Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Швидкий кредит

Життя, як відомо, повне несподіванок і не завжди вони є приємними для нас. Часто виникає ситуація, коли ми потребуємо грошей – на лікування, покриття боргів, оплату послуг, купівлю засобів існування тощо. І не завжди поруч є хтось, готовий підставити плече в скрутну годину. В більшості випадків єдиним рішенням є кредит на карту банка. Цю послугу можна отримати в рамках програми мікрокредитування. Вона діє в Україні вже досить давно, підкоривши серця українців своєю простотою, швидкістю та зручністю.

Де краще брати швидкий кредит?

Якщо кредит потрібен швидко та без відмови, термінові позики на карту банка стануть вам у пригоді. Це такий вид кредитів, коли від моменту подачі заявки до отримання грошей в борг проходить не більше 24 годин.

Сьогодні під терміном «швидкий кредит» слід розуміти не банківську позику, а мікрокредит від МФО. Банки ніколи не надавали швидкі позики, оскільки це неможливо через особливості процедури банківського кредитування.

Класичний швидкий кредит є дітищем МФО. Мікрофінансові організації пропонують чудові умови кредитування (онлайн оформлення, оперативність та безвідмовність отримання позики), завдяки чому здобули популярність серед українців.

Наразі на ринку присутня велика кількість МФО, що пропонують швидкі позики на різних умовах. В свою чергу компанії FinX вдалося взяти усе найкраще з того, чим відома в Україні програма мікрокредитування.

Що потрібно для отримання швидкого кредиту?

Завдяки певним обмеженням (щодо максимальної суми та строків погашення), мікропозика є найбільш збалансованою з точки зору ризиків та вимог до позичальника, якщо порівнювати послугу з іншими кредитами.

Якщо вас цікавить кредит онлайн, для оформлення послуги потрібно відповідати наступним умовам:

  • повноліття (від 18 років);
  • українське громадянство;
  • наявність паспорта та ІПН;
  • банківська картка на руках.

Як терміново отримати гроші на карту банка? Для цього існує досить проста та сучасна процедура, якою можна скористатися на сайті МФО.

Вона включає наступні дії:

  • розрахунок суми та платежів за допомогою онлайн калькулятора;
  • реєстрація на сервісі з внесенням особистих даних до анкети;
  • надіслання заявки на розгляд;
  • очікування відповіді (маєте відповісти на 2 дзвінки від представника МФО, перший з метою підтвердження заявки, другий – остаточна відповідь).

Отримати гроші на карту можна після підписання договору. Для цього необхідно відвідати найближче відділення фінустанови. Так можна зручно та без відмови отримати швидкий кредит від компанії FinX.

Переваги швидкого кредиту в FinX

Кредитна компанія FinX надає термінові кредити на суму від 1000 до 30 000 грн., терміном від 5 до 12 місяців. В рамках програми лояльності строк дії договору може бути пролонговано, а також допускається збільшення кредитного ліміту для постійних клієнтів.

Крім онлайн реєстрації, оформити позику можна у найближчому відділенні FinX (для цього маємо мережу більш ніж 30 офісів по Україні). Це безпечний та надійний спосіб отримати гроші в борг для пенсіонера, наприклад.

Вагомою перевагою швидкого кредиту від FinX є те, що ми не вимагаємо від позичальника надання довідок про доходи, а також не перевіряємо його кредитну історію.

В будь-який момент за власним бажанням ви можете достроково закрити кредит (без штрафів або пені). Погашення позики можна здійснювати на нашому сайті онлайн, а також через термінали або касу в банку.

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити