Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Гроші в борг

Можна навести масу ситуацій, коли доводиться брати гроші в борг. Потрібно терміново внести суму на лікування або оплату навчання, купити новий холодильник, а іноді потрібно позичити для того, щоб погасити поточний борг. Більшість намагається позичати у родичів і друзів. Але що робити, якщо таких немає поруч? Єдиним варіантом вирішення проблеми нестачі грошей сьогодні є мікрокредит, який можна отримати швидко, просто і гарантовано.

Причини затребуваності послуги - гроші в борг

Програма мікрокредитування і послуга «гроші в борг» існують уже майже 5 років. З перших же днів впровадження вона набирала небачені темпи і на сьогодні є провідним напрямком кредитування в Україні.

Основною причиною є незадовільний рівень життя українського населення. Люди постійно відчувають необхідність фінансового підживлення бюджету. Особливо при виникненні непередбачених матеріальних проблем, коли необхідно витрачати гроші на їх рішення, а позичити їх просто нема в кого.

Таким чином, можна виділити 2 причини, чому послуга «гроші в борг» настільки актуальна для більшості українців.

  1. Низький рівень життя населення (62-е місце серед 71 країн на 2019 рік)
  2. Низькі зарплати (середня з/п по країні - 9223 грн. на січень 2019 року)

Доброю ілюстрацією динаміки мікрокредитування є зростання пошукових запитів «позичити гроші» і «кредит» в пошуковій системі Google. У порівнянні з 2000-ми роками, починаючи з 2015 року, частота запитів збільшилася десятикратно! Взяти кредит онлайн на картку https://finx.com.ua/.

Гроші в борг - готівкою або на карту?

Готівкою можна позичити гроші в банку, а взяти суму в борг на карту дозволяють мікрофінансові організації (МФО).

Банківське кредитування сьогодні більш актуально для підприємницького сектора і програм авто/житло в кредит, де потрібні великі позики. Банки забезпечують:

  • середні і великі кредити;
  • комплексний підхід;
  • видачу валютних кредитів.

При цьому відмінною рисою банківських послуг є суворість умов, бюрократія й ресурсомісткість процесу видачі. Коли потрібно позичити гроші швидко й без паперових тяганин, слід шукати допомоги у МФО. Фінансові компанії гарантують:

  • високу лояльність і гнучкі умови;
  • зручний онлайн режим оформлення заявки;
  • швидку виплату на карту банку.

У чому переваги програми мікрокредитування й послуги грошей в борг, можна відстежити на прикладі компанії FinX.

Як позичити гроші у FinX?

Якщо Вам потрібно позичити суму в розмірі 1000-50000 грн. на термін від 84 днів місяців до 1,5 року, компанія FinX готова надати таку можливість.

Ми пропонуємо оформлення позик онлайн, а також маємо велике представництво в Україні (33 міста, включно з містом Київ).

Щоб отримати позику в борг, слід зайти на наш сайт, заповнити анкету і відправити заявку на розгляд. Система здатна видати відповідь протягом 5-10 хвилин. Отримавши позитивну відповідь, слід звернутися до відділення МФО для підписання договору. Ще через деякий час кредит буде зарахований на рахунок картки.

Другий спосіб позичити суму - звернутися одразу до відділення FinX за консультацією. Також наш менеджер може допомогти з оформленням грошей у борг у режимі телефону.

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити