Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит на 5 000 гривень

Коли виникає необхідність у додаткових фінансах, не обов'язково йти у банк або просити у позику у друзів: можна оформити кредит 5 000 грн у компанії FinX, яка пропонує термінові споживчі позики "до зарплати". Отримати кредит 3000 грн. https://finx.com.ua/kredit-3000-grn.

 У нас немає конкретних клієнтських категорій подати заявку на кредит без відмови можуть всі громадяни України, що підходять під вимоги, яких зовсім небагато.

 Це:

 • Українське громадянство;
 • Діючий паспорт;
 • Документ про постановку на облік у якості платника (ІПН) податків;
 • Вік від 18 років;
 • Наявність будь-якого джерела доходу.

При цьому, вказуючи необхідність мати джерело доходу, компанія FinX не вимагає довідок про заробітну плату.

Подати заявку на кредит у 5 000 грн можна онлайн за 5 хвилин або особисто відвідавши відділення FinX. Процес оформлення споживчої позики займе не більше 20 хв. вашого часу, а гроші поступають на рахунок банківської карти швидко. Для постійних клієнтів процедура оформлення мікрокредиту ще простіша.

Оформити позику 5 000 гривень: швидко, просто, вигідно

Мікропозики стали звичною фінансовою послугою для українців, які не хочуть звертатися у банк з особистих міркувань і кому не потрібні тривалі боргові зобов'язання. Адже найчастіше мікрокредит або швидка позика уМФО береться на особисті потреби і невідкладні потреби, які не терплять зволікання, але не вимагають великих вкладень. Тим більше число мікрофінансових організацій, що надають швидкі кредити, дозволяє вибрати прийнятні умови кредитування: процентну ставку, термін, суму, але не лише.

Так, компанія FinX, окрім вигідних умов кредитування, пропонує швидке рішення фінансових труднощів клієнта, забезпечуючи:

 • Оперативність отримання позики;
 • Доступність споживчого кредитування для всіх категорій громадян;
 • Цілодобову роботу сервісу, завдяки якій можна подати заявку на позику 5000 гривень на сайті і отримати рішення у будь-який час дня і ночі;
 • Відсутність жорстких вимог до позичальників і мінімальний пакет документів для оформлення кредиту;
 • Великий вибір пропозицій, у спектрі яких можна підібрати найбільш оптимальні по ставці і терміну кредитування продукти.

Серед переваг кредитування у МФО можна відмітити безперешкодну можливість повного або часткового дострокового погашення без додаткової націнки за фінансові послуги (комісії, штрафи, приховані відсотки та інше).

Компанія FinX гарантує своїм клієнтам можливість погашення позики достроково без комісії, прихованих відсотків і штрафів із повним закриттям діючого договору. При частковому достроковому погашенні клієнт вносить більшу суму, ніж обов'язковий платіж, тим самим зменшує кредитні зобов'язання перед компанією.

Як отримати кредит у FinX?

Якщо є необхідність узяти позику 5 000 терміново, компанія FinX пропонує декілька варіантів подання заяви на споживчий кредит:

 • На сайті компанії FinX за допомогою простої та інтуїтивно зрозумілої форми подання заявки це зручно і швидко, дозволяє відразу ж отримати рішення по заявці та оформити кредит у день звернення.
 • По телефону також можна подати заявку на кредит та отримати попереднє рішення: якщо кредит заздалегідь схвалений, можна підійти у відділення FinX і вже там подати заявку, отримати остаточне рішення та укласти договір.
 • Можна не затягувати справу і відразу підійти в офіс компанії, якщо можливості подати заявку онлайн немає: процес оформлення зажадає мінімальної участі клієнта, заповненням анкети і заяви займається менеджер компанії.

При оформленні кредиту на 5 000 без відмови необхідно мати при собі, окрім документу, що засвідчує особу та ІПН, ще і банківську картку, можна кредитну або дебетову (зарплатну). Позикові кошти не видаються готівкою, а перераховуються на карту банку України, тому перш, ніж укладати договір необхідно пройти не лише ідентифікацію, але і верифікацію картки.

Детальну інформацію за умовами кредитування, кредитними продуктами, адреси офісів компанії і способи погашення кредиту вказані на сайті сервісу FinX.

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити