Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит на 2 000 гривень

До зарплати залишилися три умовні дні, а грошей вже немає: скористайтеся послугами компанії FinX, де можна отримати позику 2 000 грн на банківську карту швидко і без зайвої тяганини.

Швидке ухвалення рішення по заявці і не менш швидке оформлення (всього 20 хвилин) видимі переваги звернення у компанію FinX, коли гроші потрібні терміново. При цьому якщо розгляд анкети на позику може зайняти час (можуть виникнути питання або з'явиться необхідність у додаткових документах, що рідко), то переказ грошей після підписання кредитного договору здійснюється миттєво. Це саме те, що треба позичальникові, який звертається у мікрофінансову організацію за швидким рішенням фінансових труднощів. Кредити без передплати https://finx.com.ua/kredit-bez-predoplaty.

Взяти кредит 2 000: що потрібно для оформлення позики

У FinX доступні декілька варіантів оформлення заявки на кредит у 2 000 грн: через онлайн-сервіс, по телефону або за допомогою особистого звернення в офіс.

Зручність подання заявки на кредит онлайн безперечно: не треба витрачати час, оскільки за наявності доступу в інтернет заявку можна відправити цілодобово із будинку або під час робочого дня, відразу отримати рішення та оформити позику документально вже в офісі.

Принципи та умови кредитування у МФО ідентичні, регламентуються українським законодавством і вважаються безпечною фінансовою послугою, особливо у тому випадку, якщо послуга виявляється дистанційно. Передача даних через інтернет захищена спеціальним протоколом, конфіденційна і не доступна для третіх осіб, що виключає будь-які шахрайські дії.

Умови отримання мікрокредиту

Компанія FinX давно на ринку мікрокредитування і пропонує новим і постійним клієнтам великий спектр кредитних пропозицій, які можуть стати швидким рішенням фінансової проблеми.

Ви можете працювати офіційно і неофіційно, мати один або декілька джерел доходу: у вас завжди є можливість взяти кредит 2 000 грн без відмови, не надаючи довідку із місця роботи і не підтверджуючи факт працевлаштування.

Для оформлення та отримання кредиту на суму 2 000 гривень і більше досить:

  • Бути громадянином України у віці старше 18 років;
  • Мати українську прописку, але якщо вона відсутня (тимчасова реєстрація), ви можете подати заявку: рішення про видачу кредиту прийматиметься на основі отриманих від клієнта даних;
  • ІПН індивідуальний податковий код фізичної особи-платника податків з доходу та інших зобов'язань (транспортний, земельний податок та інше);
  • Банківська картка банку України із балансом не менше 2 грн, що вимагається для верифікації картки.

Умови кредитування і ставки, а також терміни і перелік документів для кожної кредитної програми позичальник може вивчити на сайті, а також скористатися консультацією менеджера у чаті або по телефону. Менеджер підбере кращі умови по позиці, і пояснить, що вимагається для успішного оформлення та отримання мікрокредиту.

Як погасити кредит в строк: способи

У компанії FinX легко не лише оформляти мікрокредит, але і оплачувати грошові зобов'язання.

Для погашення кредиту доступні наступні способи:

  • Онлайн банківською картою: внести платіж можна на сайті компанії без комісії;
  • Відсутня комісія і при внесенні платежів через термінали Приватбанку і сторонніх компаній, які є присутніми у вашому місті;
  • Переказ грошей через банк зажадає оплату додаткової комісії, яка встановлюється банком. Вносити гроші на рахунок слід не менше ніж за 5 - 10 днів до настання терміну платежу.

Для погашення кредиту достроково без штрафів і комісій необхідно звернутися у відділення компанії FinX, де менеджер розрахує повну суму кредиту із відсотками за користування на момент закриття договору.

Детальну інформацію по внесенню платежів можна уточнити по телефону або вивчити у розділі "Погашення кредиту".

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити