Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит на 1 000 гривень

Мікропозики популярні в Україні і кредит в 1 000 грн один з найбільш затребуваних кредитних продуктів у компанії FinX, яка не вимагає підтвердження доходу та ідеальної кредитної історії.

Перевага кредитування у FinX:

 • Заповнення анкети онлайн всього 5 хвилин йде на заповнення анкети, після чого необхідно тільки підтвердити заявку і дочекатися рішення;
 • Оперативність повне оформлення кредиту займає 20 хвилин часу;
 • Мінімальний пакет документів оформлення позики виконується при пред'явленні паспорта та ІПН;
 • Мікропозики доступні всім громадянам України, що досягли віку 18 років, і у їх числі не лише працюючі офіційно громадяни, але і пенсіонери, студенти, самозайняті, працевлаштовані неофіційно, домогосподарки;
 • Вигідні умови користування і погашення кредиту у 1 000 грн ставка у день набагато привабливіша, а терміни погашення грошових зобов'язань значно більші, ніж у інших МФО.

Узяти мікропозику 1 000 грн швидко: що потрібне для оформлення?

Оформлення мікропозики на невідкладні потреби вірне рішення. Для цього не треба йти у банк, збирати велику купу документів, витрачати час на томливе очікування рішення по заявці. При цьому ніколи немає впевненості у тому, що кредит у банку буде схвалений. Вигідний швидкий кредит https://finx.com.ua/bystryj-credit.

Кредитування у FinX виключає всі неприємні моменти співпраці із банківськими установами. Ви можете бути клієнтом банку і брати кредит, але коли вам потрібна невелика сума на невідкладні потреби терміново і на короткий термін ми раді будемо допомогти, і надамо позику у 1 000 гривень без відмови і з мінімумом вимог.

Які документи потрібні для оформлення кредиту?

Для отримання кредиту вимагається виконати ряд вимог, які стандартні і не є чимось складним і нездійсненним.

Основні документи для отримання позики:

 • Паспорт документ, що засвідчує особу, може бути на паперовому або пластиковому носії, але обов'язково, щоб він був таким, що діє;
 • ІПН документ, або по-іншому, ідентифікаційний податковий номер платника податків, фізичної особи, що сплачує податки з доходу та інші зобов'язання;
 • Банківська картка дебетова або кредитна картка банку України, яка потрібна для перерахування позикових коштів при отриманні кредиту у FinX.

Особлива умова громадянство України та українська прописка. Якщо українське громадянство є обов'язковою умовою отримання кредиту, то тимчасова реєстрація або відсутність постійної прописки не завжди стає приводом для відмови. Ви можете подати заявку і взяти кредит 1 000 гривень: рішення про видачу мікропозики приймається на основі інших документів та інформації про позичальника.

Способи погашення кредиту

Пріоритет роботи компанії FinX це забезпечення зручності оформлення та отримання позики, оперативність, лояльність і вигідні умови, які кожного нового позичальника роблять нашим постійним клієнтом.

Якщо взяти мікропозику у 1 000 гривень у компанії FinX легко, його також легко і погашати. Для цього передбачені декілька способів, з яких позичальник може вибрати найбільш прийнятний і зручний :

 • На сайті FinX онлайн із банківської картки українського банку: швидко, без комісії, із миттєвим зарахуванням грошей на кредитний рахунок;
 • В особистому кабінеті Приват24, якщо ви є клієнтом банку: переклад здійснюється швидко і без комісії;
 • Без комісії можна внести платіж готівкою або карткою через термінали організацій, де є функція погашення кредиту у FinX;
 • Переказом грошей на кредитний рахунок через банківське відділення: у цьому випадку стягується комісія з тарифів банку, а гроші поступають на рахунок впродовж 3 - 4 робочих днів (це слід пам'ятати, щоб не допустити прострочення).

Детальна інформація по кредитних продуктах, умовах отримання позики, ставках і термінах вказана на офіційному сайті компанії FinX, але ви завжди можете звернутися безпосередньо до менеджера, який відповість на ваші питання у режимі онлайн у чаті або по телефону.

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити