Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит з 18 років

Сьогодні більшість молодих людей стикаються з проблемою невідповідності своїх бажань фінансовим можливостям. Слід зауважити, ця проблема переслідує не тільки тих, хто недавно досяг 18. Дорослі люди набагато частіше мають потребу в грошах, проте більш високий матеріальний й віковий статус дозволяє їм користуватися такою фінансовою послугою, як кредит онлайн. Чого не скажеш про молоду людину 18 років, що часом виноситься за рамки системи. Взяти онлайн кредит на картку https://finx.com.ua/.

Як отримати кредит у 18 років?

Згідно з вітчизняним законодавством, кредит може брати будь-який повнолітній громадянин України. Але з чим фактично стикається молода людина, яка досягла 18?

Більшість банків відмовляють у кредитуванні 18-річної молоді. Причин тому багато. Банківські установи відомі своєю прискіпливістю при перевірці платоспроможності позичальника.

Відсутність кредитної історії, недостатній рівень заробітної плати, тим більше її відсутність або неофіційне працевлаштування ставлять хрест на можливості людини 18 років отримати кредит.

Виходом з ситуації стало кредитування МФО. Фінансові компанії не бентежить молодість позичальника. Якщо Ви вже досягли повноліття, значить отримати позику на карту банку для Вас не складе труднощів.

Умови отримання кредиту FinX у 18 років

Компанія FinX максимально спростила процедуру кредитування. Сьогодні будь-який громадянин України, який досяг 18 років й має при собі документи, що підтверджують цей факт, може стати клієнтом FinX.

Отримання кредиту можливе за наявності:

  • паспорта громадянина України;
  • ідентифікаційного коду (ІПН).

Процедура оформлення позик дозволяє зробити це віддалено через інтернет, або на регіональному відділенні FinX.

Оформити кредит в режимі онлайн можна через сайт компанії. Слід вибрати суму й термін погашення за допомогою калькулятора, заповнити анкету, надіслати заявку на розгляд.

Після дзвінка менеджера й уточнення деталей доведеться почекати близько 20 хвилин, поки система верифікує дані. При позитивному рішенні необхідно підписати договір на офісі, після чого гроші надійдуть на карту.

Чому молоді вигідно брати кредити в FinX?

Онлайн сервіс FinX надає споживчі кредити для фізичних осіб, в тому числі молоді, що досягла 18 років. Сума позики становить 1000-55 556 грн. 

Ніяких довідок про доходи або перевірок платоспроможності позичальника. Повнолітня молодь може розраховувати на фінансову допомогу кампанії FinX при тих же умовах, що й будь-який інший наш клієнт.

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити