Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит без перевірок

Послуга кредитування до зарплати актуальна сьогодні як ніколи. Мікропозика на карту банку стала віддушиною для багатьох громадян України. Причин тому багато, але головною є можливість отримати позику без перевірок платоспроможності і кредитної історії, дозволяючи легко вирішувати матеріальні проблеми побутового характеру Кредит онлайн на картку  ви можете отримати у FinX.

МФО можуть видавати кредити під гнучкі умови, не вимагаючи від клієнта довідок про доходи. Приємним нововведенням стала можливість взяти гроші в борг без перевірок їх цільового використання. Це означає, що МФО схвалюють будь-які дії позичальника, навіть якщо кредит береться з метою погасити сторонню заборгованість.

Що потрібно для отримання позики без перевірок?

Якщо потрібна термінова фінансова допомога, рекомендується звернутися в МФО. Це найзручніший спосіб взяти кредит без перевірок, яким може скористатися практично кожен повнолітній громадянин України.

Для того щоб отримати позику без відмови, слід відповідати деяким нечисленним вимогам. Серед таких:

  • вік від 18 років;
  • наявність паспорта, що підтверджує українське громадянство;
  • наявність індивідуального ідентифікаційного номеру (ІПН);
  • наявність банківської картки.

Наявність комп'ютеру максимально спростить процедуру отримання позики, оскільки кредит може оформлюватися онлайн.

Програма мікрокредитування не вимагає від позичальника підтвердження платоспроможності. МФО не відслідковують кредитну історію й цільове використання позикових коштів.

Скористатися послугою кредиту без перевірок може практично кожен - студент, домогосподарка, пенсіонер, безробітний. Навіть людина із зіпсованою кредитною історією може взяти швидку позику.

Процедура отримання кредиту без перевірки

Класичним способом оформити позику є онлайн процедура. Для того щоб отримати позику в МФО, слід зайти на її сайт. Онлайн-сервіс завжди містить калькулятор, що дозволяє обрати суму кредиту й оптимальні терміни погашення.

Тепер настав час подати заявку на отримання позики. Необхідно заповнити реєстраційну анкету, вказавши особисті дані. Система верифікує отримані відомості, визначаючи відповідність позичальника умов кредитування.

Після перевірки даних приходить повідомлення про затвердження кредиту. Підписати договір і отримати гроші на карту можна в найближчому відділенні МФО.

В результаті можна відзначити, що загальний час отримання позики на карту становить близько 10-20 хвилин. Перевірка й зарахування відбуваються майже миттєво, що дозволяє назвати такий кредит онлайн найшвидшим й надійним в Україні.

Чому краще брати кредит у FinX?

Компанія FinX надає онлайн позики сумою до 55 556 грн. для нових позичальників на термін від 84 днів до 30 місяців. 

Щоб уникнути прострочень по позиці, ми дозволяємо пролонгацію дії кредитного договору, що додатково знижує ризики позичальника.

На відміну від багатьох наших конкурентів, ми маємо значне представництво в Україні. Тільки у Києві працюють 5 філій компанії FinX, а по всій країні налічується 52 регіональне відділення.

Деякі наші клієнти, які відчувають труднощі з самостійним оформленням кредиту без перевірок, можуть звернутися у найближче відділення або зв'язатися з нашими фахівцями по телефону.

Оплату боргу можна зробити у будь-якому відділенні банку або через термінал, в тому числі й достроково.

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити