Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит на 20 000 гривень

Компанія «Кредиплюс» (торгова марка FinX) надає споживчий кредит 20 000 грн у режимі онлайн на банківську карту із мінімальним пакетом документів, які потрібні для оформлення позики. Кредитування бізнесу з нуля https://finx.com.ua/credit-na-biznes-s-nulja.

Піти за кредитом у банку або взяти споживчу позику в МФО питання, яке задає собі практично кожен позичальник. У банку процентна ставка менша, з цим важко посперечатися, але для того, щоб отримати кредит у банку у досить великому розмірі знадобиться підтвердження офіційної зарплати, запорука, а іноді і поручителі, які виступатимуть гарантом того, що позика буде виплачена. Плюс до всього бажано мати бездоганну репутацію в очах банку, тобто чисту кредитну історію, бажано не нульову. Крім того, не всіх влаштовує тривале очікування рішення за заявою на кредит, яка може розглядатися банком від 1 до 3 робочих днів.

Ті, кому гроші потрібні терміново, вважають за краще йти іншим шляхом оформляти позику на 20 тисяч грн у мікрофінансових організаціях, які не пред'являють таких жорстких вимог, пропонуючи простий і швидкий процес оформлення кредиту.

Взяти кредит 20 000 на рік у компанії FinX: переваги співпраці

Доступність онлайн-позик в Україні притягає велике число потенційних позичальників, а чимала кількість МФО диктує закон ринку конкурентоспроможність, тобто можливість пропонувати, як новим, так і постійним клієнтам найбільш вигідні кредитні програми і пропозиції.

Компанія FinX пропонує доступні кредити 20 000 на рік, формуючи основні конкурентні переваги для своїх клієнтів:

  • Лояльність один з істотних аргументів звернутися у FinX. У нас кредит можуть оформити не лише офіційно працевлаштовані громадяни, але й ті, хто працює за тимчасовим договором, бере халтуру, є самозанятым, тобто тим, хто не належить до підприємців, але платить податки державі, працюючи на себе.
  • Студенти і пенсіонери окрема категорія тих, хто отримує кредит: перші ще не мають офіційного місця роботи, другі вже знаходяться на заслуженій пенсії і не працюють. До таких категорій громадян багато банків і навіть МФО відносяться насторожено, невпевнені в їх платоспроможності. У FinX кредит можуть отримати і студенти, і пенсіонери, без відмови і з хорошою знижкою.
  • При оформленні споживчої позики ми не вимагаємо довідок про заробіток, але враховуємо всі доходи, лояльно ставимося до тих, хто не має української прописки і розраховуємо умови кредитування в індивідуальному порядку для кожного клієнта, що підвищує шанси на схвалення.

Якщо ви вирішили взяти кредит 20 000 гривень у компанії FinX ви обрали надійного фінансового партнера, який забезпечує повну безпеку угоди і пропонує великий спектр кредитних програм для різних категорій позичальників.

Способи отримання кредиту у FinX: зручність клієнта над усе

Розвиток інтернет-технологій торкнувся всіх сфер життя, у тому числі і споживчого кредитування. Не кожен банк може видавати кредити онлайн, зате ця практика досить поширена серед мікрофінансових організацій. Правда і МФО мають деякі обмеження: зокрема окремі з них можуть видавати кредити тільки онлайн, інші пропонують подати заявку на кредит онлайн на 20 000, але оформлення договору повинне відбуватися в офісі компанії, треті видають позики тільки готівкою і при особистому відвідуванні офісу.

Компанія FinX одна із фінансових організацій, яка пропонує відразу два зручні способи:

  • Можливість оформити гривень за допомогою сервісу, який працює цілодобово 7 днів на тиждень, що дає можливість подати заявку та отримати рішення і гроші терміново.
  • Подати заявку і взяти кредит 20 000 без довідок можна у відділенні компанії, яке працює у вашому місті (в Україні є 49 офісів FinX у 33 містах). У цьому випадку навіть не вимагається заповнювати заявку: процес оформлення виконується менеджером компанії, вам треба тільки мати при собі паспорт та ІПН.

Якщо вам потрібний кредит, але ви хочете дізнатися умови кредитування перш, ніж подавати заявку, ви можете скористатися консультацією менеджера FinX у чаті на сайті компанії або по телефону гарячої лінії. По телефону можна навіть отримати попереднє рішення за заявою, але щоб воно стало таким, що діє, вам необхідно підійти у відділення компанії. 

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити