Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит на 1 500 гривень

Зайняти невелику суму грошей можна швидко: компанія FinX пропонує оформити кредит 1500 грн, вибравши у спектрі кредитних продуктів "до зарплати" відповідну пропозицію.

Мікрокредит популярний вид кредитування серед громадян України, яким іноді терміново потрібно невелику суму до зарплати. Це один з оптимальних способів отримати гроші на невідкладні потреби, але без серйозної переплати. Швидка позика на карту https://finx.com.ua/bystryj-zajm.

Швидкі позики у FinX: вигідні умови кредитування

Позика, кредит, позика це договірні зобов'язання між двома сторонами, одна із яких надає певну суму у борг під відсотки. Інша сторона зобов'язується виплатити цю суму із відсотками за користування позиковими коштами точно в обумовлений термін.

Позики можуть бути готівковими або на карту, короткостроковими і довгостроковими, і отримати їх можна у банку, мікрофінансовій організації або ломбарді: умови отримання мікрокредиту розрізняються і залежать від політики роботи кожної окремо взятої компанії.

Переваги співпраці з FinX

Який спосіб отримання кредиту вибрати вирішує позичальник, але кредитування у компанії FinX, найбільш легкий спосіб отримати позику без довідок про заробітну плату і поручителів (як у банку), без запоруки (як у ломбарді), із мінімумом документів, витративши на увесь процес мінімум 20 хвилин, максимум, пару годин.

Ми пропонуємо:

 • Вигідні процентні ставки по кредитних продуктах;
 • Відсутність паперової тяганини;
 • Зручні способи оформлення і погашення позики;
 • Мінімум часу на оформлення та отримання кредиту;
 • Знижки для студентів і пенсіонерів, кращі умови для постійних клієнтів;
 • Достатні терміни для погашення грошових зобов'язань;
 • Можливість продовжити кредитний договір, рефінансувати діючий договір;
 • Погашення кредиту дострокове без нарахування прихованих відсотків за користування, штрафних санкцій і комісій.

Хто може отримати кредит у компанії FinX?

Багато мікрофінансових організацій кредитують громадян Украiнi тільки з 21 року: у компанії FinX можуть взяти кредит позичальники, яким виповнилося 18 років. Це здебільшого студенти, яким часто бракує грошей до стипендії, але є нехай невелика, але підробка. Немає у компанії і верхньої межі віку.

Позичальник може працювати на постійному місці роботи, може мати або не мати додаткового джерела доходу, бути самозанятым або працевлаштованим тимчасово. Лояльність компанії поширюється і на пенсіонерів, які отримують знижки при кредитуванні, громадян, які тимчасово не працюють, домогосподарок і молодих мам в декретній відпустці.

Компанія FinX не розділяє клієнтів на окремі категорії: є тільки новий і постійний клієнт, у якого більше привілеїв, але ви завжди можете ним стати. Все що треба це оформити короткостроковий мікрокредит на суму від 1 до 15 тис. гривень і сумлінно виконати грошові зобов'язання.

Як швидко отримати кредит у FinX?

Для того, щоб швидко оформити та отримати кредит 1 500 грн, можна скористатися одним із зручних способів, які практикує компанія FinX, враховуючи запити і можливості клієнтів різного віку.

 • Найлегший спосіб заповнити анкету на кредит та отримати моментальне рішення це подати заявку онлайн. Для цього позичальникам на сайті компанії пропонується зручний сервіс із калькулятором, за допомогою якого можна заздалегідь розрахувати суму мікропозики із відсотками.
 • Подання заявки по телефону також зручне: всього один дзвінок і ви отримуєте попереднє рішення по заявці. Далі треба підійти в офіс, де після заповнення анкети та остаточного схвалення залишиться тільки пройти ідентифікацію, підписати договір та отримати гроші.
 • Позичальник, який не має доступу в інтернет, може звернутися в офіс компанії: менеджер FinX підбере умови кредитування і при позитивному рішенні завершить процес оформлення.

При відвідуванні офісу необхідно мати при собі паспорт, ІПН, телефон і діючу банківську картку, куди будуть переказані позикові кошти.

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити