Увійти взяти
кредит

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Швидкий кредит

У житті кожної людини хоча б раз виникала ситуація, коли терміново потрібні гроші, а взяти їх просто ніде. Родичі не завжди можуть допомогти фінансово, так само як і друзі. Єдиний вихід тут - швидкий кредит на карту. Це відносно нова послуга, що з'явилася в Україні близько 5 років тому. Проте, вітчизняний споживач вже гідно оцінив ті зручності, які надають онлайн компанії. Адже простота оформлення та швидкість видачі кредиту - це саме те, що цікавить більшість з нас.

Де краще брати швидкий кредит?

Термінові позики - це тип кредитування, коли термін від моменту подачі заявки до отримання позикових коштів становить не більше 1 робочого дня. Якщо говорити більш широко, кредитні послуги сьогодні надають 2 фінансові установи - банки і МФО.

Колись банківське кредитування не мало собі альтернативи. Незважаючи на жорсткі умови, комісії й черги, люди йшли брати «не найшвидший» кредит саме в банк. Сьогодні ситуація кардинально змінилася.

Мікрофінансові організації (МФО) повністю прибрали нішу споживчого кредитування в свої руки. МФО обіцяли вигідні умови, онлайн оформлення, виняткову лояльність, а головне - високу оперативність. І виконували свої обіцянки.

Саме кредити від МФО стали ототожнювати зі швидкою позикою. Сьогодні строкову позичку пропонують багато фінансових компаній, а сервіс FinX постарався увібрати все найкраще в даному напрямку.

Що потрібно для отримання швидкого кредиту?

Терміново отримати гроші означає швидко вирішити фінансові проблеми. Можливість надавати позику максимально оперативно з'явилася завдяки зниженню максимальних сум і термінів. Знизивши ризики, МФО знизили вимоги для позичальника, тим самим зменшили відсоток відмов, залучаючи максимальну кількість потенційних клієнтів.

Сьогодні можна отримати терміновий кредит онлайн, відповідаючи лише декільком вимогам, а саме:

  • повноліття (вік від 18 років);
  • паспорт та ІПН;

Оформлення відбувається на сайті МФО чи в одному з відділень. Слід скористатися онлайн калькулятором, який допоможе розрахувати суму термінового кредиту. Далі необхідно внести дані в анкету. Після її заповнення слід відправити заявку на розгляд.

При позитивній відповіді слід підписати кредитний договір у відділенні компанії. Незабаром гроші надійдуть на рахунок карти.

Переваги швидкого кредиту в FinX

Онлайн сервіс FinX видає термінові кредити на суму від 1 000 грн. (стартовий показник). Термін погашення становить від 84 днів до 30 місяців. Програма лояльності компанії FinX дозволяє збільшувати кредитний ліміт для постійних клієнтів до 55 556 грн.

Також у Вас є можливість оформити позику у нас в офісі за сприяння фахівця. Це безпечний і надійний спосіб отримати гроші для пенсіонерів, наприклад.

Ми не враховуємо кредитну історію наших позичальників і не вимагаємо офіційних документів, що підтверджують платоспроможність.

Погасити позичку можна швидко і просто через термінал або в касі банку. Кредит до зарплати з FinX - це оптимальне рішення, коли терміново потрібні гроші.

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка 168% розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити