ПП має можливість передати майно в заставу. Тільки МФО стабільно надають кредити без застав і поручительств, що робить дану послугу справжньою знахідкою для звичайного ФОП. Взяти кредит із поганою кредитною історією https://finx.com.ua/kredit-s-plohoy-kreditnoy-istoriey.

Де взяти гроші на бізнес без застави?

Ідеальний варіант, де взяти гроші на бізнес - взяти в борг у кого-небудь із знайомих. Але така можливість - дуже рідкісний випадок. Зазвичай доводиться шукати кредиторів на стороні.

Банки рідко видають кредити для бізнесу без застави, вважаючи за краще знижувати власні ризики за рахунок заставного майна позичальника.

Якщо вам це не підходить, краще звернутися за допомогою до МФО. Фінансові компанії сьогодні розширили свій діапазон, крім споживчого кредитування надаючи послугу під назвою «кредит для бізнесу без застави».

Умови отримання кредиту без застави

Компанія FinX максимально спростила процедуру оформлення підприємницької позики. Оформити кредит на бізнес без застави може будь-який повнолітній підприємець, готовий надати:

  • український паспорт;
  • ІПН;
  • податкову декларацію за рік.

Ми не вимагаємо від наших клієнтів ні поручителів, ні заставного майна. Тільки зазначені документи, 20 хвилин оформлення в режимі онлайн, підписання договору в офісі – й гроші вже у вас на банківській картці.

Переваги кредитування FinX

Компанія FinX надає кредити без позики для малого бізнесу на суму до 50 тис. грн., строком до 1,5 року. Ми не вимагаємо від наших клієнтів відчуження їх майна на користь кредитора, видаючи позики для бізнесу без застави на умовах споживчих кредитів.

Серед головних переваг компанії FinX - швидке онлайн оформлення (до 20 хвилин), можливість отримати гроші в будь-якому з 49 відділень в 33 містах України, відсутність штрафних санкцій за дострокове погашення боргу.

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити